poceni24.cz NEJOBLÍBENĚJŠÍ PRODUKT!
SweatStop Forte Max - pocení nohou

SweatStop Forte Max 100 ml - pocení nohou

✔️ SKLADEM VÍCE NEŽ 5 KUSŮ

- antiperspirant na nadměrné pocení nohou
- složení na míru potním žlázám chodidel
- působí proti zápachu a mykóze
- nejvyšší intenzita na trhu (23)
- dermatologicky atestováno
- aplikuje se vždy pouze na noc
- vydrží 6 až 8 měsíců (100 ml)

610 Kč

Hodnocení zákazníků 

9012

SweatStop popis:

NEJÚČINNĚJŠÍ ANTIPERSPIRANT NA NADMĚRNÉ POCENÍ NOHOU - SWEATSTOP FORTE MAX


antiperspirant proti nadměrnému pocení nohou forte max

VYVINUT PŘÍMO PRO NOHY


SweatStop Forte Max není deodorant, není běžný antiperspirant a není dokonce ani obvyklý přípravek proti nadměrnému pocení. SweatStop Forte Max je vyvinut na míru lidem trpícím nadměrným pocením nohou. Složení přípravku SweatStop Forte Max je unikátní a je maximálně přizpůsobeno našim nohám.

Pokožka nohou, hustota a aktivita potních žláz na chodidlech je odlišná od jiných částí těla. To je jeden z důvodů, proč univerzální přípravky proti pocení na nohy nefungují. SweatStop Forte Max naopak zohledňuje specifika chodidel svým složením a intenzitou (23). Díky tomu dosahuje proti pocení nohou a zápachu vynikajících výsledků.


účinný antiperspirant na nohy

PERFEKTNÍ VÝSLEDKY


I když nám většina přípravků na trhu slibuje, že vyřeší problém s pocením, bohužel ze zkušeností asi víte, že drtivá z nich nefunguje anebo funguje jen krátkodobě. Proč tomu tak je? Hlavním důvodem je, že jejich roztoky nedokáží vytvořit dostatečnou ochrannou vrstvu, nebo obsahují malé množství aktivních látek. Antiperspirant proti nadměrnému pocení nohou SweatStop Forte Max zabraňuje nadměrnému pocení nohou.

Tento přípravek je speciálně navržen pro nohy, kde jsou potní žlázy aktivnější a celkově pocení nohou bývá silnější než kdekoliv jinde na těle. Sprej proti pocení nohou Forte Max funguje tak, že jeho roztok vytvoří ochrannou vrstvu na povrchu potních pórů plosek nohou. Tato vrstva zabraňuje následnému pocení nohou a pocení chodidel. Současně likviduje na povrchu bakterie způsobující zápach nohou. Sprej spolehlivě neutralizuje zápach a působí preventivně také proti mykóze nohou.


POMOC V PRÁCI, TĚLOCVIČNĚ I DOMA

Sprej proti pocení nohou SweatStop Forte Max je obecně vhodný pro všechny. Je nejvíce oblíbený především u lidí, které trápí silné až nadměrné pocení nohou a to i bez zjevné příčiny nebo fyzické aktivity. Je hojně oblíbený také mezi aktivními i rekreačními sportovci všech věkových kategorií.

Pocení nohou je mylně považováno ve společnosti za projev nedostatečné hygieny. Samotná hygiena pocení nohou nevyřeší, neboť zvýšená aktivita potních žláz může mít celou řadu příčin, které nijak nesouvisí s hygienou. Nadměrné pocení nohou obvykle nesouvisí s pohlavím, profesí, ale spíše s životosprávou, genetikou, zdravotním stavem, braním léků či vnitřní pohodou. Sociální aspekt pocení a zápachu nohou je ovšem velmi důležitý, a proto by mělo být pocení nohou řešeno vždy, pokud jej vnímáme jako větší, než je běžné. Neřešené pocení nohou může vést k rozvinutí problému. Není proto důležité, zda se potíme v práci, ve škole nebo doma, ale v jakých situacích a jak intenzivně. Nadměrné pocení nohou, odborně plantární hyperhidróza, je problém, který zasluhuje pozornost a spolehlivé řešení.


jak na nadměrné pocení nohou u mužů

BEZPEČNÝ


Sprej proti pocení nohou SweatStop Forte Max je švýcarský přípravek, který byl vyvinut tak, aby vytvořil silnou ochrannou vrstvu dlouhodobě, a přitom nijak neproniká do kůže. Soli jsou přirozeně odbourávány odpařováním a vylučováním. Přípravek mohou používat i těhotné ženy (časté pocení nohou v těhotenství). Používání SweatStop Forte Max je tak zcela bezpečné.

