Pocení čela je obtěžující zejména proto, že pot na čele představuje živnou půdu pro bakterie, které zhoršují pleť. Hezká a čistá pleť je určitě snem většiny z nás. Pokud Vás trápí akné, máte problematickou pokožku nebo se trápíte zvýšeným pocením na čele, doporučujeme švýcarskou značku SweatStop®, která představuje naprostou špičku v boji proti pocení nejenom na čele.

více

V našem sortimentu naleznete: Roztok proti pocení čela Sensitive, který je přímo určený pro tuto část těla, dále více univerzální produkty jako Tělový sprej proti pocení Forte a Tělový sprej proti pocení Sensitive. Vše v různých intenzitách. U nás tak naleznete i řešení na nadměrné pocení čela. SweatStop® = Vaše řešení pro různě silná pocení čela.
Hyperhidróza čela neboli nadměrné pocení čela
Hyperhidróza čela je odborné pojmenování pro nadměrné pocení čela. Pokud nás trápí hyperhidróza čela, měli bychom věnovat zvýšenou pozornost vhodného přípravku. Oblast čela, hlavy a obličeje je pokryta velmi citlivou pokožkou se specifickou hustotou potních žláz. Hyperhidróza čela tedy vyžaduje ošetření přípravky proti pocení s aloe vera, které jsou velmi šetrné k naší pokožce a obsahující aktivní látky, které zabraňují podráždění a kožním reakcím jako například svědění kůže na čele. Přípravky SweatStop jsou navrženy právě tak, abyste mohli hyperhidrózu čela spolehlivě řešit bez obav ze zdravotních komplikací.
Existuje spousta otázek týkajících se nadměrného pocení. Ano, jedná se o to viditelné nadmerne poceni, kterým se trápí řada z nás, například to poceni ve stresových situacích, o kterém chceme vědět – co je to, co jej způsobuje, a co s tím můžete dělat? Ve skutečnosti se nadměrné pocení rozděluje do dvou hlavních skupin. První z nich je způsobena zvýšenou činností nervové soustavy – dispozice jsou většinou dány již od narození či se jedná o reakce způsobené vnějším podnětem. Nejčastěji nás tak trápí nadměrné pocení čela a obličeje a to zejména v letních měsících, naopak po celý rok nás pak trápí nadměrné pocení v podpažních jamkách. Nejvíce nepříjemným typem pocení vyvolaným změnami v nervovém systému je nadměrné pocení těla z neurózy. A pak je tu druhá hlavní skupina pocení, ta obvykle provází nějakou nemoc (např. cukrovku) a projevuje se často jako nadměrné noční pocení. Pokud se léčí tento původce, obvykle se tím vyléčí i nadměrné pocení z nemoci.
Ostatní zajímavá témata týkající se enormního pocení.
Co na pocení chodidel na nohou a co naopak na štiplavý zápach nohou? Kdy je vhodné použít specializovaný sprej na tělo a kdy deodorant?Elektronický přístroj na léčbu nadměrného pocení – iontoforéza SweatStop.

Zobrazuji všechny 3 výsledky