SweatStop Forte 100 ml - silné pocení čela a hlavy

✔️ SKLADEM VÍCE NEŽ 5 KUSŮ

- specializovaný antiperspirant ve spreji
- proti nadměrnému pocení čela a hlavy
- řeší i situaci, kdy stéká doslova pot po hlavě
- vysoká účinnost při maximální šetrnosti k pokožce
- pro dlouhodobé řešení pocení hlavy
- aplikuje se přes smotek vaty či tampónek
- 100 ml balení vydrží 6 až 8 měsíců

aloe vera

599 Kč

Hodnocení zákazníků 

9049

SweatStop popis:

Antiperspirant na silné pocení čela a hlavy


nadměrné pocení hlavy forte sweatstop


Unikátní antiperspirant SweatStop Forte

Jedním z nejhorších typů pocení, se kterým se na poceni24.cz setkáváme, je pocení hlavy. Není to proto, že by potní žlázy byly v této oblasti těla něčím specifické, ale proto, že pocení na hlavě je nejvíce viditelným druhem pocení a vyžaduje specialní aplikační péči. Projevy pocení vedou zpravidla k nepříjemným pocitům a při neřešení hrozí další problémy typu sociální izolace, poklesu sebevědomí apod.

Problém tohoto druhu pocení je také ten, že je jen velmi málo antiperspirantů, které dokáží účinně pocení hlavy řešit a přitom být dostatečně šetrnými k pokožce. Pokud hledáte kvalitní pomoc, právě takovým antiperspirantem je SweatStop Forte.

Nadměrné pocení hlavy, odborně nazývané jako kraniofaciální hyperhidróza, je stav, kdy se naše hlava, čelo či obličej potí více, než je obvyklé. Antiperspirant SweatStop Forte je přípravek určený pro řešení tohoto nepříjemného jevu.


pocení hlavy u žen sweatstop forte

Pro oblast hlavy, čela a obličeje

Tento antiperspirant je určen pro řešení následujících situací:

-          orosené čelo
-          nadměrné pocení za krkem
-          nadměrné pocení hlavy bez vlasů
-          nadměrné pocení hlavy s vlasy
-          silné pocení obličeje

silné pocení hlavy muž sweatstop


Když pot po hlavě stéká...

Pokud u Vás dochází k uvedeným druhům pocení, pak je antiperspirant SweatStop Forte optimální volbou. Tento antiperspirant je určen na nadměrné pocení, což znamená, že intenzita pocení v těchto částech těla je znatelně vyšší, než je obvyklé.

Projevuje se zvýšenou potivostí i v momentech, kdy pro ně není zjevná příčina, produkce potu je taková, že jsou patrné kapky, pot z nás může i kapat, případně si musíme obličej, čelo či hlavu často utírat.

Kdo má problémy s nadměrným pocením, ten tyto stavy velmi dobře zná. Jsou velice nepříjemné a jejich řešení je velice důležité pro psychickou pohodu, jak ve společnosti, pracovním, tak i v osobním životě.


silné pocení čela žena
VYSOCE ÚČINNÝ

Antiperspirant SweatStop Forte pracuje tak, že na povrchu potních žláz vytvoří ochrannou vrstvu, která zabraňuje pocení v následujících hodinách (až dnech). Při dodržování aplikačního postupu pracuje antiperspirant velmi spolehlivě a jeho úspěšnost se pohybuje nad 90%. S ohledem na to, že na čele, hlavě a na obličeji je pokožka citlivější, než třeba na nohou, přípravku stačí aplikovat jen velmi malé množství.


nadměrné pocení hlavy u žen


Dlouhodobě nejlepší řešení na pocení hlavy

SweatStop Forte je specializovaný antiperspirant, který díky složení jako jeden z mála poskytuje účinné řešení pro oblast hlavy a obličeje. Jedná se o antiperspirant té nejvyšší třídy, přičemž úrovní vyšší řešení na trhu aktuálně není.

Alternativou jsou pouze iontoforézní obličejové masky, které mohou také pomoci, ale jen u některých druhů pocení. Často jsou však právě antiperspiranty SweatStop optimální volbou bez nutnosti investovat tisícové částky.
nadměrné pocení čela sweatstop forte
Jak na aplikaci?

Správná aplikace je zcela zásadní. Smyslem aplikace je, aby se roztok dostal k pokožce a mohl splnit svou funkci. Proto aplikace probíhá na suchou, nepoškozenou a čistou pokožku a to vždy pouze na noc. Oblast hlavy je specifická, pro aplikaci zde se nejlépe osvědčilo použít nějaký tampón nebo smotek vaty, přes které aplikace probíhá nejjednodušeji.

Správná aplikace přípravků SweatStop je klíčem k úspěchu. Dodržujte prosím aplikační postup, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku. Při dodržování aplikačních zásad je dosaženo velmi vysoké úspěšnosti proti pocení. Kompletní informace k aplikaci naleznete v horním menu v záložce "APLIKACE"

Složení tohoto produktu a další informace jsou k dispozici v sekci horního menu „PORADNA“Vše o produktech.


Recenze*

Známka 
09.06.2019

pomohlo

  Napsat vlastní recenzi

  Napsat recenzi

  SweatStop Forte 100 ml - silné pocení čela a hlavy

  SweatStop Forte 100 ml - silné pocení čela a hlavy

  - specializovaný antiperspirant ve spreji
  - proti nadměrnému pocení čela a hlavy
  - řeší i situaci, kdy stéká doslova pot po hlavě
  - vysoká účinnost při maximální šetrnosti k pokožce
  - pro dlouhodobé řešení pocení hlavy
  - aplikuje se přes smotek vaty či tampónek
  - 100 ml balení vydrží 6 až 8 měsíců

  aloe vera