Přípravek je výborně hodnocen nejpřísnějším testem instituce Dermatest, která je celosvětově uznávaná (certifikace i kompletní složení přípravku naleznete zde: SweatStop dermatologicky ověřeno). Sprej proti pocení nohou Forte Max je vhodný pro všechny typy pokožky. Antiperspirant obsahuje kafr, který pomáhá pečovat o pokožku nohou, uklidňuje svědění, má antimikrobiální a chladící účinky.


antiperspirant proti nadměrnému pocení nohou forte max pro ženy

VYDRŽÍ AŽ 8 MĚSÍCŮ

Přestože je řešení dlouhodobé, proces aplikace je vhodné po určité době znovu opakovat, například v létě, kdy je obecně tělo vystavováno vyššímu riziku nadměrného pocení. Je prokázáno, že bez ohledu na příčinu pocení, nadměrné pocení má ve většině případů spojitost s nervovou či psychickou odolností (např. potíme se mnohem více, když jsme nervózní).

Postupným používáním tohoto přípravku se stav našeho sebevědomí v tomto ohledu zvýší, což často vede k tomu, že přípravek je nutné používat stále méně častěji. Není neobvyklé, že používáním SweatStop Forte Max došlo až k úplnému odstranění problému s nadměrným pocením. SweatStop Forte Max proti pocení nohou většinou vydrží několik měsíců (6-8), jelikož při aplikaci se používá jen malé množství.


jak na pocení nohou

APLIKACE

Pro účinné a spolehlivé řešení v boji s nadměrným pocením nohou a jeho zápachu, je naprosto klíčové používat tento přípravek na noc, tedy těsně před spaním. Pokožka na chodidlech a ploskách nohou musí být důkladně očištěná (umytá) a následně pečlivě osušena. Teprve poté je ideální použít přípravek Sprej proti pocení nohou Forte Max. Proč je důležitá aplikace právě před spaním? Po aplikaci spreje bychom se měli vyhnout jakékoliv fyzické či jiné aktivitě, při které bychom se mohli zpotit, aby roztok mohl proniknout do kůže a soli uzavřely póry. Jelikož je lidské tělo nejvíce v klidu právě v době spánku (kůže je uvolněnější, lépe prostupná), je důležité aplikovat přípravek před spaním.

Roztok lehce vmasírujte a nechte přirozeně zaschnout na noze (2-3 minuty). To můžete opakovat až 5 krát za sebou dle potřeby (tzn. 1x nastříkat roztok na chodidla, vmasírovat, nechat zaschnout -> stejný postup můžete během jedné aplikace opakovat dle intenzity Vašeho pocení až 5x za sebou). Pokud bychom přípravek nastříkali vícekrát na jedno místo a teprve poté začali vmasírovávat roztok, tento postup nepovede k požadovaným výsledkům. Dodržujte prosím aplikační zásady, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku:

Správná aplikace přípravků SweatStop je klíčem k úspěchu. Dodržujte prosím aplikační postup, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku. Při dodržování aplikačních zásad je dosaženo velmi vysoké úspěšnosti proti pocení. Kompletní informace k aplikaci naleznete v horním menu v záložce "APLIKACE"

Složení tohoto produktu a další informace jsou k dispozici v sekci horního menu „PORADNA“Vše o produktech.


sweatstop set proti pocení chodidel

tip pocení nohou         
          TIP: V případě extrémního a trvalého pocení nohou doporučujeme přípravek kombinovat s pudrem (Set proti pocení nohou).


NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531


Recenze*

Známka 
03.06.2020

Produkt používám pravidelně a jsem s ním velmi spokojena. Prostě výborný. Kvalita zpracování je na velké úrovni.

  Známka 
  08.05.2019

  - Používám už dva roky, k jinému se nevracím. Vydrží při sportu i v létě celý den. Prakticky od chvíle, co ho používám jsem necítila zápach nohou.

   Známka 
   24.04.2019

   Na tento přípravek jsem se velice těšila, je to můj první produkt tohoto typu. Nanášení je skutečně lepší vícekrát po částech. V případě nošení silonek se i na konci pracovního dne nemám pocit mokrých nohou. Někde jsem četla, že chvíli tělu trvá, než si na hliník zvykne, mne přípravek trochu svědil jen po první aplikaci, kdy jsem nevěděla, kolik ho mám dát.

