poceni24.cz
Roztok péče o pokožku s Aloe Vera

SweatStop Roztok s Aloe Vera proti svědění a podráždění pokožky 50 ml

Hledáte účinný přípravek proti svědění kůže na těle vysoké kvality? SweatStop roztok péče o pokožku s Aloe Vera a Panthenolem má díky svému složení a jedinečné kombinaci účinných látek unikátní regenerační a zklidňující vlastnosti. Nepoužívá se tedy proti pocení, ale je určen pro dlouhodobou prevenci zdraví kůže. Chrání proti svědění kůže a vyrážkám. Obsah vydrží několik měsíců.

péče o pokožku hodnocení         švýcarský výrobek proti pocení         vegan free

SKLADEM 3 KS

350 Kč

  • 50 ml
Hodnocení zákazníků 

Více informací

Svědění kůže na těle

svědění kůže na těleTrápí Vás svědění kůže na těle? Je díky svědění kůže Vaše pokožka červená a svědění Vás neustále omezuje? Mnoho vyrážek je způsobeno právě kvůli svědění kůže na těle. Vybrané složení tohoto roztoku působí na pokožku doslova až mysticky. Přípravek blahodárně udržuje zdraví pokožky, zabraňuje jejímu podráždění a svědění kůže na těle, léčí bakteriální záněty a pomáhá navrátit pokožce a kůži její přirozený cyklus. Jelikož je lidské tělo tvořeno téměř ze 70% vodou, dochází v každé minutě k neustále látkové výměně, naše kůže je pořád zvlhčována. Naše póry potom přichází pravidelně do kontaktu s vnějšími nebezpečnými látkami. Roztok tak působí proti svědění kůže na těle a je jako preventivní ochránce před těmito vnějšími vlivy. Pomáhá udržovat stav pokožky v rovnováze, uzdravuje je, zbaví Vás nepříjemného svědění kůže na těle. 

Jak pomáhá roztok proti svědění kůže na těle a v péči o naši pokožku?

Roztok proti svědění kůže na těle zajišťuje optimální péči o naši pokožku díky výjimečnému, zcela unikátnímu složení látek. Jaké látky v roztoku najdeme? Základním stavebním kamenem je Aloe Vera, dnes již velmi známá a populární látka díky svým vlastnostem -  pomáhá protizánětlivě a má antimykotické účinky. Regeneruje a celkově přispívá ke zvýšení imunitního systému našeho organizmu.  Zároveň zklidňuje, utišuje svědění kůže na těle a výrazně eliminuje činnost bakterií. Celkově zlepšuje stav našeho zdraví, naší pokožky.

panthenol

Naprosto nepostradatelným pomocníkem je látka Panthenol (znám také jako provitamín B5, nebo hovorově „pantenol“).  U Panthenolu se mluví především o kyselině pantotenové, která hraje výraznou roli při látkové výměně pokožky. Má perfektní ošetřující vlastnosti. Panthenol se zaslouženě pyšní také svými schopnostmi udržet vlhkost pokožky a přispívá ke zlepšení elasticity kůže. Podporuje novou tvorbu kožních buněk a tím pomáhá k regeneraci pokožky. Působí protizánětlivě, perfektně utišuje svědění kůže na těle a celkově hraje dominantní roli při zlepšení stavu kůže.

Roztok péče o pokožku dále obsahuje mandlový, jojobový (z jojoby kalifornské) a avokádový olej, např. právě zmiňovaný avokádový olej má velmi příznivé účinky při chorobách kůže a sliznic. V roztoku také najdeme lecitin, který pomáhá při látkové výměně a kyselinu askorbovou (vitamín nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví podílející se na antioxidační obraně buněk a metabolizmu aminokyselin). Vše uzavírá včelí vosk, který snižuje rychlost rozpouštění, díky němuž mohou obsažené látky působit na zdraví naší pokožky mnohem déle.

