Set proti pocení hlavy SweatStop Kombi 100 + 20 ml

Hledáte něco, co spolehlivě zabere proti pocení hlavy? Máte již dost zpocených vlasů a mokrého potu v oblasti hlavy? Set proti pocení SweatStop Kombi hlavy, čela, obličeje, zátylku a vlasů obsahuje vše potřebné. Jedná se o unikátní kombinaci přípravků proti nadměrnému pocení (hyperhidróze).

SKLADEM 7 KS

780 Kč

848 Kč

-68 Kč

  • 100 ml + 20 ml
Hodnocení zákazníků 

SweatStop popis:

linka
Set na pocení hlavy SweatStop Kombi 100 + 20 mllinka

Set SweatStop Kombi - velmi účinné řešení pocení hlavy

pocení hlavy setVyslyšeli jsme přání Vás, našich zákazníků, a připravili cenově zvýhodněné balení 2 nejoblíbenějších antiperspirantů proti pocení v oblasti hlavy.

Set v sobě kombinuje sprej určenou pro pocením nejsilněji postižená místa na hlavě a emulzi pro místa s menší intenzitou pocení či citlivější pokožkou (jako je například čelo či obličejové partie).

Obvykle postačí první dvě aplikace a poznáte nevídané zlepšení stavu. Výsledky jsou minimálně srovnatelné s výsledky iontoforézních terapií.


Obsah setu proti pocení hlavy SweatStop Kombi:

100 ml sprej SweatStop Forte
20 ml emulzi SweatStop Sensitive

V čem je tento set proti pocení hlavy unikátní?

Na rozdíl od klasických přípravků proti hyperhidróze tento set je přímo určený pro oblast hlavy. Stejně jako nemáme stejnou kůži na nohou, na rukou či například na čele, stejně tak i potní žlázy jsou po těle rozmístěny různě a v různých partiích těla mají různou hustotu a jsou odlišně aktivní.

Přípravky SweatStop mají různé složení a různou intenzitu přizpůsobenu tomu, pro jakou část těla je daný přípravek určen. Tato specializace umožní radikálně zvýšit úspěšnost minimalizace nadměrného pocení oproti konkurenčním a univerzálním přípravkům, které "(ne)fungují na vše“.

SweatStop Forte Kombi je nejvyšší třídou přípravků proti nadměrnému pocení pocení hlavové části na trhu.

Jak set proti pocení hlavy funguje?

nadměrné pocení hlavyAntiperspiranty v setu fungují na principu vytvoření ochranné vrstvy na povrchu potních žláz, která zabraňuje pocení.

Aplikace probíhá vždy pouze na noc, kdy je naše tělo v nějvětším klidu. V tento čas se může nejvíce rozvinout efekt antiperspirantů. Obvykle vydrží ochranná vrstva více dní, závisí na intenzitě pocení, ale také okolních faktorech (např. tropické teploty). Interval aplikace je tedy zcela individuální často postačí i 2-3 aplikace týdně. Sprej Forte se aplikuje přes smotek vaty.

Nastříkněte trochu roztoku na vatu či tampónek a ty místa, kde Vás trápí pocení nejvíce, tam vmasírujte roztok vmasírujte. Ostatní místa, kde se potíte již méně, tam stačí natřít emulzi Sensitive a opět jemně vmasírovat. Místa, kde se potíte velmi málo nebo vůbec, ta není nutné ošetřovat.

Co se týče vlasové části, tam je třeba dostat přípravek k pokožce. Na samotných vlasech nemá žádnou funkci. Potí se pokožka, nikoliv vlasy. Proto se snažíme vždy roztok vmasírovat do pokožky.

Antiperspiranty zcela pocení nezastavují, to ani není smyslem, ale omezují ho. Efekt proti pocení se projevuje již po prvních aplikacích, jen v malém procentu případů je třeba delší čas pro dosažení potřebných výsledků.

Další informace:
Detailní informace k aplikaci jsou k dispozici v aplikační sekci (viz horní menu záložka „PORADNA“ – aplikace SweatStop). Kompletní složení produktů, dermatologické testy pak naleznete také na samostatné stránce (viz horní menu „O SWEATSTOP“ – složení přípravků).

dermatest institut

HLAVNÍ VÝHODY setu:

   •  Unikátní kombinace produktů
     Určeno pro partie hlavy, obličeje a vlasové pokožky
   •  Zbavuje nadměrného a silného pocení dlouhodobě
   •  Výborné hodnocení přípravků nezávislým a celosvětově uznávaným atestem (DERMATEST)
   •  Chytrý nákup - cenově výhodné balení oproti nákupu přípravků samostatně
   •  Vhodné řešení pro všechny typy pokožky

NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531

Recenze*

Známka 
05.06.2016

Tento set je je jak pro mě dělaný, trápí mne pocení hlavně v podpaží a na chodidlech. Po vyzkoušení fungují oba spreje perfektně. J

  • Pro 2 z 2 je toto hodnocení užitečné.

Napsat vlastní recenzi

Napsat recenzi

Set proti pocení hlavy SweatStop Kombi 100 + 20 ml

Set proti pocení hlavy SweatStop Kombi 100 + 20 ml

Hledáte něco, co spolehlivě zabere proti pocení hlavy? Máte již dost zpocených vlasů a mokrého potu v oblasti hlavy? Set proti pocení SweatStop Kombi hlavy, čela, obličeje, zátylku a vlasů obsahuje vše potřebné. Jedná se o unikátní kombinaci přípravků proti nadměrnému pocení (hyperhidróze).