    Známka 
    22.03.2019

    používám opakovaně hlavně v zimním období, jsem s produktem velmi spokojená :-)

     Známka 
     12.03.2019

     Skvely vyrobek

      Známka 
      26.02.2019

      Používám ho s úspěchem již dlouho. Jsem s ním spokojená

       Známka 
       19.02.2019

       Moc dobrý produkt, cena je vysoká, ale odpovídá kvalitě. Nic jiného mi dosud nezabralo. Věčně zpocené nohy a zápach, nedalo se to. Naprostá spokojenost, pro mě nezbytný produkt osobní péče, protože hodně sportuji a potřebuji se spolehnout na kvalitu. Mohu za sebe doporučit.

        Známka 
        15.02.2019

        FUNGUJE!

         Známka 
         26.10.2018

         Pocení mi skutečně omezil. Nedráždí kůži, rychle zasychá.
         Snad účinek vydrží i po delším používání ?!?

          Známka 
          09.10.2018

          Geniální antiperspirant, který funguje. Vyřízení objednávky proběhlo bez komplikací.

           Známka 
           30.09.2018

           Zatím zkouším krátkou dobu (pár dnů). Úplně skvěle funguje jako antiperspirant na nohy Zkoušela jsem i u sebe i u dcery

            Známka 
            22.06.2018

            čekala jsem trochu víc, ale celkově pomohlo

             Známka 
             22.05.2018

             zlepšení je po používání znat
             nohy nezapáchají i po celodenní aktivitě
             a to je pro mě podstatné

              Známka 
              20.05.2018

              Používám pravidelně, funguje dobře.

               Známka 
               02.05.2018

               produkt znám,používám již několik měsíců, opravdu funguje

                Známka 
                26.03.2018

                hodně dobrý!!!!!

                • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
                Známka 
                16.03.2018

                Produkt Sweat Stop Max jsem koupil v tomto internetovém obchodě a jsem s ním velmi spokojen.
                Vyhovuje mi i opačný mechanismus spreje, teď testuji 48hodinový efekt

                • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
                Známka 
                09.03.2018

                produkt mi pomohl

                • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
                Známka 
                07.02.2018

                Skvělý přípravek, kupuji pravidelně. Nezkoušel jste někdo použít tento přípravek i na jiné části těla, například na ruce? Funguje také?

                • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
                Známka 
                02.02.2018

                ´dlouho vyderží a účinek odpovídá ceně

                • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
                Známka 
                23.01.2018

                Manžel je spokojený a to je hlavní.

                • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
                Známka 
                15.11.2017

                Pomáhá mi o v nejtěžších dnech kdy jsem opravdu totalne v jháji

                • Pro 1 z 2 je toto hodnocení užitečné.
                Známka 
                19.10.2017

                KVALITA

                • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
                Známka 
                05.10.2017

                vydrží poměrně dlouho

                 Známka 
                 21.09.2017

                 dobrá kvalita

                  Známka 
                  13.07.2017

                  doporucuji

                   Známka 
                   09.06.2017

                   pocení nohou

                   opravdu dobrý, doporučuji také

                    Známka 
                    19.05.2017

                    neveril jsem, ale musim uznat ze zbozi plni co ma

                     Známka 
                     11.05.2017

                     dotaz

                     spica produkt skoda ze nemate osbni odber
                     neplanujete?

                      Známka 
                      11.05.2017

                      pocení nohou

                      Pro mne nejlepší sprej proti pocení nohou. Produkt jsem si vybral na doporučení místo univerzálního přípravku. Změna byla hned vidět, zafungoval okamžitě. Dávám vám palec nahoru :)

                       Známka 
                       02.05.2017

                       pocení nohou

                       Manželovi to pomohlo, když přijde domů z práce, už nemusíme větrat, sprej sama také používám a hodnotím jej velmi dobře.

                       • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
                       Známka 
                       11.04.2017

                       pocení noh

                       sprej je darhej, ale pomohl mi, takže celkově hodnotím kladně, asi nejlepší je, že aplikuji pouze 1x týdně a přesto účinek vydrží a to mi vyhovuje

                        Známka 
                        06.03.2017

                        pocení na chodidlech

                        Nejsem fanoušek chemie, ale někdy není jiné pomoci, zvlášť když se bojíte si sundat boty kdekoliv jinde než doma. Servis e-shopu byl na jedničku.

