SweatStop Pudr 60g - zápach a pocení nohou

Trápí Vás zápach nohou? Objevte světově unikátní pudr SweatStop, který max. účinně pomáhá proti zápachu a pocení nohou. Velmi příjemně voní díky skořici a mentolu. Je v tělové barvě. Zbaví Vás nepříjemného zápachu nohou a zároveň velmi příznivě pomáhá proti nadměrnému pocení nohou. Snadná aplikace díky inovativnímu aplikátoru oproti klasickým pudrům. Elegantní řešení, jak na zápach a pocení nohou.

SKLADEM 15 KS

250 Kč

 • 60 g
Hodnocení zákazníků 

SweatStop popis:

linka
PRÉMIOVÝ PUDR PROTI ZÁPACHU NOHOU

linka

zápach nohou a pach

JEDNIČKA NA ZÁPACH NOHOU

Pocení a zápach nohou je v moderní společnosti neakceptovatelné. Přesto, že se jedná o velmi častý problém, bývá velice odsuzován v sociální sféře. Mylně je totiž interpretováno, že pocení a zápach nohou jsou pouze problémy hygieny a tak je na ně také nahlíženo. U většiny případů tomu tak není. Dispozice pro pocení a zápach nohou jsou z větší části dány geneticky, jsou projevem změny v termoregulačních mechanismech našeho těla a také mohou být způsobeny léky či nějakými tělesnými problémy. V každém případě bychom měli na pocení a zápach nohou pohlížet jako na problém, který je pohodlně řešitelný a neměl by pro nás představovat nějakého nepříjemného strašáka.

linka
zápach nohou pocení nohou sweatstop pudrKONEC S ROZSYPANÝM PRÁŠKEM

Elegantní řešení, jak na pocení a zápach nohou, představuje švýcarská značka SweatStop. Pudr na pocení a zápach nohou se skořicí a mentolem je unikátním přípravkem. Je vybaven inovativním aplikátorem, takže je jeho používání úžasně pohodlné ve srovnání s bývalými prášky na nohy. Použití pudru ve formě práškové tyčinky je snadné a čisté na rozdíl od konvenčních prášků na nohy. Díky chytrému aplikátoru je možné přísun prášku snadno regulovat a aplikovat jej na kterékoliv konkrétní místo na noze. Již žádné problémy s rozsypaným práškem všude okolo a nekontrolovatelnou aplikací. Díky přímému a hospodárnému řešení zůstanou Vaše ruce po aplikaci čisté.

linka

aplikace sweatstopDISKRÉTNÍ TĚLOVÁ BARVA

Skvělá je také jeho tělová barva, která zanechává Vašim nohám přirozený kolorit. Nikoho na první pohled nenapadne, že používáte speciální prostředek proti zápachu a pocení nohou. Jedná se o metodu, jak bojovat s pocením a zápachem, která představuje hned několik výhod. Mezi ty nejdůležitější patří vynikající absorbce vlhkosti potu na kůži a zajištění pocitu sucha. Další nespornou výhodou je velmi příznivý vliv proti samotnému pocení nohou. SweatStop Pudr na nadměrné pocení a zápach nohou se skořicí a mentolem se díky své diskrétní tělové barvě rovněž odlišuje od všech běžně dostupných přípravků na pocení a zápach nohou.

linka


silný zápach chodidel nohouMAXIMÁLNĚ ŠETRNÝ A VELICE VÝKONNÝ

SweatStop pudr zaujme unikátní kombinací vybraných ingrediencí. Obohacení o skořici neutralizuje nepříjemné pachy, osvěžující vůně mentolu zase zajišťuje pocit svěžesti. Navíc prášková tyčinka obsahuje látky zajišťující maximální šetrnost k Vaší pokožce a také blahodárnou aloe vera. SweatStop pudr je ideálním produktem pro zabránění zápachu a nadměrného pocení nohou. Díky ergonomickému balení a jednoduché aplikaci jej můžete vzít všude s sebou a moct jej používat i na cestách či dovolených.

