poceni24.cz Aktuální akce!
Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte max

SweatStop Forte Max 100 ml - pocení rukou

SweatStop sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max je určen pro všechny, které trápí nadměrné až extrémní pocení rukou a dlaní a kteří chtějí navrátit zpět stav suchých rukou. Jedná se o sprej proti nadměrnému pocení rukou a dlaní s nejvyšší intenzitou (23) na trhu.

garance vrácení peněz 14 dní      švýcarský výrobek

SKLADEM 6 KS

600 Kč

-7.56%

649 Kč

 • 100 ml
Hodnocení zákazníků 

SweatStop popis:

linka

ANTIPERSPIRANT FORTE MAX PROTI POCENÍ RUKOU S NEJVYŠŠÍ INTENZITOU

linka

Co byste měli vědět o přípravku Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max?

Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max zabraňuje nadměrnému až extrémnímu pocení rukou a dlaní. Protože se v oblasti rukou a dlaní vyskytuje více potních žláz než u ostatních částí těla, je tento přípravek navržen speciálně na míru této partii. Sprej je bez vůně a neobsahuje parabeny.

nadměrné pocení rukou a dlaníPro koho je Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max určen?

Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max je obecně vhodný pro všechny. Je vyhledáván především u lidí, kteří hledají účinný přípravek proti nadměrnému až extrémnímu pocení rukou a dlaní. Je také určen pro aktivní a rekreační sportovce. Používají jej s oblibou také hudebníci, kteří často trpí na nadměrné pocení rukou a dlaní. V neposlední řadě bývá také doceňován lidmi, kteří hledají řešení proti pocení při stresových situacích, jako jsou různé zkoušky, obchodní schůzky, hudební vystoupení, příjímací pohovory, prezentace nebo jakékoliv jiné situace, kde lidé prožívají stres a bývají náchylnější na pocení právě na rukou a dlaních.

Jak Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max funguje?

Klíčem k uspěchu je unikátní složení přípravku Forte Max, které bylo vyvinuto na míru právě pro lidi, kteří nedobrovolně trpí velmi silným pocením rukou a dlaní. Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max není standardní antiperspirant. Sprej Forte Max funguje tak, že jeho roztok prostoupí kůží a soli uzavřou póry. Důležité je jeho správné používání, aby došlo k okamžitému a postupně k dlouhodobému účinku.

Jak se Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max správně používá?

Abychom spolehlivě a účinně využili potenciálu spreje proti nadměrnému pocení rukou a dlaní Forte Max, je zcela klíčové používání tohoto přípravku na noc těsně před spaním. Pokožka na rukou a ploskách dlaní musí být důkladně očištěná (umytá) a následně pečlivě osušena. Teprve poté je ideální aplikovat přípravek Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max. Proč je důležitá aplikace právě před spaním? Jelikož je lidské tělo v klidu nejvíce v době, kdy spíme, je uvolněnější (odpočívá), může roztok lépe prostoupit kůží a soli uzavřít póry. Po aplikaci spreje bychom se měli vyhnout jakékoliv fyzické či jiné aktivitě, při které bychom se mohli zpotit.

Je Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max bezpečný?

Ano, přípravek je výborně hodnocen nejpřísnějším testem nezávislé instituce Dermatest, která je celosvětově uznávaná. Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max navíc obsahuje také kafr, což je bezbarvá pevná látka, která má antimikrobiální a uklidňují účinky, je maximálně šetrná k pokožce. Soli obsažené v roztoku jsou přirozeně odbourávány vylučováním, jako zajímavost stojí zmínit, že tyto soli se používají také v mydlářském průmyslu pro své adstringentní působení. Soli obsažené v roztoku jsou tělu bezpečné. Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max je vhodný pro všechny typy pokožky.

Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max – proč chtít právě ten náš?

