SweatStop Sensitive 20 ml - pocení čela

✔️ SKLADEM VÍCE NEŽ 5 KUSŮ

- emulze proti pocení čela
- speciálně vyvinuto pro oblast čela
- vhodný také pro ženy a citlivou pokožku
- velice snadná aplikace
- aplikuje se pouze na noc
- vysoký obsah látek pečujících o pokožku
- švýcarský antiperspirant

panthenol  aloe vera

249 Kč

 • 20 ml
Hodnocení zákazníků 

SweatStop popis:

SweatStop Sensitive proti pocení čela


nadměrné pocení čela hlavy obličeje

Jak na pocení čela?

Představujeme přípravek proti pocení čela Sensitive švýcarské značky SweatStop. Jedná se o unikátní produkt, který řeší pocení jedné z nejcitlivějších partií našeho těla, tedy čela a také hlavy. Roztok proti pocení čela Sensitive neobsahuje žádné parabeny a není nijak parfemován.

Kromě proti pocení aktivních, velice účinných látek, obsahuje přípravek aloe vera, panthenol (provitamín B5) – roztok je maximálně šetrný k pokožce a příjemný při používání.pocení čela muž

Pocení čela, proč k němu dochází?

Vaše čelo a Vaše tvář jsou doslova prvními místy, kde se klinicky potíme přes ekrinní potní žlázy. Váš obličej - konkrétně čelo a pokožka s vlasovým porostem - jsou hustě pokryty právě ekrinními žlázami. Jsou součástí řady tělních reakcí, které končí v tom, co poznáváme jako pocení. Tyto ekrinní žlázy jsou aktivovány produkcí acetylcholinu. Jeho produkci spouští náš mozek, včetně hypotalamu, jakmile dojde ke zvýšení teploty. Jedná se tedy o reakci těla, které se snaží udržet tělo před přehřátím (například při sportování apod.). U pocení čela pak dochází k těmto impulzům i v případech, kdy naše tělo nemá důvod být přehřáté, kdy mozek reaguje na zcela jiné podněty (např. stres).

Toto pocení je velmi nepříjemné a může nám komplikovat pracovní i soukromý život. Neměli bychom jej brát proto na lehkou váhu, zvláště proto, že dnes již máme k dispozici účinné řešení.


pocení na čele

V čem je SweatStop Sensitive proti pocení čela výjimečný oproti konkurenčním přípravkům?

Na trhu je možné nalézt řadu přípravků, které řeší pocení, dále je možné nalézt takové, které jsou vyvinuty pro boj proti nadměrnému pocení. Pokud pomineme fakt, že řada přípravků vůbec nefunguje a pouze „zakrývají pach“, drtivá většina přípravků je univerzálních, tzv. na vše. Takovéto agresivní přípravky samozřejmě nejsou a principiálně ani nemohou být vhodné pro použití na obličejové partie, čelo a hlavu.

Roztok proti pocení čela Sensitive je zcela výjimečný. Je vyvinut speciálně právě pro oblast čela, hlavy a obličeje. V těchto částech těla je pokožka velmi citlivá a vyžaduje specifickou péči. Aloe vera a panthenol zajišťují potřebnou péči o pokožku.

Aloe vera je látka, které má silné protizánětlivé a detoxikační účinky. Kromě toho, že naší pleti dodává hydrataci, ošetřuje naši pleť. Aloe vera je vhodná pro všechny typy pleti a v roztoku proti pocení čela má velmi důležitou roli. Další důležitou látkou v péči o pokožku je pantenol. Tento provitamín B5 zlepšuje kvalitu kůže, vlasů i nehtů. Koenzym je důležitou součástí reakcí při oxidaci i syntéze mastných kyselin, syntéze cholesterolu a acetylačních reakcích. Tedy i při produkci acetylcholinu.


pocení čela dospívající

Jak SweatStop Sensitive proti pocení čela funguje?

Roztok proti pocení čela Sensitive působí přímo na ústí potních žláz, čímž velmi výrazně zastavuje viditelné pocení. Složení je specificky přizpůsobeno pokožce čela, obličeje a hlavy. Zároveň využívá sílu organických látek, které zajišťují maximální možnou šetrnost k pokožce. Roztok proti pocení čela Sensitive působí na ekrinní potní žlázy na povrchu pokožky.

Nijak tedy neproniká do organismu. Ošetření je pouze na vnější části pokožky, na ústí žlázy, kde zužuje její vývod. Proniknutí do těla brání bazální membrána kůže, která nepropouští molekuly roztoku dále. SweatStop je zcela bezpečný. Je používán řadu let po celém světě, zejména v západní Evropě a splňuje přísné dermatologické atesty.


pocení čela u žen

Aplikace - jak přípravek proti pocení čela Sensitive používat?

