Dodací a platební podmínky

Zboží zasíláme prostřednictvím kurýra na adresu nebo je možné využít osobní odběr na výdejních místech Zásilkovny (včetně Z-boxů a Alzaboxů). Zboží máme přímo v našem skladu, expedice tak obvykle probíhá od nás nejpozději následující den po přijetí objednávky. Objednávky je možné zaplatit online platební kartou, mobilem, bezhotovostně bankovním převodem nebo je možné si nechat zboží poslat na dobírku. Všechny způsoby platby jsou zdarma, pouze dobírka je zpoplatněna částkou 40 Kč.
Pro objednávky nad 1000 Kč je cena dopravy zdarma.

 

zásilkovna
V eshopu si při objednávce vyberte výdejní místo, které máte nejblíž, nebo je pro Vás nejvhodnější. Následně předáme zboží k přepravě, okamžitě vám také pošleme email s trasovacím číslem zásilky. Cestu Vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na Vámi zvolené výdejní místo Vám pošle Zásilkovna SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si zásilku můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. U boxů je narozdíl od klasických výdejních míst úložní doba zkrácená – v případě Alzaboxů na 2 dny, u Z-boxů na dny 3.

Cena doručení je 40 Kč
(pro objednávky nad 1 000 Kč je doprava zdarma)
Za zvolený způsob platby neúčtujeme žádný poplatek (pouze dobírka je zpoplatněna částkou 40 Kč).

 

česká pošta poceni24 doprava
V rámci expedice přes Českou poštu máme pro Vás k dispozici 2 varianty doručení. První možností je doručení na adresu službou Balík do ruky. Balíček bude doručen prostřednictvím České pošty na jakoukoliv adresu ČR, obvykle pak hned následující pracovní den po podání zásilky. Před doručením balíčku Vám bude zasláno sledovací číslo zásilky. Samotná pošta poté informuje o doručení prostřednictvím SMS či emailu.

Druhou variantou je možnost nechat si poslat zásilku na nejbližší poštu k Vámi zadané adrese. Jedná se o levnější variantu s tím, že zásilku pošta nedoručuje, ale bude připravena k Vašemu vyzvednutí. Balíček bývá zpravidla uložen na dodací pobočce České pošty po dobu 2-3 týdnů.

Cena doručení na nejbližší poštu je 60 Kč.
Cena doručení na adresu službou Balík do ruky je 90 Kč.
(pro objednávky nad 1 000 Kč je doprava zdarma)
Za zvolený způsob platby neúčtujeme žádný poplatek (pouze dobírka je zpoplatněna částkou 40 Kč).

gls logo

Balíček bude doručen prostřednictvím dopravce na jakoukoliv adresu ČR obvykle hned následující pracovní den po podání zásilky. Před doručením balíčku Vás bude dopravce kontaktovat (telefonicky, emailem) a informovat o doručení. V případě, že nebudete zastižení, dopravce opakuje pokus o doručení. Individuálně lze s dopravcem sjednat změnu místa doručení, pokud bude potřeba.

Cena doručení kurýrem je 70 Kč.
(pro objednávky nad 1 000 Kč je doprava zdarma)
Za zvolený způsob platby neúčtujeme žádný poplatek (pouze dobírka je zpoplatněna částkou 40 Kč).

doprava packeta večerní doručení
Večerní doručení kurýrem (jen pro města Praha, Brno, Ostrava). Jedná se o speciální doručení na adresu ve večerních hodinách mezi 18. a 22. hodinou. Doručení probíhá zpravidla následující pracovní den po odeslání zásilky, před samotným doručením Vás bude kontaktovat přímo dopravce ohledně domluvy na čase předání zásilky.

Cena večerního doručení kurýrem je 110 Kč.
(pro objednávky nad 1 000 Kč je doprava zdarma)
Za zvolený způsob platby neúčtujeme žádný poplatek (pouze dobírka je zpoplatněna částkou 40 Kč).sweatstop doprava slovensko

 

doprava slovensko

V případě zájmu o dodání na Slovensko můžete využít náš internetový obchod pro slovenské zákazníky na adrese sweatstop.sk, nebo nás prosím kontaktujte s podrobnostmi o Vaší poptávce na email info@poceni24.cz.