SweatStop Aloe Vera Sensitive - mírné nadměrné pocení

Máte velmi citlivou pokožku a hledáte proto přípravek proti pocení, který by Vaši pokožku nepodráždil? SweatStop tělový sprej proti pocení Sensitive je speciálně vyvinut právě pro Vás. Jedná se o nejšetrnější sprej proti pocení na trhu a přesto velmi účinný. Nejedná se totiž o běžný antiperspirant. Obsahuje látky jako aloe vera, kafr či panthenol. K dispozici 100 ml nebo 15 ml balení.

SKLADEM 8 KS

649 Kč

 • 100 ml
 • 15 ml
Hodnocení zákazníků 

SweatStop popis:

linka
ANTIPERSPIRANT S ALOE VERA PRO CITLIVOU POKOŽKU
linka

Tělový sprej proti pocení Sensitive…

tělový sprej proti pocení sensitiveV současnosti se na trhu setkáme prakticky pouze se dvěma typy přípravků proti pocení. Ty tzv. „běžné“ slibují ochranu po dobu standardně mezi 48 – 72 hodinami, ale jak již asi sami víte, žádný zázrak v boji proti pocení se nekoná. Pocení, včetně jeho projevů (kruhy od potu, zápach) tak pro nás zůstávají velmi nepříjemnou společenskou záležitostí. Na druhé straně jsou tu potom produkty, které dokáží již pocení eliminovat, ale jejich složení látek bývá zase pro pokožku velmi nepříjemné. Svědí nás po nich výrazně pokožka a celkový komfort je pryč. Kdyby tak existovala kombinace obojího, že? Unikátní tělový sprej proti pocení Sensitive se tomu velmi přiblížil, dokázal spojit tyto dvě podstaty v jednu. Je velmi šetrný k pokožce a zároveň účinný v boji proti pocení.

Co byste měli vědět o přípravku Tělový sprej proti pocení Sensitive?

Tělový sprej proti pocení Sensitive byl speciálně vyvinut pro lidi vyžadující maximální jemnost a šetrnost k pokožce. Svojí jemností patří sprej k tomu nejlepšímu na trhu, neméně však klade důraz na účinnost v boji proti pocení. Intenzita spreje Sensitive proti pocení je 8. To znamená, že je vhodná mimo jiné i pro používání na čele. Standardně se pak používá hlavně v podpaží a je možné jej používat také na celé tělo, kde zaznamenáváme projevy pocení. Často naši uživatelé postupem času přechází ze silnějšího spreje Forte (více zde - nadměrné pocení), jakmile pociťují zlepšení stavu pocení a již nevyžadují tak silný přípravek proti nadměrnému pocení. Tělový sprej proti pocení Sensitive funguje tak, že vytvoří na povrchu ústí potních žláz ochranný film, který chrání před pocením. Jeho roztok tedy neproniká do kůže, působí na povrchu. Nejedná se o běžný antiperspirant, jde o speciální sprej proti středně silnému nadměrnému pocení celého těla. Velmi účinně neutralizuje pot a zápach. Věděli jste také, že pokud se nechráníte proti pocení, více přitahujete klíšťata? Tělový sprej proti pocení Sensitive je k dispozici bez lékařského předpisu. Neobsahuje parabeny a je bez vůně. Jeho aplikací není nijak omezeno používání Vaší oblibené kosmetiky, parfémů či deodorantů.

Pro koho je Tělový sprej proti pocení Sensitive především určen?

Tělový sprej proti pocení Sensitive je vhodný pro všechny, především však pro ty, kteří se potí mírněji a kteří hledají velmi jemný a šetrný přípravek k pokožce nezpůsobující podráždění kůže. Tělový sprej proti pocení Sensitive je optimálním spojením těchto dvou vlastností. Pokud si nejste jistí, zda-li je pro Vás přípravek vhodný, více informací o jednotlivých intenzitách produktů naleznete zde. Tělový sprej proti pocení Sensitive obsahuje látky jako aloe vera, kafr, pantenol, které udržují Vaši pokožku ve skvělém stavu, působí navíc proti zánětům pokožky a celkově antibakteriálně. Sensitive sprej má proto výborné hodnocení velmi přísných atestů evropského Dermatestu. Pokud Vaše oblečení není neustále propocené, ale pocení Vám i tak znepříjemňuje život, je sprej Sensitive produkt právě pro Vás.

