Aplikace přípravků SweatStop


aplikace přípravků SweatStop

Abychom docílili maximálního účinku a zabránili nadměrnému pocení, je standardně pro všechny přípravky SweatStop proti nadměrnému pocení nutné, aby byly aplikovány bezprostředně před spaním, na dokonale suchou a čistou pokožku. Je zároveň důležité, abychom se několik hodin po aplikaci vyhnuli všemu, co by mohlo zvýšit tvorbu potu. Jelikož je lidské tělo nejvíce v klidu v době spánku, doporučují se aplikace přípravků SweatStop právě na noc. Ráno potom můžeme provést naši obvyklou ranní hygienu, použít Váš oblíbený deodorant nebo pleťovou vodu.

SHRNUTÍ HLAVNÍCH BODŮ APLIKACE:
- aplikace pouze na noc
- aplikace pouze na čistou, suchou a nepodrážděnou pokožku
- aplikovat obvykle stačí malé množství přípravku
- vyvarovat se příliš časté aplikaci (neaplikovat denně – obvykle stačí 2-3x týdně)
- zabraňte vniknutí do očí a kontaktu s ústy či s citlivou nebo poraněnou pokožkou
- příslušnou část pokožky nejméně 48 hodin před a 12 hodin po nanesení tohoto přípravku neholte

Při dodržování těchto pravidel zabírají přípravky SweatStop 98% uživatelů bez jakýchkoliv problémů. V případě, že byste zaznamenali nějaké nežádoucí účinky, v první fázi si prosím prostudujte informace uvedené v závěru této stránky o aplikaci.Nadměrné pocení: Celé tělo, podpaží, záda, hlava

(Spreje, roll-on (kuličkové) a roztoky SweatStop)

Před uložením ke spánku je třeba příslušné partie těla pokožky dobře omýt a osušit. Před oblečením oděvu je nutné nechat přípravek vždy úplně zaschnout, aby nemohly vzniknout skvrny. Podle potřebné intenzity, respektive osobních potřeb a výsledků, můžeme postupem času přizpůsobit množství přípravku i délku jeho aplikace.

Sprej: Jednou důkladně nastříkáme na potřebná místa
Roll-On: Před použitím protřepat. 1x natřít.
Roztok: Pomocí prstů naneseme menší množství a vmasírujeme. Podle požadované intenzity se mění množství použitého přípravku a doba masírování.

Pokyn k použití v oblasti obličeje a na části hlavy, která není pokryta vlasy:
Zde se doporučuje použít nejprve Roztok proti pocení čela Sensitive. Antitranspiranty SweatStop s vyšší účinnou silou produktu, jako je např. Tělový sprej proti pocení Forte, se doporučují používat jen v nezbytně nutných případech. Přípravky SweatStop® ve spreji se nanáší pomocí smotku vaty.

aplikace sweatstop celé těloPokyn k použití na části hlavy, která je pokryta vlasy:
Nejvhodnější přípravkem je Tělový sprej proti pocení Sensitive. Antitranspiranty SweatStop® s vyšší účinnou silou produktu, jako je např. Tělový sprej proti pocení Forte, se doporučují používat jen v nezbytně nutných případech. Přípravky SweatStop® ve spreji se nanášejí pomocí smotku vaty. U vlasů, které jsou obarvené tónováním, je nutné postup předem opatrně vyzkoušet, protože zde může nanesení antitranspirantu způsobit změnu zbarvení.

Výše uvedené instrukce platí pro přípravky:
Tělový sprej proti pocení SENSITIVE
Tělový sprej proti pocení FORTE
Tělový sprej proti pocení FORTE PLUS
Tělový sprej proti pocení Forte roll-on (kuličkový)
Tělový sprej proti pocení Forte plus roll-on (kuličkový)
Sprej proti pocení zad SENSITIVE
Sprej proti pocení zad FORTE
Sprej proti pocení zad FORTE PLUS
Roztok proti pocení čela SENSITIVE

 