Nadměrné pocení je velmi nepříjemnou společenskou záležitostí, moc se o něm nemluví, má všeobecně tendence se podceňovat. Ukazuje se však, že nadměrným pocením trpí hodně lidí a to i tehdy, i když dodržují poctivě osobní hygienu. Na trhu jsou nám pak předkládány běžné přípravky proti pocení, které v drtivé většině nefungují. Proč tomu tak je? U většiny přípravků proti pocení je problém ten, že jejich roztok nedostatečně neuzavře potní póry. Jakmile jsme následně vystaveni byť i malému stresu, začínáme se poměrně rychle a brzy potit. Nadměrné pocení se postupem času stává zoufalstvím a ve většině případů se lidé, kteří trpí nadměrným pocením, vyhýbají společnosti a společenskému životu celkově. To by byla hrozná škoda. Nedopusťte to! Právě pro Vás přinášíme švýcarský prověřený přípravek značky SweatStop, speciální sprej proti nadměrnému až extrémnímu pocení rukou a dlaní Forte Max, který byl vyvinut právě k tomuto účelu, aby jeho roztok účinně dokázal uzavřít póry a zabraňoval následnému nadměrnému pocení rukou. Přípravek vydrží až několik měsíců, jelikož se při aplikaci používá jen malé množství. Neobsahuje parabeny a je bez vůně.

HLAVNÍ VÝHODY:

  garance vrácení peněz •  Speciální a unikátní přípravek proti nadměrnému pocení rukou a dlaní

pocení nohou dermatest   •  Obsah přípravku vydrží několik měsíců, aplikuje se v malém množství

   •  Výborné hodnocení přípravku nezávislým a celosvětově uznávaným atestem (DERMATEST)

   •  Vhodný pro všechny typy pokožky, nebyly zaznamenány žádné alergické reakce

   •  Neobsahuje parabeny, je bez vůně

   •  Vyrobeno ve Švýcarsku

   •  Garance vrácení peněz do 14 dní od převzetí zboží v případě nespokojenosti, více zde.

Jak sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max aplikovat?

Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte max snižuje nadměrné pocení po dobu 24 hodin. Vzhledem k tomu, že kůže na rukou je tlustší, než např. v podpaží, neproniká tak kapalina všude stejně rychle. To je důvodem, proč se efekt nedostavuje ve všech částech rukou stejně rychle. Sprej se používá těsně před spaním. Je třeba jej nastříkat a vmasírovat. To lze opakovat 1-5 krát v rámci jedné aplikace. Více naleznete v odkazu aplikační sekce níže.

Intenzita produktu SweatStop Forte Max proti pocení rukou: 23
Kompletní složení produktů, dermatologické testy a informace o intenzitě jsou k dispozici zde.

Aplikace: Detailní informace k aplikaci naleznete v aplikační sekci.

Související články: Jak se zbavit nadměrného pocení dlaní?
Související produkty: Přípravek na nadměrné pocení Forte

linka
* Recenze níže vyjadřují subjektivní názor uživatelů. Vzhledem k tomu, že pocení má ryze individuální charakter (v závislosti na typu pokožky, příčině pocení, zdravotním stavu apod.), mohou se dosažené výsledky lišit.

NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531

Recenze*

Známka 
24.01.2019

ruce mám potom velmi vysušené a musím si je ještě krémem promazávat, možná toho dávám moc, ale jinak musím říci, že je sprejík dobrý

Známka 
26.10.2018

pocení dlaní pod kontrolou

Známka 
09.10.2018

zabralo na 90%

Známka 
30.09.2018

bezva

Známka 
26.09.2018

s antiperspiratnem jsem velice spokojená, ale... chvili mi trvalo, nez jsem zjistila, kolik mnozstvi mam vlastne aplikovat, pise se az 5 krat?!? puvodne jsem nekolikrat nasplichala a ruce jsem pak mela prilis vysusene. pak jsem si precetla, ze to nemam davat naraz, ale nechat vzdy zaschnout a teprve pote jednou splihcnout sprej znova

