sweatstop iontoforéza

Iontoforéza je nejmodernější a nejefektivnější metodou, která Vás zbaví pocení a to dlouhodobě (alternativou může být též sprej SweatStop Forte Plus na velmi silné pocení). Metoda, která pomohla miliónům uživatelů po celém světě, již není pouze výsadou nemocničních zařízení, ale je dostupná také pro domácnosti, kosmetické salóny či wellness cen...

sweatstop iontoforéza

Iontoforéza je nejmodernější a nejefektivnější metodou, která Vás zbaví pocení a to dlouhodobě (alternativou může být též sprej SweatStop Forte Plus na velmi silné pocení). Metoda, která pomohla miliónům uživatelů po celém světě, již není pouze výsadou nemocničních zařízení, ale je dostupná také pro domácnosti, kosmetické salóny či wellness centra. Iontoforéza pracuje na principu elektrostatických impulzů, které pomocí polštářků s elektrodami stimulují nervová vlákna ovlivňující sekreci potních žláz. Metoda je zcela bezpečná, neboť pracuje s uzaveřeným obvodem, přístroj při terapii není nijak zapojen do elektrické sítě. Jednotlivé terapie trvají vždy 20 minut a nevyžadují asistenci další osoby. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Sami si zvolíte, jaké partie těla budete chtít léčit a to takovou intenzitou, při které se budete cítit příjemně a komfortně. Metoda léčby pocení iontoforézou je doporučována lékařskými kapacitami napříč oborem, a to nejen pro svoje vynikající výsledky, ale také proto, že nevykazuje žádné nežádoucí efekty. Zvýšené opatrnosti při terapiích iontoforézou musí dbát pouze osoby nemocné cukrovkou (zde je nezbytná asistence lékaře). Díky kompaktnímu balení můžete iontofórezní terapii provádět nejen doma, ale prakticky kdekoliv. Akumulátory svou kapacitou Vám umožní minimálně 4 terapie bez nutnosti jejich dobíjení. V našem sortimentu naleznete SweatStop iontoforézu DE 20 obsahující již v základním balení polštářky s elektrodami pro léčbu pocení nohou, rukou a podpaží. Volitelně lze dokoupit také masku pro léčbu pocení obličeje. Jako výhradní distributor značky SweatStop pro český trh dodáváme jen ověřené a značkové produkty z oficiální distribuce. Zařízení včetně příslušenství jsou vyráběna v Německu. Záruka kvality a spokojeného života bez nadměrného pocení – to je iontoforéza DE 20.

Přestože je iontoforéza stále ještě poměrně novou disciplínou v boji proti všem typům pocení, již si získala řadu příznivců pro své nesporné účinky. Kromě nadměrného pocení rukou (palmární hyperhidróza) a pocení nohou (plantární hyperhidróza) dokáže dnes již iontoforéza úspěšně bojovat také s nadměrným pocením podpaží (axilární hyperhidróza) a nejnověji také s nadměrným pocením hlavy a obličeje pomocí speciální terapeutické masky. Pokud nejste příznivci chloridu hlinitého a chcete dosáhnout i tak úspěšného výsledku proti nadměrnému pocení, je iontoforeza skvělou volbou.
 
Iontoforéza je tedy obecně účinná metoda, jak lze odstranit hyperhidrózu. Při léčbě nadměrného pocení lidé obvykle podstupují terapeutické jednotky několikrát týdně, dokud se nadmerne poceni nesníží na požadovanou úroveň. Klíčem k dosažení vynikajících výsledků a trvalého snížení poceni je provádění pravidelných terapií.

Iontoforéza se používá často také jako léčba sportovních úrazů. U těchto případů jsou potřebné terapie pouze do doby, než se zranění začne léčit. Většina lidí se sportovními zraněními tak podstupuje jen okolo 5 kratších terapií a poté pokračuje individálními rekonvalescencemi dle léčebných programů.

Přestože není samotné nadměrně velké pocení problémem, který by byl tělu nebezpečný, je zapotřebí mu věnovat náležitou pozornost, protože může být signálem nějakých jiných problémů. Klasickým případem je noční potivost, které bývá zpravidla sekundárním projevem nějaké nemoci. V takových případech je vhodné před zahájením terapie iontoforézou navštívit lékaře kvůli vyloučení vážnější nemoci.
 
Mohlo by Vás také zajímat
Co na pocení hlavy s vlasy a jak proti němu efektivně bojovat?
Jak na pocení na zádech?
Nadměrně se potím na celém těle a nic mi nepomáhá, kde hledat pomoc?

Zobrazit

Iontoforéza 

Počet produktů: 4
poceni24.cz

Sweatstop Iontoforéza DE20 je terapeutický elektronický přístroj, který dokáže léčit nadměrné pocení (hyperhidrózu) se 100% účinností nyní i z pohodlí domova. NENÍ SKLADEM

9 999 Kč
0 Komentář(e)
poceni24.cz

Maska proti pocení obličeje je určená k používání pouze s přítrojem SweatStop iontoforéza DE20. Řeší pocení obličeje se 100% úspěšností.

1 999 Kč
0 Komentář(e)
Na objednání - doba expedice 5 až 7 dní
poceni24.cz

SweatStop polštářky proti pocení nohou a rukou s elektrodami se používají proti pocení a nadměrnému pocení. Polštářky pomocí elektrod vedou slabý proud stimulující nervová vlákna v místech léčby, tj. na chodidlech či dlaních. Léčba pocení rukou a nohou pomocí iontoforézy je nejúčinnější metodou léčby nadměrného pocení doporučovanou předními kapacitami z...

499 Kč
0 Komentář(e)
Na objednání - doba expedice 5 až 7 dní
poceni24.cz

Náhradní díl 2 polštářků s elektrodami pro podpaží k přístroji iontoforéza SweatStop DE20 sloužící pro léčení nadměrného pocení v podpaží.

899 Kč
0 Komentář(e)
Na objednání - doba expedice 5 až 7 dní
Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek