Jak úspěšně vyřešit nadměrné pocení hlavy, čela či obličeje? Představujeme specializované antiperspiranty SweatStop, které jsou přímo vyvinuté pro oblast hlavy. Antiperspiranty patří do nejvyšší třídy na trhu. Maximální účinnost a vysoká šetrnost.

více

NADMĚRNÉ POCENÍ HLAVY A OBLIČEJE
Nadměrné pocení hlavy a obličeje je problémem, které trápí spoustu lidí. Toto pocení je často dráždivé k pokožce, jelikož kůže na hlavě a na obličeji je výrazně citlivější než na jiných částech těla.

To nemluvíme ani o tom, že nadměrné pocení hlavy a obličeje je nejvíce vidět, nemůžeme jej zkrátka nijak „zamaskovat“, což je při fungování ve společnosti velmi stresující a nepříjemnou záležitostí.
Je velmi obvyklé, že lidé, kteří se nadměrně potí i v jiných částech svého těla, pociťují, že jejich nadměrné pocení hlavy a obličeje je nejvíce nepříjemné.

Z diagnostického hlediska může být obtížné najít hranici mezi silným pocením jako reakcí na teplo, stres, nebo cvičení a skutečným primárním nadměrným pocením hlavy a obličeje. Bez ohledu na to, proč se člověk nadměrné potí na hlavě a v obličeji, léčba je pořád stejná, pokud se jedná o primární nadměrné pocení hlavy a obličeje. Za prvé, posouzení by mělo být provedeno lékařem, zda se nejedná o nějaký zdravotní stav (nemoc) a zda nejsou příčinou nadměrného pocení hlavy a obličeje nějaké užívané léky. Pokud by tomu tak bylo, jedná se o sekundární hyperhidrózu = sekundární nadměrné pocení (tj. příčinou nadměrného pocení hlavy a obličeje je působení druhotných činitelů). Je důležité zkoumat a řešit základní příčiny nadměrného pocení hlavy a obličeje, abychom s jistotou věděli, kdy a v jakých situacích se nadměrně potíme a dokázali tak správně specifikovat náš stav. Mohl by Vás proto zajímat i článek nadměrné pocení jako nemoc.

Pokud zjistíme, že nadměrné pocení hlavy a obličeje není závislé na jiných zdravotních problémech, nebo na lécích či jiných stavech, můžeme konstatovat, že se s největší pravděpodobností jedná o primární hyperhidrózu (primární nadměrné pocení). Primární hyperhidróza (primární nadměrné pocení) se začíná léčit pomocí specializovaných výrobků používaných proti nadměrnému pocení. U těch bychom měli začít. Je potřeba vědět, že tyto specializované přípravky proti nadměrnému pocení jsou absolutně jiné než klasické nabízené antiperspiranty a deodoranty, které nalezneme v obchodních řetězcích. Výhodou těchto specializovaných přípravků proti nadměrnému pocení je, že jsou již volně dostupné bez lékařského předpisu. Tyto produkty jsou bezpečné a jejich používání jednoduché. Každopádně je nutné připomenout, že je kůže na hlavě a obzvláště v obličeji velmi citlivá.

I když dnes již můžeme najít několik specializovaných značek zaměřených právě na nadměrné pocení, nedá se zatím říci, že by všechny výrobky byly stejně účinné a stejně šetrné. Pokud Vás přípravky velmi dráždí, nedoporučujeme je dlouhodobě užívat. Je potřeba vyzkoušet, který přípravek je pro Vás nejlepší, jak výkonem, tak co nejlepší šetrností k pokožce. Je důležité nejprve pochopit, že tyto speciální produkty proti nadměrnému pocení fungují, většinou se podaří stav nadměrného pocení hlavy a obličeje díky jejich používání velmi výrazně zmírnit.

V našem portfoliu najdete právě takto specializované produkty na nadměrné pocení hlavy a obličeje. Jedná se o německou značku SweatStop, která se zaměřila na konkrétní jednotlivé části těla a vyvinula přípravky pouze tomu určené, nejedná se tedy o žádný přípravek, který je tzv. „na vše“. To by byla velká chyba, jelikož pokožka a kůže na lidském těle je v různých místech jinak silná a jinak reaguje, jak jsme si již popsali v předchozích řádcích.

Najdete tak u nás specializované přípravky na nadměrné pocení hlavy a obličeje intenzity SENSITIVE, zaměřené speciálně na čelo, hlavu s vlasy a na hlavu bez vlasů. Specializované přípravky značky SweatStop na nadměrné pocení hlavy a obličeje obsahují látky jako panthenol, kafr nebo aloe vera, čímž velmi přispívají k maximální šetrnosti pokožky. Zároveň jsou přípravky maximálně učinné, aby zabránily, nebo výrazně redukovaly nadměrné pocení hlavy a obličeje.

Rozhodně si přejeme, abyste boj s nadměrným pocením hlavy a obličeje nevzdávali, vyzkoušeli specializované přípravky a našli tak řešení, které Vám může změnit život k lepšímu a Vy se tak mohli cítit lépe.
SweatStop specializované produkty na nadměrné pocení hlavy a obličeje.

Další kategorie: Nadměrné pocení rukou a dlaní

Štítky: nadměrné pocení hlavy, nadměrné pocení hlavy a v obličeji, nadměrné pocení na hlavě, jak proti nadměrnému pocení hlavy a obličeje, co s nadměrným pocením hlavy, jak se zbavit nadměrného pocení hlavy a obličeje

Zobrazuji všechny 2 výsledky