Správná aplikace přípravků SweatStop je klíčem k úspěchu. Dodržujte prosím aplikační postup, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku. Při dodržování aplikačních zásad je dosaženo velmi vysoké úspěšnosti proti pocení. Kompletní informace k aplikaci naleznete v horním menu v záložce "APLIKACE"

Složení tohoto produktu a další informace jsou k dispozici v sekci horního menu „PORADNA“Vše o produktech.
set proti nadměrnému pocení čelaTIP: Velmi silné pocení hlavy, čela, obličeje

V případě, že se nepotíte jen na čele, ale po celé hlavě, doporučujeme využít Set proti pocení hlavy. Tento set zároveň více vyhovuje potřebám intenzivního pocení hlavy (případy, kdy se potíte tak, že z Vás doslova stéká pot).

Doporučení vyplývá z naší letité praxe a také ze zkušeností zákazníků, kde se u výraznějších projevů pocení v oblasti hlavy a obličeje dosahuje díky kombinaci uvedených antiperspirantů lepších výsledků.
Přejít na ⏩ Set proti pocení hlavy

NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531Recenze*

Známka 
16.04.2020

toto používám na obličej, na zátylek a hlavu ten silnější forte
jsem s výsledkem spokojen

  Známka 
  22.06.2018

  velice příjemně se nanáší, v létě mi ale nestačí a šahám raději po silnějším

   Známka 
   28.08.2017

   tato emulze nebo forte?

   Ráda bych se podělila o svoje zkušenosti s pocením. Potila jsem se na čele a na obličeji, celý den po mě doslova stěkaly kapičky potu. Jinde na těle se tolik nepotím, nevím, proč mě trápila nejvíce hlavu. nejprve jsem zakoupila tento přípravek. Po nanesení byl velmi příjemný, vůbec nepálil. Účinek byl dobrý, ale řekla bych, že je to spíše pro menší pocení. Po konzultaci s prodejcem jsem přešla na sprej forte, který mi zabral dokonale. Z vlastní zkušenosti u těch, co se potí v obličeji více, jako když z vas teče, bych tedy spíše volila sprej forte. Alena

   • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
   Známka 
   16.04.2017

   spokojená

   Už několik let bojuji s pocením hlavy. Zkoušela jsem kde co. Většina antiperspirantů nezabrala, nebo mi po nich svědily vlasy. Již první den po aplikaci swetstopu jsem se nepotila. Nechápu, jak jsem mohla vydržet to svědění u předchozího přípravku, tenhle je skvělý. Nemám u něj nepříjemné pocity a v práci se cítím příjemněji. Děkuji za dárek, budu vás doporučovat

    Známka 
    06.03.2017

    skvele!

    neznam na hlavu nic epsiho!

     Známka 
     29.01.2017

     spokojenost, pouívám dlouhodobě

      Známka 
      12.01.2017

      oproti dricloru jednoznačně lepšší nemusím řešit otravné svědění! Hunty

       Známka 
       14.06.2016

       pocení na čele

       Po dlouhé době něco, co mne příjemně překvapilo. Nemusím se cítit v práci trapně. Výhodou je že to účinkuje několik dní.

        Známka 
        20.11.2015

        pocení čela

        Mám problémy s pocením čela, když třeba přecházím z venku do teplejší místnosti, udělají se mi kapky potu na čele, není to nějak moc, ale připadám si blbě, musím si to vždy otřít kapesníkem, na internetu jsem objevil váš roztok a zabral mi, kapky potu jsou pryč, je to osvobozující. Dávám to vždy na kus vaty na noc a potřu si tím čelo, po delším používání mi stačí používat už jen 2x týdně.

        • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
        Známka 
        06.11.2015

        recenze

        Ahoj
        jsem moc ráda, že jsem objevila značku Sweatstop, dosud jsem o ní nevěděla. Potýkám se s častým orosením v oblasti hlavy, speciálně čela. Esence mi zabrala hned po první aplikaci.

         Napsat vlastní recenzi

         Napsat recenzi

         SweatStop Sensitive 20 ml - pocení čela

         SweatStop Sensitive 20 ml - pocení čela

         - emulze proti pocení čela
         - speciálně vyvinuto pro oblast čela
         - vhodný také pro ženy a citlivou pokožku
         - velice snadná aplikace
         - aplikuje se pouze na noc
         - vysoký obsah látek pečujících o pokožku
         - švýcarský antiperspirant

         panthenol  aloe vera