O nás

O naší firmě

Naše společnost AVASON CZ sídlí v Brně Žabovřeskách. Specializujeme se na prodej produktů péče o pleť a tělo.

Dbáme na pracovitost, kvalitu i bezpečnost našich služeb a produktů. Věříme, že tímto přístupem můžeme podpořit a zlepšit podnikání v ČR i v celém světě.

Co nás charakterizuje?

  • Prodej pouze špičkových produktů
  • Prozákaznický servis, poradenství a podpora
  • Naše práce nás baví

Náš tým

o nás - projekt pocení24.cz mapa

Projekt poceni24.cz je naší láskou, naším životem 

Nejsme lékaři, ale jsme lidé zapálení pro věc a tematiku pocení obecně. Rádi Vám poradíme, jaký produkt vybrat, vysvětlíme, jak jej správně aplikovat. Již se nemusíte trápit nepříjemným nadměrným pocením, protože prakticky pro každého je tu řešení. Vaše spokojenost je naší největší odměnou.

Zkušenosti zákazníků

“Ráno jsem produkt objednal a druhý den byl u mě. Rychlé vyřízení objednávky, výborná komunikace obchodu a hlavně kvalita zboží. Nakupoval jsem tu poprvé, ale jsem velice spokojený.Ráno jsem produkt objednal a druhý den byl u mě. Rychlé vyřízení objednávky, výborná komunikace obchodu a hlavně kvalita zboží. Nakupoval jsem tu teprve poprvé, jsem velice spokojený.

tonda33

Syn je obézní a hodně se potí po celém těle, nejvíce na zádech. Nevěděla jsem, jaký produkt zvolit. Skvěle jste mi poradili, co je pro něj vhodné. Používáme přípravek asi měsíc a syn se výrazněji potí už jenom při sportování. Přijde mi poslední dobou celkově spokojenější. Moc Vám děkuji, ať se Vám daří.

Stanislava