poceni24.cz
Tělový sprej proti pocení Sensitive

SweatStop Sensitive sprej proti pocení 100 ml

Máte velmi citlivou pokožku a hledáte proto přípravek proti pocení, který by Vaši pokožku nepodráždil? SweatStop tělový sprej proti pocení Sensitive je speciálně vyvinut právě pro Vás. Jedná se o nejšetrnější sprej proti pocení na trhu a přesto velmi účinný. Nejedná se totiž o běžný antiperspirant. Obsahuje látky jako aloe vera, kafr či panthenol.

SKLADEM 4 KS

649 Kč

  • 100 ml
Hodnocení zákazníků 

Více informací

Tělový sprej


Tělový sprej proti pocení Sensitive…

tělový sprej proti pocení sensitiveV současnosti se na trhu setkáme prakticky pouze se dvěma typy přípravků proti pocení. Ty tzv. „běžné“ slibují ochranu po dobu standardně mezi 48 – 72 hodinami, ale jak již asi sami víte, žádný zázrak v boji proti pocení se nekoná. Pocení, včetně jeho projevů (kruhy od potu, zápach) tak pro nás zůstávají velmi nepříjemnou společenskou záležitostí. Na druhé straně jsou tu potom produkty, které dokáží již pocení eliminovat, ale jejich složení látek bývá zase pro pokožku velmi nepříjemné. Svědí nás po nich výrazně pokožka a celkový komfort je pryč. Kdyby tak existovala kombinace obojího, že? Unikátní tělový sprej proti pocení Sensitive se tomu velmi přiblížil, dokázal spojit tyto dvě podstaty v jednu. Je velmi šetrný k pokožce a zároveň účinný v boji proti pocení.

Co byste měli vědět o přípravku Tělový sprej proti pocení Sensitive?

Tělový sprej proti pocení Sensitive byl speciálně vyvinut pro lidi vyžadující maximální jemnost a šetrnost k pokožce. Svojí jemností patří sprej k tomu nejlepšímu na trhu, neméně však klade důraz na účinnost v boji proti pocení. Intenzita spreje Sensitive proti pocení je 8. To znamená, že je vhodná mimo jiné i pro používání na čele. Standardně se pak používá hlavně v podpaží a je možné jej používat také na celé tělo, kde zaznamenáváme projevy pocení. Často naši uživatelé postupem času přechází ze silnějšího spreje Forte (více zde - nadměrné pocení), jakmile pociťují zlepšení stavu pocení a již nevyžadují tak silný přípravek proti nadměrnému pocení. Tělový sprej proti pocení Sensitive funguje tak, že vytvoří na povrchu ústí potních žláz ochranný film, který chrání před pocením. Jeho roztok tedy neproniká do kůže, působí na povrchu. Nejedná se o běžný antiperspirant, jde o speciální sprej proti středně silnému nadměrnému pocení celého těla. Velmi účinně neutralizuje pot a zápach. Věděli jste také, že pokud se nechráníte proti pocení, více přitahujete klíšťata? Tělový sprej proti pocení Sensitive je k dispozici bez lékařského předpisu. Neobsahuje parabeny a je bez vůně. Jeho aplikací není nijak omezeno používání Vaší oblibené kosmetiky, parfémů či deodorantů.

Pro koho je Tělový sprej proti pocení Sensitive především určen?

Tělový sprej proti pocení Sensitive je vhodný pro všechny, především však pro ty, kteří se potí mírněji a kteří hledají velmi jemný a šetrný přípravek k pokožce nezpůsobující podráždění kůže. Tělový sprej proti pocení Sensitive je optimálním spojením těchto dvou vlastností. Pokud si nejste jistí, zda-li je pro Vás přípravek vhodný, více informací o jednotlivých intenzitách produktů naleznete zde. Tělový sprej proti pocení Sensitive obsahuje látky jako aloe vera, kafr, pantenol, které udržují Vaši pokožku ve skvělém stavu, působí navíc proti zánětům pokožky a celkově antibakteriálně. Sensitive sprej má proto výborné hodnocení velmi přísných atestů evropského Dermatestu. Pokud Vaše oblečení není neustále propocené, ale pocení Vám i tak znepříjemňuje život, je sprej Sensitive produkt právě pro Vás.

Jak Tělový sprej proti pocení Sensitive správně aplikovat?

Vždy je nutné tělový sprej proti pocení Sensitive používat před spaním na zcela očištěnou, suchou a nepodrážděnou pokožku. Neměl by se používat po dobu 48 hodin po holení. Po nastříkání spreje bychom se měli již dále vyvarovat jakékoliv fyzické či jiné aktivitě, při které bychom se mohli zpotit. Tento fakt je důležitý proto, aby na povrchu ústí potních pór došlo k dostatečnému uzavření. Jelikož je lidské tělo nejvíce klidné právě v době spánku (kůže odpočívá), je naprosto zásadní aplikace přípravku Sensitive právě před spaním.

HLAVNÍ VÝHODY:

dermatest   •  Nejšetrnější a nejjemnější přípravek ve své kategorii na trhu

   •  Účinně zastavuje středně silné nadměrné pocení, zbaví Vás zápachu

   •  Obsah přípravku vydrží několik měsíců, švýcarský výrobek

   •  Výborné hodnocení přípravku nezávislým a celosvětově uznávaným atestem (DERMATEST)

   •  Vhodný pro všechny typy pokožky, neobsahuje parabeny, je bez vůně

Aplikace

Intenzita produktu Tělový sprej Sensitive: 8
Kompletní složení produktů, dermatologické testy a informace o intenzitě jsou k dispozici zde.
Detailní informace k aplikaci naleznete v aplikační sekci.

Související produkty:
Přípravek proti pocení čela Sensitive
Kuličkový antiperspirant Forte

NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531

Recenze*

Známka 
20.05.2018

mám dost citlivou pokožku a tento antiperspirant me nepálil, takže doporučuju

Známka 
03.02.2018

nepálí, funguje mi perfektně

Známka 
19.10.2016

pocení hlavy

maximální spokojenost s účinností, nedráždí

Známka 
08.03.2016

moje zkušenost s přípravky

dříve jsem používala spray forte, ale postupem času se mi zdálo, že nepotřebuji už tak silný, protože jsem se přestala potit výrazně méně, nakonec jsem se rozhodla nyní pro sensitive a funguje mi dostatečně, myslím, že pro mě ideální volba, s přípravky jsem moc spokojená, díky za vše

Známka 
30.11.2015

recenze

Sprej splnil moje očekávání, jsem spokoejný.

Známka 
20.11.2015

mírné pocení

zdravím, jelikož se potím spíše méně, vyzkoušela jsem Váš Senzitiv a jsem příjemně překvapená, používám pouze 1x týdně a chrání mě před pocením spolehlivě celý týden, oproti klasickým antiperspirantům se to nedá srovnat

Známka 
06.11.2015

- produkt jsem teprve zakoupila, ještě si netroufnu hodnotit
- doručení proběhlo bez problémů

Známka 
01.11.2015

spokojenost

Zboží přišlo v pořádku, s produktem jsem spokojená. I.

Napsat vlastní recenzi

Napsat recenzi

SweatStop Sensitive sprej proti pocení 100 ml

SweatStop Sensitive sprej proti pocení 100 ml

Máte velmi citlivou pokožku a hledáte proto přípravek proti pocení, který by Vaši pokožku nepodráždil? SweatStop tělový sprej proti pocení Sensitive je speciálně vyvinut právě pro Vás. Jedná se o nejšetrnější sprej proti pocení na trhu a přesto velmi účinný. Nejedná se totiž o běžný antiperspirant. Obsahuje látky jako aloe vera, kafr či panthenol.