poceni24.cz
SweatStop Sensitive roztok na pocení čela 50 ml

SweatStop Sensitive roztok na pocení čela 20 ml

Trápí Vás časté a silné pocení čela? Potom speciální kombinace účinných aktivních látek proti pocení a nadměrnému pocení čela je řešením právě pro Vás. Jedná se o zcela unikátní přípravek svého druhu, který je určen výhradně pro boj s pocením čela, obličeje a hlavy. Vyzkoušejte kvalitu a účinnost švýcarské značky SweatStop zakládající se na šetrnosti k Vaší pokožce.

SKLADEM 12 KS

249 Kč

  • 20 ml
Hodnocení zákazníků 

Více informací

Nadměrné pocení čela

Představujeme přípravek proti pocení a nadměrnému pocení čela Sensitive švýcarské značky SweatStop. Jedná se o unikátní produkt, který řeší pocení jedné z nejcitlivějších partií našeho těla, tedy čela a také hlavy. Roztok proti pocení čela Sensitive neobsahuje žádné parabeny a není nijak parfemován. Kromě proti pocení aktivních, velice účinných látek, obsahuje přípravek aloe vera, panthenol (provitamín B5) – roztok je maximálně šetrný k pokožce a příjemný při používání.

nadměrné pocení čela
Nadměrné pocení čela, proč k němu dochází?

Vaše čelo a Vaše tvář jsou doslova prvními místy, kde se klinicky potíme přes ekrinní potní žlázy. Váš obličej - konkrétně čelo a pokožka s vlasovým porostem - jsou hustě pokryty právě ekrinními žlázami. Jsou součástí řady tělních reakcí, které končí v tom, co poznáváme jako pocení. Tyto ekrinní žlázy jsou aktivovány produkcí acetylcholinu. Jeho produkci spouští náš mozek, včetně hypotalamu, jakmile dojde ke zvýšení teploty. Jedná se tedy o reakci těla, které se snaží udržet tělo před přehřátím (například při sportování apod.). U nadměrného pocení čela pak dochází k těmto impulzům i v případech, kdy naše tělo nemá důvod být přehřáté, kdy mozek reaguje na zcela jiné podněty (např. stres).

Toto nadměrné pocení je velmi nepříjemné a může nám komplikovat pracovní i soukromý život. Neměli bychom jej brát proto na lehkou váhu, zvláště proto, že dnes již máme k dispozici účinné řešení.

V čem je Roztok proti pocení čela Sensitive výjimečný oproti konkurenčním přípravkům?

Na trhu je možné nalézt řadu přípravků, které řeší pocení, dále je možné nalézt takové, které jsou vyvinuty pro boj proti nadměrnému pocení. Pokud pomineme fakt, že řada přípravků vůbec nefunguje a pouze „zakrývají pach“, drtivá většina přípravků je univerzálních, tzv. na vše. Takovéto agresivní přípravky samozřejmě nejsou a principiálně ani nemohou být vhodné pro použití na obličejové partie, čelo a hlavu. Roztok proti pocení čela Sensitive je zcela výjimečný. Je vyvinut speciálně právě pro oblast čela, hlavy a obličeje. V těchto částech těla je pokožka velmi citlivá a vyžaduje specifickou péči. Aloe vera a panthenol zajišťují potřebnou péči o pokožku.

Aloe vera je látka, které má silné protizánětlivé a detoxikační účinky. Kromě toho, že naší pleti dodává hydrataci, ošetřuje naši pleť. Aloe vera je vhodná pro všechny typy pleti a v roztoku proti pocení čela má velmi důležitou roli. Další důležitou látkou v péči o pokožku je pantenol. Tento provitamín B5 zlepšuje kvalitu kůže, vlasů i nehtů. Koenzym je důležitou součástí reakcí při oxidaci i syntéze mastných kyselin, syntéze cholesterolu a acetylačních reakcích. Tedy i při produkci acetylcholinu.

Jak Roztok proti pocení čela Sensitive funguje?

Roztok proti pocení čela Sensitive působí přímo na ústí potních žláz, čímž velmi výrazně zastavuje viditelné pocení. Složení je specificky přizpůsobeno pokožce čela, obličeje a hlavy. Zároveň využívá sílu organických látek, které zajišťují maximální možnou šetrnost k pokožce. Roztok proti pocení čela Sensitive působí na ekrinní potní žlázy na povrchu pokožky. Nijak tedy neproniká do organismu. Ošetření je pouze na vnější části pokožky, na ústí žlázy, kde zužuje její vývod. Proniknutí do těla brání bazální membrána kůže, která nepropouští molekuly roztoku dále. SweatStop je zcela bezpečný. Je používán řadu let po celém světě, zejména v západní Evropě a splňuje přísné dermatologické atesty.

dermatest
Intenzita produktu: 8
Kompletní složení produktů, dermatologické testy a informace o intenzitě jsou k dispozici zde.