                         Známka 
                         29.01.2017

                         za me jednoznacne nejlepsi pripravek na nohy proti poceni a zapachu co jsem zatim vyzkousel, není vubec citit, poceni nohou se mi od pouzivani zlepsilo velmi, dlouhodoba spokokjenost

                          Známka 
                          03.07.2016

                          Stav nohou se výrazně zlepšil, spray je bez vůně a řekl bych, že spray zbavuje nejen pocení, ale i mi pomohl se zápachem, škoda že spray mohu používat jen na nohy a ne na celé tělo, je perfektní.

                           Známka 
                           15.06.2016

                           nejlepší co znám!

                            Známka 
                            05.06.2016

                            koupila jsem na zkousku a muzu rict,ze co se poceni a vydrze tyce tak jsem velice mile prekvapena nohy se nepoti a vydrzi dlouho

                             Známka 
                             25.05.2016

                             POCENÍ

                             PEREFEKTNÍ ÚČINEK, NIJAK NEDRÁŽDIL

                              Známka 
                              17.05.2016

                              zpocené nohy

                              Skvělé řešení nepříjemného pocení nohou. Balení mi vydrželo velice dlouho, mi postačilo dávat velice malé množství.

                               Známka 
                               13.05.2016

                               prostě pecka!!

                               čau lidi,chodím pravidelně na squash a co jsem začal používat swetstop už nemám žádné problémy s mokrýma nohama

                                Známka 
                                08.02.2016

                                vyhovuje mi, nezaznamenal jsem zadny problem

                                 Známka 
                                 04.02.2016

                                 uz bez poceni

                                 s timto pripravkem mohu bez omezeni a strachu ze zapachu :) nosit i svoje oblibene botky do prace

                                  Známka 
                                  10.12.2015

                                  nadměrné pocení nohou

                                  nohy se mi nepotí skoro vůbec, používám pravidelně kždý den a jsem dosud přjíemne spokojen

                                   Známka 
                                   04.12.2015

                                   recenz

                                   hodně dobrý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                    Známka 
                                    27.11.2015

                                    pocení nohou

                                    Funguje dobře, nohy se mi nepotí, je bez vůně, to mi vyhovuje, asi vyzkouším i ten pudr, díky za výborný produkt, který konečně mi pomohl. Mám dobré zkušenosti i s ponožkami se stříbrem.

                                     Známka 
                                     25.11.2015

                                     spkojenost

                                     Potí se mi dost nohy, rád sportuji. Sprej je dobrý, pocení je minimální.

                                      Známka 
                                      23.11.2015

                                      dooporucuji

                                       Známka 
                                       20.11.2015

                                       moje hodnoceni

                                       Dobry den, kupuji znovu asi po pul roce, koupila jsem si nyni i pudr. Mela jsem problemy se zapachem nohou ze silonek, bez kterych se neobejdu, s timto sprejem jsem moc spokojena, jsem zvedava na pudr, pak napisi recenzi, diky.

                                        Známka 
                                        20.11.2015

                                        pocení noh

                                        vše ok, za sebe doporučuji

                                         Známka 
                                         19.11.2015

                                         zadny

                                         spokojen, mohlo by to byt levnejsi, doruceni v poradku

                                          Známka 
                                          17.11.2015

                                          hodnocení

                                          Dobrý den,
                                          tento sprej účinkuje už po prvním použití, nebo aspoň mě zabral hned. Nohy se mi nepotí. Trpěla jsem také často na červenání chodidel, také červenání se podařilo odstranit. Nohy vypadají zdravě. Doporučuji a děkuji
                                          Alča

                                           Známka 
                                           17.11.2015

                                           pocení noch

                                           potýkám se dlouhodobě s pocením nohou a dlouho mě nic nezabýralo až tohle

                                            Známka 
                                            13.11.2015

                                            -

                                            spokojenost

                                             Známka 
                                             12.11.2015

                                             zkušenost

                                             hraji florbal závodně - účinný sprej proti pocení nohou je pro mě nutností, vyhovuje mi. Doporučuji K.

                                              Známka 
                                              08.11.2015

                                              nejlepsi na trhu

                                               Známka 
                                               02.11.2015

                                               pocení noh

                                               doporučuji

                                                Napsat vlastní recenzi

                                                Napsat recenzi

                                                SweatStop Forte Max 100 ml - pocení nohou

                                                SweatStop Forte Max 100 ml - pocení nohou

                                                - antiperspirant na nadměrné pocení nohou
                                                - složení na míru potním žlázám chodidel
                                                - působí proti zápachu a mykóze
                                                - nejvyšší intenzita na trhu (23)
                                                - dermatologicky atestováno
                                                - aplikuje se vždy pouze na noc
                                                - vydrží 6 až 8 měsíců (100 ml)