Nadměrné pocení: Ruce a dlaně

Roztok proti pocení rukou a dlaní Instant se používá k zevní aplikaci proti transpiraci v oblasti rukou a dlaní. Celosvětově osvědčený a svými vlastnostmi jedinečný Roztok je obohacený mastkem, který pocení dokáže ihned a intenzivně zastavit. SweatStop Instant je z hlediska čichu neutrální a po nanesení nezanechává žádné bílé stopy, protože je upraven do odstínu pokožky. Díky své přiměřené velikosti je ideální na cesty, při kterých ho lze kdykoliv použít. Pro dlouhodobý a příznivý efekt při silném až extrémním nadměrném pocení rukou a dlaní je nutné doplnit roztok také o používání Spreje proti pocení rukou a dlaní FORTE MAX.

aplikace sweatstop na ruce

Použití při slabém až mírném nadměrném pocení (pouze Roztok proti pocení rukou a dlaní Instant).
1. Ruce dobře umyjeme a osušíme
2. Množství přípravku o velikosti hrášku naneseme na vnitřní plochy rukou, dobře rozetřeme a necháme zaschnout.
Efekt nastává okamžitě a trvá podle úrovně namáhání rukou, standardně v rozmezí po dobu 1-3 hodin. Pro vyšší intenzitu pocení a delší trvání efektu je třeba zvýšit množství přípravku. V případě potřeby je možné aplikaci kdykoliv opakovat. Použití je možné kdykoliv během dne.
Použití při velmi silném až extrémním nadměrném pocení (Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max a po té Roztok proti pocení rukou a dlaní Instant)

Pokud trpíme na velmi silné až extrémní nadměrné pocení je nutný následný postup aplikace:
1. Odstraníme případnou zrohovatělou pokožku, aby se mohl přípravek dostatečně vsáknout.
2. Ruce a dlaně dobře umyjeme a osušíme.
3. Až pětkrát nastříkáme Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max a necháme důkladně zaschnout, dokud se přípravek úplně nevsákne.
4. Následně aplikujeme Roztok proti pocení rukou a dlaní Instant a necháme opět důkladně vstřebat.

Výše uvedené instrukce platí pro přípravky:
Sprej proti pocení rukou a dlaní FORTE MAX
Roztok proti pocení rukou a dlaní INSTANT

 

Nadměrné pocení: Nohy a chodidla

aplikace na nohySprej proti pocení nohou Forte Max zamezuje nadměrnému pocení a zápachu nohou. Protože kůže na nohou je silnější, než např. v podpaží, je důležité pro dosažení maximálního účinku aplikovat přípravek těsně před spaním. Dále bychom po aplikaci měli zabránit další možné aktivitě či námaze, při které bychom se mohli zpotit, aby tím nedošlo ke snížení výsledného účinku, protože případné pocení po aplikaci by mohlo vést k omezení samotného účinku roztoku. Z tohoto důvodu je tedy nutné aplikovat sprej těsně před spaním, protože je tělo po dobu spánku nejvíce v klidu. Během aplikace roztok lehce vmasírujte na potřebné oblasti nohou a chodidel. Můžeme opakovat aplikaci až 5 krát za sebou dle potřeby. Necháme dobře zaschnout.

Pokud sprej ihned po prvních aplikacích nezabral dle očekávaných výsledků, doporučujeme ještě vyzkoušet následující tipy, které mohou mít vliv na výsledný efekt:
- Před aplikací je vhodné odstranit zbytky zrohovatělé kůže, zejména na ploskách nohou. Tato odumřelá část pokožky může bránit roztoku, aby se dostal až k potním žlázám.
- Je nutné zhodnotit pocení v tom smyslu, zda je generalizované či lokalizované. Jednodušeji řečeno, zda se potíte výrazněji i na jiných částech těla, než na nohou. Pokud je pocení lokalizované a soustředěné jen do jedné oblasti, pak je nutné přípravku aplikovat více.

Pudr proti pocení nohou se skořicí a mentolem se aplikuje prostřednictvím práškové tyčinky na chodidla nohou v ranních či dopoledních hodinách, nebo vždy, pokud potřebujeme. Používání pudru v podobě práškové tyčinky je díky inovativnímu a ekonomickému aplikátoru snadné, čisté a úsporné, jelikož můžeme regulovat dávku prášku podle vlastního uvážení. Už žádný rozsypaný prášek kolem. Necháme po aplikaci dobře vstřebat. Skvěle absorbuje vlhkost.

