poceni24.cz Aktuální akce!
Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte max

SweatStop Forte Max 100 ml - pocení rukou

Máte dlouhodobě mokré dlaně? Potí se Vám ruce i bez zjevné fyzické námahy? Jste nuceni čelit stresovým situacím? SweatStop Forte Max je specializovaný antiperspirant s vysokou účinností proti nadměrnému pocení rukou a dlaní. Jedná se o antiperspirant s nejvyšší intenzitou (23) na trhu pro dlouhodobé používání. Obsah vydrží několik měsíců.

sweatstop forte roll plus aloe vera  sweatstop

SKLADEM 6 KS

600 Kč

-7.56%

649 Kč

 • 100 ml
Hodnocení zákazníků 

SweatStop popis:

linka

ANTIPERSPIRANT FORTE MAX PROTI POCENÍ RUKOU S NEJVYŠŠÍ INTENZITOU

linka


Stop mokrým dlaním


Pokud Vás dlouhodobě trápí mokré dlaně a Vaše ruce jsou vlhké i tehdy, když nepodáváte žádný značný fyzický výkon, je dost pravděpodobné, že trpíte na nadměrné pocení rukou. SweatStop Forte max je specializovaný antiperspirant, který zabraňuje nadměrnému pocení právě na rukou a dlaních. Protože se v oblasti dlaní vyskytuje více potních žláz, než je tomu u ostatních partií těla, je tento přípravek navržen speciálně na míru této skutečnosti. Sprej je bez vůně a neobsahuje parabeny.

linka


Zvládne i stresové situace


Antiperspirant proti pocení rukou a dlaní Forte Max je obecně vhodný pro všechny. Je vyhledáván především u lidí, kteří hledají účinný přípravek proti nadměrnému pocení rukou a dlaní. Je také určen pro aktivní a rekreační sportovce. Používají jej s oblibou také hudebníci, kteří často trpí na nadměrné pocení rukou a dlaní. V neposlední řadě bývá také doceňován lidmi, kteří hledají řešení proti pocení při stresových situacích, jako jsou různé zkoušky, obchodní schůzky, vystoupení na veřejnosti, příjímací pohovory, prezentace nebo jakékoliv jiné situace, kde lidé mohou prožívat stres či napětí a bývají náchylnější na pocení právě na rukou a dlaních.

linka

Vyvinut proti pocení dlaní

Klíčem k úspěchu je unikátní složení přípravku Forte Max, které bylo vyvinuto na míru právě pro ty z nás, kteří nedobrovolně trpí velmi silným pocením rukou a dlaní. Forte Max není obyčejný antiperspirant. Funguje tak, že po nastříkání vytváří na povrchu dlaní ochrannou vrstvu, která působí na ústí potních žláz. Tato vrstva posléze zabraňuje pocení během následujícího dne. V řadě případů vydrží ochranná vrstva i několik dní. Zcela klíčové je však správné používání antiperspirantu, aby mohl zcela rozvinout svůj účinek a došlo k co nejlepšímu výsledku.

linka


Vysoká účinnost 90%


Abychom spolehlivě a účinně využili potenciálu spreje proti nadměrnému pocení rukou a dlaní Forte Max, je zcela klíčové používání tohoto přípravku na noc těsně před spaním. Pokožka na rukou a ploskách dlaní musí být důkladně očištěná (umytá) a následně pečlivě osušena a samozřejmě nesmí být nijak podrážděná. Teprve poté aplikujeme přípravek SweatStop Forte MAX. Po aplikaci spreje bychom se měli vyhnout jakékoliv fyzické či jiné aktivitě, při které bychom se mohli zpotit, aby soli mohly maximálně rozvinout svůj účinek. Prostudujte si prosím detailní informace k aplikaci včetně tipů a zkušeností z praxe, které naleznete v aplikační sekci (viz horní menu záložka „PORADNA“ – aplikace SweatStop).

