SweatStop Forte Plus 100 ml - extrémní pocení zad

Sprej proti pocení těla a zad Forte plus zastavuje pocení na zádech s maximální účinností. SweatStop sprej proti pocení těla a zad Forte plus je přípravkem, který je díky své vysoké intenzitě vhodný zejména pro osoby trpící nadměrným pocením nebo extrémním pocením. Extra silný, přesto šetrný k pokožce.

SKLADEM 3 KS

699 Kč

 • 100 ml
Hodnocení zákazníků 

SweatStop popis:

linka
NEJÚČINNĚJŠÍ ŘEŠENÍ NADMĚRNÉHO POCENÍ ZADlinka

nadměrné pocení zadSprej proti pocení těla a zad Forte plus je specializovaným přípravkem proti pocení na zádech, lze jej používat také do podpaží apod. Asi Vás proto nepřekvapí, že je tento sprej velmi oblíbený například u řidičů, kteří tráví mnoho hodin za volantem a mají problémy s pocením těchto partií těla. Pomocí speciální aplikace, kdy je hadička uvnitř namontována s obráceným mechanismem, je sprej možné používat na špatně dostupná místa, jako jsou právě záda. Sprej má maximální intenzitu a měl by být používán skutečně pro případy nadměrného pocení. U menší potivosti zad dostatečně postačuje Sprej proti pocení zad Forte nebo Sensitive, které najdete také v našem sortimentu.

Někteří lidé se potí na zádech rychleji a více než ostatní. Záda společně s podpažím jsou místa, kde se obecně vyskytuje nadměrné pocení nejvíce. V těchto ohniskových centrech jsou stimulovány potní žlázy k aktivitě drobnými nervovými impulzy. Tyto impulzy jsou vyvolávány jako reakce na psychologické, hormonální, infekční a neurologické změny v organismu, mohou být také vedlejším efektem braní některých léků. Stejně tak u pocení zad hraje roli životní styl. Pocení na zádech je nepříjemné hlavně proto, že je hodně vidět, neboť potní žlázy v této partii těla bývají velmi aktivní. Omezení tohoto pocení spolehlivě dosáhnete pomocí švýcarského přípravku proti pocení těla zad Forte plus. 

                 
Správná aplikace = základ úspěchu v boji proti pocení zad:
Pro maximální efekt a účinek je nutné Tělový sprej proti pocení zad Forte plus aplikovat na záda (případně na krku) těsně před spaním na čistou a naprosto suchou pokožku, aby roztok mohl maximálně rozvinout svůj efekt v oblasti potních pórů. Během práce přípravku se musíme vyhnout jakékoliv aktivitě, proto se přípravek aplikuje pouze na noc! Toto má zásadní vliv, aby Vás po dlouho dobu přípravek perfektně chránil proti pocení zad. Samotná osobní hygiena (umývání) není tímto nijak dotčena. Efekt se standardně dostaví už po pár aplikacích, pouze ve vzácných případech se může účinek projevit po více aplikacích.

Dodržujte prosím aplikační zásady, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku:

APLIKACE:
Detailní informace k aplikaci jsou k dispozici v aplikační sekci (viz horní menu záložka „PORADNA“ – aplikace SweatStop). Kompletní složení produktů, dermatologické testy pak naleznete také na samostatné stránce (viz horní menu „O SWEATSTOP“ – složení přípravků).

NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531

Recenze*

Známka 
25.05.2019

poděkování

po dlouhých letech mám suchá záda.Ten trapnej pocit v práci,když jako jediná propotím firemní triko je pryč.Měla jsem záda mokrá i v zimě.Zabralo hned druhý den,pořád jsem čekala,kdy ze mě poteče pot,neustále jsem si sahala na záda,jestli jsou mokrá,ale ono to opravdu zabralo.

  Známka 
  05.06.2018

  pocení zad

  nedá mi to a trochu se rozepíšu :-) pár let zpět se mi začali potit záda, katastrofa nejen v létě- náhradní oblečení pořád sebou, asi přispěl i stres právě díky obavám z promočeného oblečení celoročně , samozřejmě ještě víc v létě ...ani lékařka nedokázala pomoc , prý potíme se všichni ...sprej jsem objevila náhodou , nevěřila jsem , že může pomoct
  Po dvou dnech od první aplikace jsem cítila , že se potím méně , ten pocit když vám nestéká pot po zádech
  a je vám trapně, k nezaplacení ...používám nyní pár týdnů , 2x za týden , velká spokojenost, bez strachu cokoliv si obléct a hlavně ...suchá záda !!!
  Sprej opravdu vydrží asi dlouhou dobu,dle ,,váhy" se zdá jakoby byl pořád plný , takže objednávám si další, abych měla v záloze :-)

   Známka 
   22.05.2018

   Na mokrá záda opravdu zabral a to i v největších vedrech. Sprej je dost silný, takže mi stačí používat jen 2x týdně, musím říct, že to nemá chybu.

    Známka 
    02.11.2017

    koupila jsem v akci, je to perfektní

     Známka 
     19.12.2016

     sprej je velmi silný, zabral mi opravdu skvěle, doporučuji všem, používám asi 2 měsíce a spotřeboval jsem zatím asi jen 1/6 lahvičky, vydrží kupodivu neskutečně dlouho

      Známka 
      08.04.2016

      vše v pořádku, sprej je velmi kvalitní

       Známka 
       20.11.2015

       moje zkusenost

       Proti poceni vyborny, je trochu tezsi si to na zada nastrikat sam, nastesti mi s tim pomaha moje milovana pritelkyne. Na dodani jsem cekal 3dny, chybela mi moznost platby kartou.. Celkove jsem spokojen, doporucuji

        Známka 
        13.11.2015

        poceni zad

        Pro vsechny koho trapi poceni na zadech doporucuji bez vahani, je vyborny, jsem s nim naprosto spokojena, vydrzel mi 5mesicu a nyni jsem kupovala podruhe

         Napsat vlastní recenzi

         Napsat recenzi

         SweatStop Forte Plus 100 ml - extrémní pocení zad

         SweatStop Forte Plus 100 ml - extrémní pocení zad

         Sprej proti pocení těla a zad Forte plus zastavuje pocení na zádech s maximální účinností. SweatStop sprej proti pocení těla a zad Forte plus je přípravkem, který je díky své vysoké intenzitě vhodný zejména pro osoby trpící nadměrným pocením nebo extrémním pocením. Extra silný, přesto šetrný k pokožce.