Známka 
24.06.2018

pomoc

Kolikrát ho mám používat? A řx za sebou? to jsem nepochopila, děkuji

Známka 
02.05.2018

produkt je sice dobrý, ale preferovala bych místo spreje krém

 • Pro 0 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
09.03.2018

mě tento výrobek pomohl hlavne v praci

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
09.02.2018

pomohl výrazně, doporčuji

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
15.11.2017

je to pro mne nový produkt, budu hodnotit později, dodání rychlé

 • Pro 0 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
11.10.2017

Uvítala bych menšíbalení

 • Pro 0 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
21.09.2017

pocení dlaně

Vážení, používám ho běžně, nezklame.
Vyzkoušela jsem toho hodně, tento mi vyhovuje

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
17.06.2017

Poceni dlaní

Včera došel, tak uvidíme :-)

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
19.05.2017

rada

Jsem s tímto sprejem nadmíru spokojená. Původně jsem zkoušela našplíchat trochu přes den v práci, kdy to nejvíce potřebuji, ale pokud s tímto nemáte zkušenosti, skutečně se musí dávat na noc, aby to zabralo pořádně.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
16.04.2017

poceni na rukach a zapesti

funguje dobre - jen se mi zda ze trochu vysusuje. mam obecne sussi kuzi. v obchode mi pan radil snížit davkovani a to pomohlo zdena rozdrojovice

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
06.03.2017

účinné, ale drahé

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
03.07.2016

sprej je hodně silný, mám po něm ruce hodně suchhé, což je super, protože pracuji často se zákazníky, stav suchých dlaní mi vydrží většinou po 3-4 dny, než musím znovu aplikovat, když to srovnám s produkty, které jsem zkoušela dříve, tento je zatím nejelepší, škoda jen vyšší ceny. j.

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
08.04.2016

mám zkušenosti jen s perspirexem, ale tento sprej je o mnoho lepší, vyhovuje mi, ráno mám ruce skvěle suché

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
06.02.2016

pocení rukou

díky, moc jsem spokojená

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
29.11.2015

rec

dodani v poradku, vyzkousim a uvidim

 • Pro 1 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
26.11.2015

vlhke ruce

Ja jsem drive pouzival Driclor, ale nepomohl mi s pocenim rukou, ruce jsem mel stejne porad tak nejak neprijemne vlhke. Po prvním tydnu zatim spokojenost s timto ;-) to sem necekal.. diky

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
23.11.2015

pocení ruk

je to nový zážitek, nemít doslova mokré ruce, dost mě to trápilo, vyhovuje mi, děkuji

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
19.11.2015

pocení rukou

Mám zkušenost s perspirexem, ale fungoval mi jen tak cca na 60%, nebylo to prostě ono. Vyzkoušel jsem Váš Forte max a moje ruce jsou konečně suché, již žádné ponižování při podávání rukou, kterému jsem se snažil vyhýbat, spokojenost tak na 95%, díky za to!

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
17.11.2015

Zatí nemohu hodnotit produkt. Zboží dorazilo do 2 dnů.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
12.11.2015

pocení dlaní

doručení ok, s produktem jsem spokojený, účinek se dostavil hned druhý den po aplikaci. používám každý druhý den na noc, protože se mi po 3dnech bez užívání už trošku dlaně potily, celkově jsem spokojený

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
08.11.2015

Po trech nasplichanich se mi prestaly potit ruce. Ucinek mne mile prekvapil.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
06.11.2015

pocení

rychlé doručení, okamžitý účinek
děkuji

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
02.11.2015

zpocené dlaně

Skvělý přípravek. Jelikož absolvuji obchodní schůzky téměř každý den, nedovedu si představit, že bych bez tohoto mohl ještě fungovat. Moc díky, doslova mě to zachránilo.

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.

Napsat vlastní recenzi

Napsat recenzi

SweatStop Forte Max 100 ml - pocení rukou

SweatStop Forte Max 100 ml - pocení rukou

SweatStop sprej proti pocení rukou a dlaní Forte Max je určen pro všechny, které trápí nadměrné až extrémní pocení rukou a dlaní a kteří chtějí navrátit zpět stav suchých rukou. Jedná se o sprej proti nadměrnému pocení rukou a dlaní s nejvyšší intenzitou (23) na trhu.

garance vrácení peněz 14 dní      švýcarský výrobek