linka


Bezpečný a dermatologicky ověřen


Působení přípravku na pokožku je výborně hodnoceno nejpřísnějším testem nezávislé instituce Dermatest, která je celosvětově uznávaná. Antiperspirant obsahuje také kafr, což je bezbarvá pevná látka, která má antimikrobiální a uklidňují účinky, je maximálně šetrná k pokožce. Soli nevstupují do těla, jelikož molekuly jsou větší než bazální membrána kůže. SweatStop Forte Max vhodný pro všechny typy pokožky. Kompletní složení produktů, dermatologické testy a informace o intenzitě jsou k dispozici v záložce (viz horní menu „O SWEATSTOP“ – složení přípravků).

linka

Vaše šance pro suché dlaně

Nadměrné pocení je velmi nepříjemnou společenskou záležitostí, stále se o něm moc nemluví, má všeobecně tendence se podceňovat. Ukazuje se však, že nadměrným pocením trpí hodně lidí a to i tehdy, i když dodržují poctivě osobní hygienu. Na trhu jsou nám pak předkládány běžné přípravky proti pocení, které v drtivé většině nefungují. Proč tomu tak je? U většiny přípravků proti pocení je problém ten, že jejich roztoky nedokáží vytvořit dostatečně ochrannou vrstvu proti pocení. Jakmile jsme následně vystaveni byť i malému stresu, začínáme se poměrně rychle a brzy potit. Nadměrné pocení se postupem času stává zoufalstvím a ve většině případů se lidé, kteří trpí nadměrným pocením, vyhýbají společnosti a společenskému životu celkově. To by byla hrozná škoda. Nedopusťte to! Právě pro Vás přinášíme švýcarský prověřený přípravek značky SweatStop. Jedná se o speciální antiperspirant proti nadměrnému pocení rukou a dlaní, který byl vyvinut právě k tomuto účelu. Přípravek vydrží při běžném používání 6-8 měsíců, jelikož se při aplikaci používá jen malé množství.

linka

HLAVNÍ VÝHODY:
pocení nohou dermatest   
   •  Speciální a unikátní antiperspirant proti nadměrnému pocení rukou a dlaní
   •  Obsah přípravku vydrží několik měsíců, aplikuje se v malém množství
   •  Dermatologicky velmi dobře hodnocen celosvětově uznávanou institucí (DERMATEST)
   •  Vhodný pro všechny typy pokožky
   •  Neobsahuje parabeny, je bez vůně
   •  Vyrobeno ve Švýcarsku
   

linka

tip extrémní pocení dlaníJak vyřešit extrémní pocení dlaní?
U extrémního pocení dlaní je vhodné kombinovat SweatStop Forte Max s antiperspirantem SweatStop Instant. Tento přípravek působí tak, že dokáže okamžitě zastavit pocení po dobu cca jedné hodiny. To je důležité právě v případech extrémního pocení. Extrémně vysoká produkce potu totiž narušuje ochrannou vrstvu dlaní a ta v těchto případech vyžaduje tuto "dvojitou" péči. Pokud se extrémní pocení dlaní týká právě Vás, pak oba přípravky naleznete v cenově zvýhodněném setu - přejít na Set proti pocení dlaní

linka
* Recenze níže vyjadřují subjektivní názor uživatelů. Vzhledem k tomu, že pocení má ryze individuální charakter (v závislosti na typu pokožky, příčině pocení, zdravotním stavu apod.), mohou se dosažené výsledky lišit.

NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531

Recenze*

Známka 
24.01.2019

ruce mám potom velmi vysušené a musím si je ještě krémem promazávat, možná toho dávám moc, ale jinak musím říci, že je sprejík dobrý

Známka 
26.10.2018

pocení dlaní pod kontrolou

Známka 
09.10.2018

zabralo na 90%

Známka 
30.09.2018

bezva

Známka 
26.09.2018

s antiperspiratnem jsem velice spokojená, ale... chvili mi trvalo, nez jsem zjistila, kolik mnozstvi mam vlastne aplikovat, pise se az 5 krat?!? puvodne jsem nekolikrat nasplichala a ruce jsem pak mela prilis vysusene. pak jsem si precetla, ze to nemam davat naraz, ale nechat vzdy zaschnout a teprve pote jednou splihcnout sprej znova