Jak Tělový sprej proti pocení Sensitive správně aplikovat?

Vždy je nutné tělový sprej proti pocení Sensitive používat před spaním na zcela očištěnou, suchou a nepodrážděnou pokožku. Neměl by se používat po dobu 48 hodin po holení. Po nastříkání spreje bychom se měli již dále vyvarovat jakékoliv fyzické či jiné aktivitě, při které bychom se mohli zpotit. Tento fakt je důležitý proto, aby na povrchu ústí potních pór došlo k dostatečnému uzavření. Jelikož je lidské tělo nejvíce klidné právě v době spánku (kůže odpočívá), je naprosto zásadní aplikace přípravku Sensitive právě před spaním. Dodržujte prosím aplikační zásady, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku. Detailní informace k aplikaci jsou k dispozici v aplikační sekci (viz horní menu záložka „PORADNA“ – aplikace SweatStop). Kompletní složení produktů, dermatologické testy pak naleznete také na samostatné stránce (viz horní menu „O SWEATSTOP“ – složení přípravků).

HLAVNÍ VÝHODY:

dermatest   •  Nejšetrnější a nejjemnější přípravek ve své kategorii na trhu

   •  Účinně zastavuje středně silné nadměrné pocení, zbaví Vás zápachu

   •  Obsah přípravku vydrží několik měsíců, švýcarský výrobek

   •  Výborné hodnocení přípravku nezávislým a celosvětově uznávaným atestem (DERMATEST)

   •  Vhodný pro všechny typy pokožky, neobsahuje parabeny, je bez vůně

NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531

linka

Recenze*

Známka 
20.05.2018

mám dost citlivou pokožku a tento antiperspirant me nepálil, takže doporučuju

  Známka 
  03.02.2018

  nepálí, funguje mi perfektně

   Známka 
   19.10.2016

   pocení hlavy

   maximální spokojenost s účinností, nedráždí

    Známka 
    08.03.2016

    moje zkušenost s přípravky

    dříve jsem používala spray forte, ale postupem času se mi zdálo, že nepotřebuji už tak silný, protože jsem se přestala potit výrazně méně, nakonec jsem se rozhodla nyní pro sensitive a funguje mi dostatečně, myslím, že pro mě ideální volba, s přípravky jsem moc spokojená, díky za vše

     Známka 
     30.11.2015

     recenze

     Sprej splnil moje očekávání, jsem spokoejný.

      Známka 
      20.11.2015

      mírné pocení

      zdravím, jelikož se potím spíše méně, vyzkoušela jsem Váš Senzitiv a jsem příjemně překvapená, používám pouze 1x týdně a chrání mě před pocením spolehlivě celý týden, oproti klasickým antiperspirantům se to nedá srovnat

       Známka 
       06.11.2015

       - produkt jsem teprve zakoupila, ještě si netroufnu hodnotit
       - doručení proběhlo bez problémů

        Známka 
        01.11.2015

        spokojenost

        Zboží přišlo v pořádku, s produktem jsem spokojená. I.

         Napsat vlastní recenzi

         Napsat recenzi

         SweatStop Aloe Vera Sensitive - mírné nadměrné pocení

         SweatStop Aloe Vera Sensitive - mírné nadměrné pocení

         Máte velmi citlivou pokožku a hledáte proto přípravek proti pocení, který by Vaši pokožku nepodráždil? SweatStop tělový sprej proti pocení Sensitive je speciálně vyvinut právě pro Vás. Jedná se o nejšetrnější sprej proti pocení na trhu a přesto velmi účinný. Nejedná se totiž o běžný antiperspirant. Obsahuje látky jako aloe vera, kafr či panthenol. K dispozici 100 ml nebo 15 ml balení.