Proč používat Roztok proti svědění kůže na těle? 

svědění kůžePokožka je odrazem naší psychiky, je naší vizitkou, je to naše sebevědomí. Roztok péče o pokožku s Aloe Vera a Panthenolem přináší jedinečnou hydrataci, výrazně zklidňuje naši pleť, chrání pokožku. Velmi účinně pomáhá při svědění kůže na těle, díky tomu patří po zásluze do kosmetických přípravků té nejvyšší jakosti. Pomáhá celkově a dlouhodobě ke zdraví a přirozené kráse naší pokožky. Je bez vůně a bez parabenů, obsah vydrží až několik měsíců. Roztok péče o pokožku Aloe Vera a Panthenol splňuje nejpřísnější test, je prověřený nezávislým institutem DERMATEST s výbornými výsledky. Pokud zároveň používáte i naše produkty SweatStop proti nadměrnému pocení, doporučujeme používat tento roztok alespoň 2x týdně pro udržení perfektního stavu Vaší pokožky. Může Vás také zbavit vyrážek či akné na těle.

HLAVNÍ VÝHODY:

dermatest   •  Dlouhodobě udržuje optimální a zdravý stav pokožky

   •  Obsahuje aloe vera, mandlový, jojobový a avokádový olej, včelí vosk a panthenol (provitamín B5)

   •  Výborné hodnocení přípravku nezávislým a celosvětově uznávaným atestem (DERMATEST)

   •  Obsah vydrží několik měsíců

   •  K dispozici bez lékařského předpisu, bez vůně  

   •  Účinný přípravek proti svědění kůže na těle, vyrážkám a tělovému akné

Aplikace roztoku proti svědění kůže na těle:

Detailní informace k aplikaci naleznete v aplikační sekci.

Složení roztoku proti svědění kůže na těle:

Kompletní složení produktů a dermatologické testy jsou k dispozici zde.


Související produkty:
Sprej na pocení zad (upside-down) SweatStop Sensitive 100 ml
Tělový sprej proti pocení SweatStop Sensitive 100 ml

NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531

Recenze*

Známka 
20.02.2019

nejaky cas nebyl k sehnani, je vyborny jako doplnek

Známka 
10.02.2018

spokojenost

Známka 
10.08.2017

poděkování

Dobrý den, používám roztok aole vera v kombinaci se sprejem forte plus a pálení přestalo, děkuji Vám za pomoc, opravdu to pomohlo a můžu tak bez starostí používat sprej forte plus, který mi jako jediný pomohl.

Známka 
12.04.2017

svědění kůže na těle

vyborný!!

Známka 
12.10.2016

pomohl mi s vyrážkou na rukách, jen bych uvítala, kdyby byl levnější..

Známka 
28.04.2016

vyhovuje mi, doporučuji všem

Známka 
19.04.2016

pomohl mi s kožními vyrážkami, doporučuju

Známka 
14.04.2016

nemá chybu, spokojenost

Známka 
08.04.2016

Dobrý den, trápilo mě svědění kůže opravdu hodně, je to vždy velmi nepříjemný stav, který Vás nutí se furt škrábat. Byla jsem u kožařky a vyzkoušela jsem kde co, ale až tento přípravek dal moji pokožku do pořádku, chtěla jsem Vám tímto moc poděkovat, je perfektní! Alenka

Známka 
11.02.2016

aloe

je pocitově velmi příjemný, zlepšil mi i moji vyrážku na krku, za sebe doporučuji

Známka 
06.11.2015

slušnéí

Známka 
01.11.2015

aloe vera

Jemňoulinký přípraveček, který perfektně hydratuje pokožku. Trpím častým zarudnutím kůže na krku a v obličeji. CO jsem začala používat aloe vera roztok, objevuje se zarudnutí už jen výjimečně.

Napsat vlastní recenzi

Napsat recenzi

SweatStop Roztok s Aloe Vera proti svědění a podráždění pokožky 50 ml

SweatStop Roztok s Aloe Vera proti svědění a podráždění pokožky 50 ml

Hledáte účinný přípravek proti svědění kůže na těle vysoké kvality? SweatStop roztok péče o pokožku s Aloe Vera a Panthenolem má díky svému složení a jedinečné kombinaci účinných látek unikátní regenerační a zklidňující vlastnosti. Nepoužívá se tedy proti pocení, ale je určen pro dlouhodobou prevenci zdraví kůže. Chrání proti svědění kůže a vyrážkám. Obsah vydrží několik měsíců.

péče o pokožku hodnocení         švýcarský výrobek proti pocení         vegan free