Hledáte antiperspiranty, které by Vám viditelně zabraly na nadměrné pocení celého těla? My jsme takové dlouho hledali a nakonec je našli až v zahraničí. Představujeme Vám specializované antiperspiranty SweatStop, které patří k nejvyšší třídě na trhu.

více

Nadměrné pocení celého těla
Přemýšlíte, jak zastavit nadměrné pocení? Máte rozpaky z neustálých skvrn na oblečení od potu? Omezujete se výrazně ve výběru oblečení ve vašem šatníku? Izolujete se od společenského života, protože Vám v tom brání nadměrné pocení? Snažili jste se zbavit nadměrného pocení pomocí deodorantů či antiperspirantů, ale zdá se, že nic nefunguje?

Bez ohledu na to, jak úporně jsme se snažili, nadměrné pocení nad námi stále vyhrává a nemůžeme přijít na to, jak nadměrné pocení účinně zastavit. Navíc tato daň si vybírá stále více z naší sebeúcty, výrazně nás ovlivňuje ve společenském i pracovním životě.

Nejste v tom sami. Mnoho žen a mužů bojuje každý den s nadměrným pocením. Ať už je vaše nadměrné pocení způsobeno teplem, úzkostí, stresem nebo zdánlivě bez důvodu, řešení na nadměrné pocení existuje! Patrně jste někdy přemýšleli, proč jsme se zpotili, když jsme použili deodorant. Mnoho lidí se snaží používat deodorant po deodorantu a doufá, že nakonec nadměrné pocení vyřeší. Bez ohledu na to, kolik tyčinky nebo spreje bylo použito, pot stále přichází a ovlivňuje nás nepříznivě.

Problém s většinou deodorantů je v tom, že nejsou navrženy tak, aby byly účinné proti nadměrnému pocení, jelikož řeší pouze tělesný pach, který je překrýván jinou vůní. Běžné antiperspiranty z obchodních řetězců jsou potom sice navrženy proti pocení, ovšem jak již asi sami víte, ani ony nedokáží spolehlivě nadměrné pocení zastavit. Oblečení tak bývá od potu zbarvené, nakonec pot přemůže jak deodorant, tak i antiperspirant.

Pro mnoho lidí, kteří trpí nadměrným pocením, není kupování obyčejných deodorantů a antiperspirantů prostě dobré řešení. Neobvyklé nebo výrazné pocení je příznakem zdravotního stavu, odborně se nazývá nadměrné pocení (hyperhidróza). Přibližně každý 20tý člověk se potí příliš a to i bez zřejmého důvodu. Za normálních okolností slouží pocení k regulaci teploty našeho těla, což je také prvek v boji proti nemocím a infekcím. Pocení je normální tělesná funkce, obvykle způsobena vysokými vnějšími teplotami, fyzickou aktivitou nebo citovými spouštěči, jako je strach, hněv, nervozita nebo stres. Avšak lidé s hyperhidrózou (nadměrným pocením) se potí, i když nejsou přítomny tyto spouštěče. Tak či tak, obě skupiny lidí potřebují způsob, jak kontrolovat pocení. V obou případech je nutné hledat pouze specializované přípravky proti nadměrnému pocení. Abychom ovládli své pocení, budeme potřebovat takové antiperspiranty nebo spreje, které ve skutečnosti dokáží vytvořit silnou vrstvu na ústí potní žlázy. Specializované spreje a antiperspiranty proti nadmernemu poceni bývají proto nejlepší obranou proti nadměrnému pocení, protože se konkrétně zaměřují na tuto podstatnou skutečnost.

Mějme však na paměti, že ne všechny antiperspiranty jsou si rovny. Některé výrobky na trhu tvrdí, že sníží pocení, ale ve skutečnosti mají jen velmi málo vlastností pro zablokování nadměrného pocení. Jiné produkty, jako jsou léky na předpis, jsou ve skutečnosti příliš silné, což způsobuje zase nežádoucí kožní reakce.

Přesně pro tento účel byly vyvinuty na míru přípravky proti nadměrnému pocení značky SweatStop. Jedná se o léta prověřenou německou značku, která se stala jedničkou v boji s nadměrným pocením. Přípravky SweatStop na nadměrné pocení jsou navrženy přímo na jednotlivé kožní partie těla. Jelikož každá kožní část těla má jiný poměr potních žláz a kůže je jinak silná v různých částech těla, je pro správnou a maximální účinnost nutné používat vybraný specializovaný sprej. Přípravky německého výrobce SweatStop přinesly pomoc a úlevu od nadměrného pocení již mnoha lidem. Pokud Vás přípravky na nadměrné pocení značky SweatStop zaujaly, nachystali jsme pro Vás rozcestník, který Vás přímo navede na konkrétní oblast, kde Vás trápí nadmerne poceni.

Trápí Vás nadměrné pocení rukou a nohou?

Nadměrné pocení rukou a nohou bývá zpravidla obdobně nepříjemné jako například nadměrné pocení v podpaží. Má však svá specifika, neboť kůže na rukou i na nohou má jiný počet potních žláz, je zároveň jinak silná. Značka SweatStop má přímo na míru těmto dvěma partiím těla, tedy na nadměrné pocení rukou a nohou, vyvinuty následující přípravky:
Nadměrné pocení rukou SweatStop Forte max 100 ml
Nadměrné pocení nohou SweatStop Forte max 100 ml

Nadměrné pocení u mužů
Nadměrné pocení u mužů bývá zpravidla častějším jevem, než je tomu u žen. Důvodem je vyšší počet i hustota potních žláz. Mužské tělo tak produkuje více potu a tím způsobuje řadu komplikací s tím spojených (zápach, sociální aspekty, intimní život apod.). Nadměrné pocení u mužů je možné řešit pomocí pravidelné hygieny a především pak díky specializovaným přípravkům pro eliminaci nadmerneho poceni.
Související kategorie nadměrného pocení:
pocení v podpaží SweatStop
pocení zad SweatStop
nadměrné pocení hlavy a obličeje SweatStop

Zobrazuji všechny 3 výsledky