poceni24.cz
Velký vánoční balíček proti pocení

Velký vánoční balíček proti pocení

SKLADEM VÍCE NEŽ 5 KUSŮ

Balíček obsahuje:

1x SweatStop Forte (tělo/hlava) 100 ml
1x SweatStop IXAL (podpaží) 50 ml
1x SweatStop Pudr (chodidla) 60g
1x Přírodní deo roll-on Fresh Talco 50 ml
+
1x Antibakteriální gel na ruce 65 ml
(dárek k objednávce nad 500 Kč)

1 248 Kč

999 Kč

SweatStop popis:

Velký vánoční set proti pocení – účinný dárek pro sebe, hezký dárek pro blízké

Speciálně pro letošní Vánoce jsme připravili balíček vybraných přípravků proti pocení. Jedná se o kombinaci toho nejžádanějšího z našeho sortimentu v cenově atraktivním setu. Set je určen primárně pro osoby trpící na nadměrné pocení, navíc jej řeší komplexně se zaměřením na hyperhidrózou nejvíce postihované partie těla (podpaží, hlava, tělo, chodidla). Tyto antiperspiranty jsou pak doplněny o další produkty zajišťující příjemnou vůni či péči o naši pokožku.

banner sweatstop balíček


Přípravky v setu jsou zvoleny tak, že je Velký vánoční balíček proti pocení praktický téměř pro každého, koho trápí pocení. Pokud byste přesto nějaký z produktů přímo nevyužili (např. se v některé partii těla vůbec nepotíte, nebo jste zvyklí na svůj deodorant), jsme přesvědčení, že bude vhodným dárkem pro někoho Vám blízkého.

Velký vánoční balíček, na co se můžete těšit?

❤️ antiperspirant na nadměrné pocení těla a hlavy

❤️ přípravek proti pocení a zápachu nohou

❤️ ryze přírodní kuličkový deodorant

❤️ úspora 249 Kč oproti nákupu zvlášť

❤️ dárek k nákupu

 

Více o jednotlivých přípravcích:

forte

SweatStop Forte

Antiperspirant SweatStop Forte je dlouhodobě nejúspěšnější produkt značky SweatStop. Je určen pro řešení nadměrného pocení kdekoliv na těle. Obsahuje aloe vera, díky němuž je i při své intenzitě přívětivý k pokožce. Je možné jej proto používat nejen v podpaží, na zádech či břiše, ale také na hlavě a v obličeji. ixal

SweatStop IXAL

SweatStop IXAL je antiperspirant, který se zaměřuje na axilární hyperhidrózu, tedy nadměrné pocení v podpaží. SweatStop IXAL řeší tento problém fyziologicky, tedy tak, že zabírá tím více, čím více se potíme. Postupně snižuje hladinu potu až na normální úroveň. Jedinečný a oceňovaný antiperspirant s celosvětově patentovaným složením.

 

pudr
SweatStop Pudr
 

Jedná se o přípravek pro pomoc s pocením a zápachem nohou. Základem jsou látky s vysokými absorpčními schopnostmi, které dokonale vysuší chodidla a zabraňují množení bakterií na povrchu pokožky (pozn. tyto bakterie rozkládají pot a způsobují zápach nohou). Vhodný pro všechny, kdo nosí často uzavřenou obuv, do kanceláře, pro sportovce, ale také dospívající.

 

talco
Přírodní deo roll-on Talco

Přípravky SweatStop jsou až na výjimky zcela bez vůně. Jejich používání však nijak neomezuje hygienu, ani používání oblíbených deodorantů. Proto má deodorant v setu také svůj smysl. Deodorant Talco je zcela přírodní, jemný k pokožce a jeho vůně je unisex, takže její ocení všichni ti, kteří chtějí hezky vonět a mají rádi ryze přírodní přípravky.

 

Aplikace:

Veškeré informace k aplikaci jednotlivých přípravků SweatStop naleznete v aplikační sekci. Pokud by všechny přípravky používala jen jedna osoba, není to problém, jediným omezením je to, že by se IXAL a Forte neměli používat v podpaží současně. Oba přípravky pracují na jiném principu a současné použití v jednom místě by mohlo snížit celkový účinek. Pokud se použijí v různých partiích těla, je používání omezeno jen na obecné aplikační zásady.

 


⚙️ Chtěli byste nebo potřebovali byste v balíčku jiný přípravek?

Dejte nám vědět (na email, telefonicky, nebo napište svůj požadavek do poznámky v objednávce). SweatStop Forte je v balíčku možné nahradit jakýmkoliv jiným 100 ml antiperspirantem z našeho sortimentu.

Recenze*

Napsat recenzi

Velký vánoční balíček proti pocení

Velký vánoční balíček proti pocení

Balíček obsahuje:

1x SweatStop Forte (tělo/hlava) 100 ml
1x SweatStop IXAL (podpaží) 50 ml
1x SweatStop Pudr (chodidla) 60g
1x Přírodní deo roll-on Fresh Talco 50 ml
+
1x Antibakteriální gel na ruce 65 ml
(dárek k objednávce nad 500 Kč)

1 248 Kč