poceni24.cz
Maska proti pocení obličeje

Sweatstop maska proti pocení obličeje

Na objednání - doba expedice 5 až 7 dní

Maska proti pocení obličeje je určená k používání pouze s přítrojem SweatStop iontoforéza DE20. Řeší pocení obličeje se 100% úspěšností.
iontoforéza doprava zdarma

1 999 Kč

9033

SweatStop popis:

linka
MASKA PROTI POCENÍ OBLIČEJE K IONTOFORÉZE linka

Představujeme Vám Sweatstop masku proti pocení obličeje…

Jedná se o certifikované příslušenství k zařízení proti pocení a nadměrnému pocení – SweatStop iontoforéza DE 20. Maska spolehlivě působí proti pocení obličeje, využívá iontoforézního principu, který působí pomocí slaboproudových impulzů na nervový systém, jehož nerovnováha způsobuje nepřirozené silné pocení a to v době, kdy nejsme vystaveni žádné větší námaze. Proudový tok uvádí nervy do rovnováhy a snižuje pocení. Používání masky proti pocení obličeje je zcela bezpečné, ověřené dlouhodobými klinickými a praktickými atesty.

Jak se maska používá?

Maska proti pocení obličeje obsahuje tři elektrody pomocí níž je z přístroje SweatStop iontoforéza DE20 veden slabý proud. Elektrody jsou umístěné v „zásuvných modulech“ a při terapii se nijak nedotýkají obličeje. Maska je opatřena popruhy, kterými se upevňuje na obličej. Používání masky je zcela komfortní.

Mohu masku používat i s jinými přístroji využívající terapii iontoforézou?

Přístroj SweatStop Iontoforéza DE20 je elekronické zařízení, které je určené pouze pro léčbu nadměrného pocení. Do nádoby, která se naplňuje obyčejnou vodou z kohoutku, je pomocí přístroje SweatStop Iontoforéza DE20 a jeho elektrod přiváděn velmi mírný pulzující a konstantní proud. Touto metodou po několika aplikacích dochází k úplnému odstranění příznaků nadměrného pocení.

Pro koho je maska určena?

Masku proti pocení obličeje mohou využívat všechny věkové skupiny. Primárně je maska určena pro elektroléčebné terapie proti nadměrnému pocení, vhodná je však také pro osoby, které se potí mírněji.


Kdy mohu očekávat výsledky?

Výsledky při terapii iontoforézou se dostaví vždy, jak rychle, to je závislé na stupni pocení daného jedince.


Jaký je původ zboží?

Jsme oficiálním dodavatelem značky SweatStop na český trh a garantujeme původ zboží. Iontoforéza DE 20 včetně příslušenství jsou vyráběny v Německu.

Recenze*

Napsat recenzi

Sweatstop maska proti pocení obličeje

Sweatstop maska proti pocení obličeje

Maska proti pocení obličeje je určená k používání pouze s přítrojem SweatStop iontoforéza DE20. Řeší pocení obličeje se 100% úspěšností.
iontoforéza doprava zdarma

Související produkty