Výše uvedené instrukce platí pro přípravky:
Sprej pro proti pocení nohou Forte Max
Pudr proti pocení nohou se skořičí a mentolem


Péče o pokožku - roztok s aloe vera a pantenolem

aplikace péče o pokožkuRoztok péče o pokožku s Aloe Vera je přípravek ve formě mléka, určený pro péči o pokožku, který splňuje požadavky péče o pokožku za současného použití některého z antitranspirantů. Přípravek je vyroben na bázi vybraných a osvědčených látek s účinným obsahem, jako jsou aloe vera, mandlový olej, jojobový olej, avokádový olej, včelí vosk a panthenol (provitamín B5). Účinky přípravku dodávají pleti vlhkost, mají uklidňující vliv a celkově pokožku harmonizují. Používá se na suchou a rozpraskanou pokožku. V případě potřeby můžeme nanášet (i několikrát denně) na postižené části pokožky.
Používá se také u pokožky podrážděné důsledkem vlhkosti.
Svými hojivými a pokožku uklidňujícími vlastnostmi, ve spojení s chladivým efektem, podporuje Roztok péče o pokožku s Aloe Vera celkové zdraví a regeneraci kůže a pokožky.
Roztok péče o pokožku s Aloe Vera se nanáší na postižené části pokožky denně nebo podle potřeby.
Při kombinaci s dalšími přípravky SweatStop se nanáší v malém množství ráno a během dne, v případě aplikace na noc nejdříve až 10minut po aplikaci přípravků SweatStop.
Pokud se objeví během aplikace z některých produktů proti pocení SweatStop nežádoucí účinky (např. důvodem může být volba příliš intenzivního produktu, nebo nedodržení aplikačního postupu), doporučujeme ošetřit podrážděnou pokožku pomocí Roztoku péče o pokožku s Aloe Vera. Protože kůže a pokožka je vlivem neustálého pocení stále zvlhčována, vede tato vlhkost zákonitě k podpoře různých bakteriálních zánětů, které pak vedou k podráždění kůže. Podráždění nemusí být vždy nutně spojeno se zarudnutím pokožky nebo kůže. Pravidelné používání Roztoku s Aloe Vera zklidňuje pokožku a pomáhá navrátit její přirozený cyklus, je proto doporučován, aby byl používán také v kombinaci s ostatními přípravky SweatStop.

Výše uvedené instrukce platí pro přípravek:
Roztok péče o pokožku s Aloe VeraPřípravky SweatStop – podráždění pokožky a problémy způsobené špatnou aplikací

Všechny přípravky SweatStop® má výrobce dermatologicky atestovány vzhledem k působení na pokožku se známkou „velmi dobré“. V praxi se vyskytuje minimum případů s nežádoucími účinky.
Použije-li se SweatStop nesprávně nebo na podrážděnou kůži, je však samozřejmě možné, že se nějaké nežádoucí účinky objeví.

Možné příčiny podráždění kůže:
1. Velice citlivá pokožka
2. K aplikaci došlo po holení nebo na podrážděnou pokožku
3. Aplikováno bylo příliš přípravku nebo velmi brzy po sobě
4. Nevhodně zvolená intenzita produktu
5. K aplikaci došlo přes den (např. v dopoledních hodinách)

ad 1) Velice citlivá pokožka
Citlivost pokožky je u každé osoby unikátní. Lidé s velmi citlivou pokožkou by měly věnovat zvýšenou pozornost při používání přípravků SweatStop.
Řešení:
• Snížení počtu aplikací (2 aplikace týdně je většinou zcela dostačující)
• Použití při aplikaci pouze jednou (jedno stříknutí)

ad 2) K aplikaci došlo po holení nebo na podrážděnou pokožku
V případě, že kůže byla již podrážděná před nanesením SweatStop, může vzniknout nežádoucí reakce. Holení vede k podráždění pokožky. Je důležité, aby se interval mezi holením a aplikací SweatStop prodloužil tak, jak je to jen možné. Interval nesmí být každopádně menší než 48 hodin.
Pokud již byla pokožka nějakým způsobem narušena, před další aplikací je samozřejmě vhodné počkat na uzdravení pokožky.

