poceni24.cz
SweatStop Instant 50 ml - pocení dlaní

SweatStop Instant 50 ml - pocení dlaní

Chtěli byste bez starostí a sebevědomě potřást rukou např. Vašeho obchodního partnera bez obav z toho, že budete mít vlhké dlaně? Potřebujete podat perfektní sportovní či profesní výkon nebo činnost a to bez pocení dlaní? SweatStop roztok proti pocení dlaní Instant doporučujeme všem těm, kdo máte tendenci mít vlhké a zpocené dlaně a kteří hledají možnost, jak co nejrychleji a účinně vysušit dlaně

SKLADEM 12 KS

429 Kč

  • 50 ml
Hodnocení zákazníků 

SweatStop popis:

linka
UNIKÁTNÍ ŘEŠENÍ PRO OKAMŽITOU POTŘEBU SUCHÝCH DLANÍ
linka

pocení dlaníTrápí Vás pocení dlaní? Čeká Vás důležitá schůzka nebo pracovní pohovor a Vaše dlaně se velmi potí? Sportujete a Vaše dlaně tak potřebují být perfektně suché po dobu jakéhokoliv výkonu?

Roztok SweatStop Instant je určen proti nadměrnému pocení dlaní. Přináší okamžitý účinek. Dlaně zůstávají po aplikaci suché po dobu až jedné hodiny v závislosti na expozici a aplikovaném množství. Dlaně vysuší velmi rychle, je tak neocenitelným pomocníkem, pokud potřebujeme rychle tuto situaci vyřešit a trápí nás nadměrné pocení dlaní. Roztok má barvu kůže, takže po aplikaci není na pokožce poznat. Není nijak parfemován a je bez parabenů.

Pro koho je Roztok proti pocení dlaní INSTANT určen?

Roztok proti pocení dlaní INSTANT od švýcarské značky SweatStop mohou bez rozdílu používat všichni, jenž trápí, či potřebují řešit zpocené dlaně. Je určen pro velmi rychlé a perfektní vysušení dlaní, proto jej s oblibou používají jak sportovci před svým výkonem, hudebníci, kteří potřebují mít perfektně suché dlaně pro hru na své hudební nástroje, tak i všichni, jenž vyžadují spolehlivě suché dlaně pro svůj výkon. Stejně tak jej rádi využívá mnoho lidí v každodenním životě nejen v práci, při osobních setkáních, při zkouškách, při pohovorech či při jakýchkoliv situacích, kde se potřebují spolehnout na to, aby měly dlaně dobře suché.

 

Jak SweatStop INSTANT proti pocení dlaní funguje?

Klíč k úspěchu spočívá v jeho speciálním složení, které bylo dost specificky vyvinuto právě pro okamžité vysušení dlaní. Nebavíme se tedy zde o alternativě k běžnému antiperspirantu. Roztok SweatStop Instant na pocení dlaní funguje tak, že jeho roztok vytvoří na povrchu kůže ochranný film na ústí potních žláz, čímž v místě aplikace zamezí pocení. Působí tak pouze na povrchu, neproniká do kůže. Roztok Instant se aplikuje přibližně o velikosti kuličky hrášku. Po jeho důkladném rozetření by měly být dlaně perfektně suché a tento stav přibližně trvá po dobu 1 hodiny. 

 

Je roztok SweatStop Instant proti pocení dlaní bezpečný?

Ano je, což také dokládá výborné hodnocení od nejpřísnější instituce Dermatest, která hodnotí tento přípravek jako velmi dobrý. Samotný roztok neproniká do kůže, je navíc velmi šetrný k pokožce. Roztok Instant je vhodný pro všechny typy pokožky a bez rozdílu věku.

Trápí Vás též nadměrné pocení dlaní?

Po celém světě platí také za jedinečný produkt pro osoby trpící nadměrným pocením dlaní. Pro dlouhodobý účinek v boji s nadměrným pocením je vhodné kombinovat se Sprejem proti pocení rukou a dlaní Forte max. 

hlavní výhody roztok proti pocení rukoku a dlaní instantpocení dlaní
• SweatStop Instant přináší okamžité uschnutí dlaní
• Dermatologicky testováno s výsledkem "velmi dobré"
• Nejlepší poměr cena / výkon
• SweatStop Instant proti pocení dlaní je unikátní produkt v celosvětovém měřítku
• Ideální pro cestování díky své velikosti
• Roztok není prakticky vidět – má barvu kůže 
• SweatStop Instant proti pocení dlaní je k dispozici bez lékařského předpisu
• Roztok není parfemován, je tedy bez vůně
• SweatStop Instant proti pocení dlaní neobsahuje parabeny

Návod k použití:
Roztok proti pocení dlaní Instant se používá na vnější část pokožky dlaní. Světově jedinečný roztok je obohacen o mastek a zabraňuje okamžitě pocení dlaní. Roztok je bez zápachu a nezanechává za sebou stopy, je přirozeně zbarvený barvou kůže. Vzhledem ke své praktické velikosti je ideálním pomocníkem s sebou na cesty pro každodenní použití. Jeho používání je zcela bezpečné a zároveň není nijak omezeno. Můžete tak roztok proti pocení dlaní používat kdykoliv, kdy potřebujete mít perfektně suché dlaně.

Dodržujte prosím aplikační zásady, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku. Detailní informace k aplikaci včetně tipů a zkušeností z praxe naleznete v aplikační sekci (viz horní menu záložka „PORADNA“ – aplikace SweatStop) a také kompletní složení produktů, dermatologické testy a informace o intenzitě jsou k dispozici v záložce (viz horní menu „O SWEATSTOP“ – složení přípravků).

NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531

Recenze*

Známka 
28.06.2018

super!

Známka 
12.12.2017

Pocení dlani

Naprosto skvěle a rychle funguje, dlaně mam během chvíle suché

Známka 
11.04.2017

pocení dlaní

vysuší dlaně během chvilky

Známka 
05.06.2016

nej krém na ruce co znám

proti pocení funguje skvěle, stačí trocha krému, používám jej v práci vždy když mne čeká nějaké důležité setkání

Známka 
08.04.2016

vysušší dlaně velmi rychle, opravdu výborný, využívám jej nejen na pracovní schůzky
T.

Známka 
23.11.2015

...

používám vždy před pracovních schůzkou, je docela dobrý

Napsat vlastní recenzi

Napsat recenzi

SweatStop Instant 50 ml - pocení dlaní

SweatStop Instant 50 ml - pocení dlaní

Chtěli byste bez starostí a sebevědomě potřást rukou např. Vašeho obchodního partnera bez obav z toho, že budete mít vlhké dlaně? Potřebujete podat perfektní sportovní či profesní výkon nebo činnost a to bez pocení dlaní? SweatStop roztok proti pocení dlaní Instant doporučujeme všem těm, kdo máte tendenci mít vlhké a zpocené dlaně a kteří hledají možnost, jak co nejrychleji a účinně vysušit dlaně