linka

sweatstop pudr dermatestDESET VÝHOD PUDRU SWEATSTOP

zeleny button  jedinečná aplikace 
zeleny button  skvěle absorbuje vlhkost
zeleny button  zajišťuje pocit sucha 
zeleny button  obohacení o skořici neutralizuje nepříjemný zápach nohou 
zeleny button  přídavek mentolu zajišťuje pocit svěžesti 
zeleny button  obsahuje látky šetrné k Vaší pokožce a zklidňující Aloe Vera 
zeleny button  diskrétnost – přípravek je tělové barvy 
zeleny button  dermatologicky testováno s hodnocením "velmi dobré" 
zeleny button  balení vydrží několik měsíců díky ekonomickému dávkování 
zeleny button  ergonomické balení je ideální pro cestování, kdy nohy trpí na nadměrné pocení obvykle nejvíce 


linka

zapach nohouPOHODLNÁ A RYCHLÁ APLIKACE

Pudr proti pocení a zápachu nohou se prostřednictvím práškové tyčinky aplikuje na chodidla nohou ideálně v dopoledních hodinách, nebo vždy, pokud je to nutné. Použití práškové tyčinky je snadné a čisté, na rozdíl od konvenčních prášků: díky inovativnímu aplikátoru snadno regulujete dávku prášku a tím snadno ovlivňujete jeho aplikované množství.

Detailní informace k aplikaci včetně tipů a zkušeností z praxe naleznete v aplikační sekci (viz horní menu záložka „PORADNA“ – aplikace SweatStop) a také kompletní složení produktů, dermatologické testy a informace o intenzitě jsou k dispozici v záložce (viz horní menu „O SWEATSTOP“ – složení přípravků).

linka

sweatstop set proti pocení chodideltip 2 
   TIP: 
V případě extrémního a trvalého pocení nohou doporučujeme přípravek kombinovat s antiperspirantem SweatStop Forte Max (Set proti pocení nohou).

linka

NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531

linka

Recenze*

Známka 
22.03.2019

dokaze pohltit zapach, proste neco co funguje

  Známka 
  26.02.2019

  Výrobek jsem objednala již několikrát, používám pravidelně.

   Známka 
   20.02.2019

   snadno se nanáší

    Známka 
    20.05.2018

    pouzivam po behani, Jsem spokopjen

     Známka 
     10.02.2018

     Velice pomáhá proti pocení nohou.

      Známka 
      15.11.2017

      mám s ním velmi dobré zkušenosti

       Známka 
       09.05.2017

       pudr pěkně voní, aplikace je opravdu pohodlná

        Známka 
        04.08.2016

        Řekla bych, že se mi nohy po používání pudru razantně zlepšily, hlavně jsou bez zápachu, dnes už nemusím trnout, jestli nebudou cítit, když se zuji :) po aplikování pudru mi připadá, jako kdybych byla předtím na pláži :) páč pudr má takovou jemňounko krémově-plážovou barvu, ale asi po 5 minutách to už není vidět. Co bych vytkla, že jsem nevěděla, jak se tyčinka posouvá, než jsem přišla na to, že se dá zespodu lehce povystrčit, takže to ze začátku vypadalo, že je pudru málo, ale není!

         Známka 
         06.03.2016

         pocení nohou

         po nanesení moc příjemně voní po mentolu :)
         teprve jsem koupil, tak nemohu hodnotit dlouhodobě, ale po nanesení se mi zatím nohy nepotí, tak snad to vydrží :-)

          Známka 
          19.11.2015

          spokojenost

          kombinuji se sprejem forte max na nohy a vyhovuji mi oba tyto přípravky, používá je i moje žena a ta jen tak něco nepochválí :-)

           Známka 
           08.11.2015

           bomba

            Známka 
            06.11.2015

            *

            Používám vždycky den před posilkou; zápach je pryč.

             Známka 
             02.11.2015

             nohy

             Pracuju v kanceláři, kde nemůžeme moc větrat. Dlouhodobě se potýkám se zápachem nohou, takže to je v práci velký problém. Po třech použitích přípravku pach zmizel.

              Napsat vlastní recenzi

              Napsat recenzi

              SweatStop Pudr 60g - zápach a pocení nohou

              SweatStop Pudr 60g - zápach a pocení nohou

              Trápí Vás zápach nohou? Objevte světově unikátní pudr SweatStop, který max. účinně pomáhá proti zápachu a pocení nohou. Velmi příjemně voní díky skořici a mentolu. Je v tělové barvě. Zbaví Vás nepříjemného zápachu nohou a zároveň velmi příznivě pomáhá proti nadměrnému pocení nohou. Snadná aplikace díky inovativnímu aplikátoru oproti klasickým pudrům. Elegantní řešení, jak na zápach a pocení nohou.