Řešení:
• Použití přípravku na noc a holení pouze v dopoledních hodinách
• Použití při aplikaci pouze jednou (jedno stříknutí)
• Snížení počtu aplikací

ad 3) Aplikováno bylo příliš přípravku nebo velmi brzy po sobě
Množství a interval aplikace jsou velmi důležité. Aplikovat by se mělo pouze tolik přípravku, kolik je potřeba. Kromě toho by nemělo docházet k příliš časté aplikaci (v případě negativních projevů je potřeba snížit počet aplikací za týden). Pro většinu uživatelů jsou dvě aplikace týdně dostačující.
 
Řešení:
• Snížení počtu aplikací (2 aplikace týdně je většinou zcela dostačující)
• Snížení aplikovaného množství

ad 4) Nevhodně zvolená intenzita produktu
Řada přípravků SweatStop disponuje pro většinu partií těla více přípravky s různými intenzitami (rozlišujeme např. tipy produktů dle intenzity Sensitive, Forte, Forte Plus) V některých případech volí zákazníci příliš intenzivní produkt ve snaze vyřešit problém s pocením. Je však nutné si uvědomit, že i přípravky s nižší intenzitou jsou proti pocení velice účinné a často je vhodnějším postupem volit méně intenzivní produkt. V případě, že byste potřebovali poradit s volbou vhodného přípravku, neváhejte nás kontaktovat na email: info@poceni24.cz nebo telefonicky na čísle 725 339 531.

ad 5) K aplikaci došlo přes den (např. v dopoledních hodinách)
Přípravky SweatStop by neměly být používány v dopoledních hodinách, protože pak nevyužijí svůj plný potenciál. Vzhledem k tomu, že přípravky potřebují určitý čas, aby se naplno rozvinul jejich účinek, je důležité, aby byly aplikovány těsně před spaním na čistou a suchou pokožku.
Navíc při aplikaci přes den mohou vzniknout skvrny na oblečení.

Řešení:
• Používat přípravky pouze na noc, tedy těsně před ulehnutím do postele na suchou a čistou pokožku

 
Pokud jste udělali vše správně a zároveň vyloučíme velmi málo pravděpodobnou alergii na některou složku přípravku, příčinou nežádoucích účinků by mohla být již jen dermatitida. U lidí majících sklony k dermatitidě (resp. jí trpí) se může objevovat vysychání pokožky z důvodu omezení potních kanálků po aplikaci. Velmi suchá pokožka má tendence svědit a je náchylná na různá podráždění. V takovýchto specifických případech je vhodné kombinovat přípravky SweatStop s produkty péče o pleť. Optimální je například Roztok péče o pokožku. Tento roztok je krémem pro péči o pokožku na bázi vybraných přísad, jako je aloe vera, mandlový olej, jojobový olej, avokádový olej, včelí vosk a panthenol (provitamín B5). Jeho hydratační a zklidňující vlastnosti harmonizují stav pokožky. Kromě ochrany a péče o pokožku krém navíc poskytuje chladivý účinek. Je přímo vyvinut pro kombinované použití s přípravky SweatStop.

ixalPřípravek Roll-on IXAL bez hliníku

Aplikujte tenkou vrstvu třikrát denně na vyčištěnou a osušenou pokožku. Po zlepšení stavu může být aplikace snížena na dvakrát denně. S dalším zlepšením poté postačí aplikace pouze 1x denně (ráno).

Rady pro použití:
Přípravek IXAL působí tak, že nadměrná aktivita potních žláz je po aplikaci normalizována. Správné použití IXAL je tedy klíčem k úspěchu. Pot, vylučovaný okamžitě po aplikaci, zabraňuje absorpci krému. Přípravek IXAL musí být vždy aplikován na suchou pokožku před nástupem pocení. U těžších forem pocení je nutné upravit frekvenci aplikace odpovídajícím způsobem. Používání přípravku IXAL Roll-on nijak neovlivňuje osobní hygienu ani holení (během užívání je tedy možné se též holit).

Frekvence aplikace je obvykle 1 až 3x denně. Pokud se potíte více, může být zapotřebí více než 3 aplikace v prvních dnech. Naopak pokud Vaše pocení je slabší, může postačovat 1 aplikace za den. Obecně platí, že v prvních několika dnech by se měl IXAL Roll-on používat častěji a po zlepšení stavu, se může následně interval aplikace snížit.

Upozornění
Nepoužívejte IXAL na otevřené rány. Používejte pouze na nepoškozenou pokožku.