Známka 
24.06.2018

pomoc

Kolikrát ho mám používat? A řx za sebou? to jsem nepochopila, děkuji

Známka 
02.05.2018

produkt je sice dobrý, ale preferovala bych místo spreje krém

 • Pro 0 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
09.03.2018

mě tento výrobek pomohl hlavne v praci

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
09.02.2018

pomohl výrazně, doporčuji

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
15.11.2017

je to pro mne nový produkt, budu hodnotit později, dodání rychlé

 • Pro 0 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
11.10.2017

Uvítala bych menšíbalení

 • Pro 0 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
21.09.2017

pocení dlaně

Vážení, používám ho běžně, nezklame.
Vyzkoušela jsem toho hodně, tento mi vyhovuje

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
17.06.2017

Poceni dlaní

Včera došel, tak uvidíme :-)

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
19.05.2017

rada

Jsem s tímto sprejem nadmíru spokojená. Původně jsem zkoušela našplíchat trochu přes den v práci, kdy to nejvíce potřebuji, ale pokud s tímto nemáte zkušenosti, skutečně se musí dávat na noc, aby to zabralo pořádně.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
16.04.2017

poceni na rukach a zapesti

funguje dobre - jen se mi zda ze trochu vysusuje. mam obecne sussi kuzi. v obchode mi pan radil snížit davkovani a to pomohlo zdena rozdrojovice

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
06.03.2017

účinné, ale drahé

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
03.07.2016

sprej je hodně silný, mám po něm ruce hodně suchhé, což je super, protože pracuji často se zákazníky, stav suchých dlaní mi vydrží většinou po 3-4 dny, než musím znovu aplikovat, když to srovnám s produkty, které jsem zkoušela dříve, tento je zatím nejelepší, škoda jen vyšší ceny. j.

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
08.04.2016

mám zkušenosti jen s perspirexem, ale tento sprej je o mnoho lepší, vyhovuje mi, ráno mám ruce skvěle suché

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
06.02.2016

pocení rukou

díky, moc jsem spokojená

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
29.11.2015

rec

dodani v poradku, vyzkousim a uvidim

 • Pro 1 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
26.11.2015

vlhke ruce

Ja jsem drive pouzival Driclor, ale nepomohl mi s pocenim rukou, ruce jsem mel stejne porad tak nejak neprijemne vlhke. Po prvním tydnu zatim spokojenost s timto ;-) to sem necekal.. diky

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
23.11.2015

pocení ruk

je to nový zážitek, nemít doslova mokré ruce, dost mě to trápilo, vyhovuje mi, děkuji

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
19.11.2015

pocení rukou

Mám zkušenost s perspirexem, ale fungoval mi jen tak cca na 60%, nebylo to prostě ono. Vyzkoušel jsem Váš Forte max a moje ruce jsou konečně suché, již žádné ponižování při podávání rukou, kterému jsem se snažil vyhýbat, spokojenost tak na 95%, díky za to!

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
17.11.2015

Zatí nemohu hodnotit produkt. Zboží dorazilo do 2 dnů.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
12.11.2015

pocení dlaní

doručení ok, s produktem jsem spokojený, účinek se dostavil hned druhý den po aplikaci. používám každý druhý den na noc, protože se mi po 3dnech bez užívání už trošku dlaně potily, celkově jsem spokojený

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
08.11.2015

Po trech nasplichanich se mi prestaly potit ruce. Ucinek mne mile prekvapil.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
06.11.2015

pocení

rychlé doručení, okamžitý účinek
děkuji

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
02.11.2015

zpocené dlaně

Skvělý přípravek. Jelikož absolvuji obchodní schůzky téměř každý den, nedovedu si představit, že bych bez tohoto mohl ještě fungovat. Moc díky, doslova mě to zachránilo.

 • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.

Napsat vlastní recenzi

Napsat recenzi

SweatStop Forte Max 100 ml - pocení rukou

SweatStop Forte Max 100 ml - pocení rukou

Máte dlouhodobě mokré dlaně? Potí se Vám ruce i bez zjevné fyzické námahy? Jste nuceni čelit stresovým situacím? SweatStop Forte Max je specializovaný antiperspirant s vysokou účinností proti nadměrnému pocení rukou a dlaní. Jedná se o antiperspirant s nejvyšší intenzitou (23) na trhu pro dlouhodobé používání. Obsah vydrží několik měsíců.

sweatstop forte roll plus aloe vera  sweatstop