hyperhidróza v našem životě

Hyperhidróza v našem životě

Hyperhidróza v našem životě

Je hyperhidróza (nadměrné pocení) neúnosná, že už nevíte kudy kam? Potíte se už jen z pomyšlení, že se zase nadměrně zpotíte? Nepomohl Vám dosud žádný přípravek proti hyperhidróze, tedy nadměrnému pocení a všechny rady, které jste zkusili, nepřinesly žádný výrazný úspěch?

Nezoufejte a vytrvejte. Většinou, když už to člověk vzdává, tak se nečekaně ukáže nové řešení. Když se hyperhidróza (nadměrné pocení) stává noční můrou, paralyzuje náš společenský, kariérní a osobní život, přestává být zkrátka okolím tolerované, může mít na nás ve výsledku naprosto zničující psychický dopad. Pokud se navíc lékařsky neprokázalo, že není nadměrné pocení způsobené nějakou nemocí (kde bývá často signálem nočního pocení) a jsme jinak zdraví, je důležité hledat speciální řešení pro hyperhidrózu.

jak na hyperhidrózu v životě co pomůže

Nadměrné pocení (odborně také jako hyperhidróza) je porucha těla, která se vyskytuje v převážné většině u jinak zdravých lidí. Potí se všichni, ovšem v momentě, kdy je naše oblečení permanentně propocené, nebo na čele, na rukou, na nohou máme kapky potu, případně z nás doslova teče „voda“,  jedná se již o hyperhidrózu (nadměrné pocení), které bychom neměli podceňovat.

Teplo, ale také emoce mohou vyvolávat nadměrné pocení – hyperhidrózu, ovšem je mnoho lidí, kteří se nadměrně potí téměr po celý čas bez ohledu na jejich náladu nebo počasí. Celkově pocení začíná většinou v období puberty, ale např. problémy s pocením rukou či pocením nohou můžeme mít již i od dětství a tento stav, pokud to dopustíme, nás může provázet po celý život.

Co tedy můžeme udělat s hyperhidrózou, když nám běžné antiperspiranty nefungují?

Hyperhidróza a její léčba vyžaduje individuální přístup. Všem lidem, kteří trpí na hyperhidrózu (též také nadměrné pocení), by měly být doporučovány pouze vhodné speciální přípravky proti nadměrnému pocení. Jejich kouzlo spočívá v unikátním složení, které je zcela klíčové pro úspěšnou léčbu hyperhidrózy (nadměrného pocení), kdy jejich látky dokáží spolehlivě a účinně uzavřít potní póry a my se přestáváme viditelně nadměrně potit.

 

Hyperhidróza a SweatStop, dokonalá symbióza

Protože lidská kůže a potní žlázy jsou jiné na rukou, jiné v podpaží, jiné na čele apod., byly ve Švýcarsku vyvinuty speciální přípravky proti hyperhidróze (nadměrnému pocení) na jednotlivé partie těla. Jedná se o německou značku SweatStop, která již několik let pomáhá na celém světě v účinném boji proti nadměrnému pocení a která již zachránila mnoho lidí před hyperhidrózou (nadměrným pocením).

Nyní jsou tyto přípravky proti nadměrnému pocení na trhu i u nás. Přípravky SweatStop splňují nejpřísnější podmínky a jsou výborně hodnoceny nezávislým a celosvětově uznávaným DERMATESTEM. Stále více uživatelů nám navíc píše, že po používání přípravků SweatStop, se jejich hyperhidróza postupem času vyrazně snížila, v některých případech dokonce vytratila úplně.

Pokud Vám dosud proti pocení a na hyperhidrózu (nadměrné pocení) nic nezabralo, je zbytečné dále experimentovat – doporučujeme Vám prověřené přípravky na nadmerne poceni značky SweatStop.

 

Nejoblíbenějším přípravkem mezi uživateli se z řady SweatStop stal sprej proti pocení FORTE, rozhodli jsme se jej pro Vás proto dlouhodobě cenově zvýhodnit. Pro více informací o přípravku SweatStop FORTE na nadměrné pocení, můžete pokračovat přímo na zmíněný antiperspirant (viz související produkty pod boxem autora).

Bloger Vláďa MolíkIng. Vladimír Molík
“Jmenuji se Vláďa a dlouhé roky mě sužovalo nadměrné pocení. Tato zkušenost byla natolik silná, že jsem se rozhodl věnovat oboru pocení naplno. Nejen z laického, ale i odborného pohledu. A protože mě navíc vždy bavilo psát a pomáhat lidem, začal jsem tvořit. Budu moc rád, když vám moje osobní zkušenosti pomohou a budou inspirací ke spokojenějšímu životu.” – zobrazit další články autora

 

Související produkty ke článku


Chcete o hyperhidróze vědět více? Zajímá Vás, jaké jsou druhy hyperhidrózy, jak se projevují a jak je vyřešit?

Další informace naleznete v našem dalším článku o tomto tématu: hyperhidróza


Hyperhidróza – mohlo by Vás dále zajímat:
Obtěžuje Vás časté svědění kůže na těle?

Nejnovější poznatky o pocení