poceni24.cz
Pudr proti pocení nohou se skořicí a mentolem

SweatStop Pudr proti pocení a zápachu nohou 60 g

SweatStop pudr na pocení a zápach nohou se skořicí a mentolem je světově unikátním pudrem. Zbaví Vás nepříjemného nadměrného pocení nohou a nepříjemných pachů dolních končetin. Pudr ve formě práškové tyčinky je tělové barvy. Elegantní řešení, jak na pocení a zápach nohou.

SKLADEM 10 KS

250 Kč

  • 60 g
Hodnocení zákazníků 

Více informací

Zápach nohou

Pocení a zápach nohou představuje jeden z nejčastějších typů pocení v moderní společnosti. zápach nohouPřesto, že se jedná o velmi častý problém, bývá velice odsuzován v sociální sféře. Mylně je totiž interpretováno, že pocení a zápach nohou jsou pouze problémy hygieny a tak je na ně také nahlíženo. U většiny případů tomu tak není. Dispozice pro pocení a zápach nohou jsou z větší části dány geneticky, jsou projevem změny v termoregulačních mechanismech našeho těla a také mohou být způsobeny léky či nějakými tělesnými problémy. V každém případě bychom měli na pocení a zápach nohou pohlížet jako na problém, který je pohodlně řešitelný a neměl by pro nás představovat nějakého nepřííjemného strašáka.

Inovativní řešení, jak na pocení a zápach nohou

Pudr na pocení a zápach nohou se skořicí a mentolem je unikátním přípravkem. Je vybaven aplikátorem, takže je jeho používání úžasně pohodlné ve srovnání s bývalými prášky na nohy. Skvělá je také jeho tělová barva, která zanechává Vašim nohám přirozený kolorit. Nikoho na první pohled nenapadne, že používáte speciální prostředek proti nadměrnému a zápachu pocení nohou. Jedná se o metodu, jak bojovat s pocením a zápachem, která představuje hned několik výhod. Nejdůležitější jsou samozřejmě jeho nepřekonatelné vlastnosti proti pocení - pudr na nadměrné pocení nohou s mentolem absorbuje vlhkost, pot na kůži a zajišťuje pocit sucha.   Další důležitou vlastností je inovativní aplikátor. Použití pudru ve formě práškové tyčinky je snadné a čisté na rozdíl od konvenčních prášků na nohy. Díky inovativnímu aplikátoru je možné přísun prášku snadno regulovat a aplikovat jej na kterékoliv konkrétní místo na noze. Již žádné problémy s rozsypaným práškem všude okolo a nekontrolovatelnou aplikací. Díky přímému a hospodárnému řešení zůstanou Vaše ruce po aplikaci čisté.

Diskrétní, šetrný k pokožce a přesto velice výkonný…

Pudr na nadměrné pocení a zápach nohou se skořicí a mentolem je diskrétní díky své tělové barvě, která jej rovněž odlišuje od všech běžně dostupných přípravků na pocení a zápach nohou. Navíc tento pudr zaujme unikátní kombinací vybraných ingrediencí. Obohacení o skořici neutralizuje nepříjemné pachy, osvěžující vůně mentolu zase zajišťuje pocit svěžesti. Navíc prášková tyčinka obsahuje látky zajišťující šetrnost k Vaší pokožce a aloe vera. Pudr na pocení a zápach nohou je ideálním produktem pro zabránění nadměrného pocení nohou. Díky ergonomickému balení a jednoduché aplikaci jej můžete vzít všude s sebou, skvělý na cesty.

Proč si oblíbit právě SweatStop pudr proti pocení a zápachu nohou?

dermatest• jedinečná aplikace 
• skvěle absorbuje vlhkost
• zajišťuje pocit sucha 
• obohacení o skořici neutralizuje nepříjemný zápach nohou 
• přídavek mentolu zajišťuje pocit svěžesti 
• obsahuje látky šetrné k Vaší pokožce a zklidňující Aloe Vera 
• diskrétnost – přípravek je tělové barvy 
• dermatologicky testováno s hodnocením "velmi dobré" 
• balení vydrží několik měsíců díky ekonomickému dávkování 
• ergonomické balení je ideální pro cestování, kdy nohy trpí na nadměrné pocení obvykle nejvíce 

Jak se SweatStop pudr proti pocení a zápachu aplikuje?

pudr proti pocení nohouPudr proti pocení a zápachu nohou se prostřednictvím práškové tyčinky aplikuje na chodidla nohou v dopoledních hodinách, nebo vždy, pokud je to nutné. Použití práškové tyčinky je snadné a čisté, na rozdíl od konvenčních prášků: díky inovativnímu aplikátoru snadno regulujete dávku prášku a tím snadno ovlivňujete jeho aplikované množství. Detailní informace k aplikaci naleznete v aplikační sekci.

Složení: Kompletní složení produktů, dermatologické testy a informace o intenzitě jsou k dispozici zde.


Související produkty:
Nadměrné pocení nohou Forte Max
Nadměrné pocení rukou Forte Max

NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531

Recenze*

Známka 
22.03.2019

dokaze pohltit zapach, proste neco co funguje

Známka 
26.02.2019

Výrobek jsem objednala již několikrát, používám pravidelně.

Známka 
20.02.2019

snadno se nanáší

Známka 
20.05.2018

pouzivam po behani, Jsem spokopjen

Známka 
10.02.2018

Velice pomáhá proti pocení nohou.

Známka 
15.11.2017

mám s ním velmi dobré zkušenosti

Známka 
09.05.2017

pudr pěkně voní, aplikace je opravdu pohodlná

Známka 
04.08.2016

Řekla bych, že se mi nohy po používání pudru razantně zlepšily, hlavně jsou bez zápachu, dnes už nemusím trnout, jestli nebudou cítit, když se zuji :) po aplikování pudru mi připadá, jako kdybych byla předtím na pláži :) páč pudr má takovou jemňounko krémově-plážovou barvu, ale asi po 5 minutách to už není vidět. Co bych vytkla, že jsem nevěděla, jak se tyčinka posouvá, než jsem přišla na to, že se dá zespodu lehce povystrčit, takže to ze začátku vypadalo, že je pudru málo, ale není!

Známka 
06.03.2016

pocení nohou

po nanesení moc příjemně voní po mentolu :)
teprve jsem koupil, tak nemohu hodnotit dlouhodobě, ale po nanesení se mi zatím nohy nepotí, tak snad to vydrží :-)

Známka 
19.11.2015

spokojenost

kombinuji se sprejem forte max na nohy a vyhovuji mi oba tyto přípravky, používá je i moje žena a ta jen tak něco nepochválí :-)

Známka 
08.11.2015

bomba

Známka 
06.11.2015

*

Používám vždycky den před posilkou; zápach je pryč.

Známka 
02.11.2015

nohy

Pracuju v kanceláři, kde nemůžeme moc větrat. Dlouhodobě se potýkám se zápachem nohou, takže to je v práci velký problém. Po třech použitích přípravku pach zmizel.

Napsat vlastní recenzi

Napsat recenzi

SweatStop Pudr proti pocení a zápachu nohou 60 g

SweatStop Pudr proti pocení a zápachu nohou 60 g

SweatStop pudr na pocení a zápach nohou se skořicí a mentolem je světově unikátním pudrem. Zbaví Vás nepříjemného nadměrného pocení nohou a nepříjemných pachů dolních končetin. Pudr ve formě práškové tyčinky je tělové barvy. Elegantní řešení, jak na pocení a zápach nohou.