Aplikace - Jak Roztok proti pocení čela Sensitive používat?

Detailní informace k aplikaci naleznete v aplikační sekci.

POZOR, pro silné a nadměrné pocení čela, hlavy a obličeje  čtěte níže:

pocení čela
Týkají se Vás tyto či podobné příznaky?
 Vaše čelo nebo obličej bývají doslova mokré od potu?
 Pocení čela a obličeje jsou viditelné?
 Potíte se i bez fyzické námahy?
 Po čele a obličeji Vám doslova stéká pot?
 Musíte si pravidelně otírat čelo nebo obličej?

pozn. Doporučení vyplývá z našich osobních zkušeností a také ze zkušeností zákazníků, kde se u výraznějších projevů pocení v oblasti hlavy a obličeje lépe osvědčil silnější tělový sprej SweatStop Forte. Roztok proti pocení čela je vhodnější pro mírně zvýšené pocení a pro osoby s velmi citlivou pokožkou.

Související produkty:
Tělový sprej proti pocení těla Sensitive
Nejsilnější přípravek proti pocení Forte plus

NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531

Recenze*

Známka 
22.06.2018

velice příjemně se nanáší, v létě mi ale nestačí a šahám raději po silnějším

Známka 
28.08.2017

tato emulze nebo forte?

Ráda bych se podělila o svoje zkušenosti s pocením. Potila jsem se na čele a na obličeji, celý den po mě doslova stěkaly kapičky potu. Jinde na těle se tolik nepotím, nevím, proč mě trápila nejvíce hlavu. nejprve jsem zakoupila tento přípravek. Po nanesení byl velmi příjemný, vůbec nepálil. Účinek byl dobrý, ale řekla bych, že je to spíše pro menší pocení. Po konzultaci s prodejcem jsem přešla na sprej forte, který mi zabral dokonale. Z vlastní zkušenosti u těch, co se potí v obličeji více, jako když z vas teče, bych tedy spíše volila sprej forte. Alena

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
21.07.2017

Recenze

Nedoporucuji.Pouzivam jiz mesic a zadne zmeny nepozoruji.Spise mi prijde,ze se potim jeste vic.

Známka 
16.04.2017

spokojená

Už několik let bojuji s pocením hlavy. Zkoušela jsem kde co. Většina antiperspirantů nezabrala, nebo mi po nich svědily vlasy. Již první den po aplikaci swetstopu jsem se nepotila. Nechápu, jak jsem mohla vydržet to svědění u předchozího přípravku, tenhle je skvělý. Nemám u něj nepříjemné pocity a v práci se cítím příjemněji. Děkuji za dárek, budu vás doporučovat

Známka 
06.03.2017

skvele!

neznam na hlavu nic epsiho!

Známka 
29.01.2017

spokojenost, pouívám dlouhodobě

Známka 
12.01.2017

oproti dricloru jednoznačně lepšší nemusím řešit otravné svědění! Hunty

Známka 
14.06.2016

pocení na čele

Po dlouhé době něco, co mne příjemně překvapilo. Nemusím se cítit v práci trapně. Výhodou je že to účinkuje několik dní.

Známka 
20.11.2015

pocení čela

Mám problémy s pocením čela, když třeba přecházím z venku do teplejší místnosti, udělají se mi kapky potu na čele, není to nějak moc, ale připadám si blbě, musím si to vždy otřít kapesníkem, na internetu jsem objevil váš roztok a zabral mi, kapky potu jsou pryč, je to osvobozující. Dávám to vždy na kus vaty na noc a potřu si tím čelo, po delším používání mi stačí používat už jen 2x týdně.

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
06.11.2015

recenze

Ahoj
jsem moc ráda, že jsem objevila značku Sweatstop, dosud jsem o ní nevěděla. Potýkám se s častým orosením v oblasti hlavy, speciálně čela. Esence mi zabrala hned po první aplikaci.

Napsat vlastní recenzi

Napsat recenzi

SweatStop Sensitive roztok na pocení čela 20 ml

SweatStop Sensitive roztok na pocení čela 20 ml

Trápí Vás časté a silné pocení čela? Potom speciální kombinace účinných aktivních látek proti pocení a nadměrnému pocení čela je řešením právě pro Vás. Jedná se o zcela unikátní přípravek svého druhu, který je určen výhradně pro boj s pocením čela, obličeje a hlavy. Vyzkoušejte kvalitu a účinnost švýcarské značky SweatStop zakládající se na šetrnosti k Vaší pokožce.