poceni24.cz NEJOBLÍBENĚJŠÍ PRODUKT!
SweatStop Forte Max - pocení nohou

SweatStop Forte Max - pocení nohou

✔️ SKLADEM VÍCE NEŽ 5 KUSŮ

- antiperspirant na nadměrné pocení nohou
- složení na míru potním žlázám chodidel
- působí proti zápachu a mykóze
- nejvyšší intenzita na trhu (23)
- dermatologicky atestováno
- aplikuje se vždy pouze na noc
- vydrží 6 až 8 měsíců (100 ml)
- k dispozici 100 ml a 20 ml balení

629 Kč

 • 20 ml
 • 100 ml
Hodnocení zákazníků 

SweatStop popis:

NEJÚČINNĚJŠÍ ANTIPERSPIRANT NA NADMĚRNÉ POCENÍ NOHOU - SWEATSTOP FORTE MAX


antiperspirant proti nadměrnému pocení nohou forte max

VYVINUT PŘÍMO PRO NOHY


SweatStop Forte Max není deodorant, není běžný antiperspirant a není dokonce ani obvyklý přípravek proti nadměrnému pocení. SweatStop Forte Max je vyvinut na míru lidem trpícím nadměrným pocením nohou. Složení přípravku SweatStop Forte Max je unikátní a je maximálně přizpůsobeno našim nohám.

Pokožka nohou, hustota a aktivita potních žláz na chodidlech je odlišná od jiných částí těla. To je jeden z důvodů, proč univerzální přípravky proti pocení na nohy nefungují. SweatStop Forte Max naopak zohledňuje specifika chodidel svým složením a intenzitou (23). Díky tomu dosahuje proti pocení nohou a zápachu vynikajících výsledků.


účinný antiperspirant na nohy

PERFEKTNÍ VÝSLEDKY


I když nám většina přípravků na trhu slibuje, že vyřeší problém s pocením, bohužel ze zkušeností asi víte, že drtivá z nich nefunguje anebo funguje jen krátkodobě. Proč tomu tak je? Hlavním důvodem je, že jejich roztoky nedokáží vytvořit dostatečnou ochrannou vrstvu, nebo obsahují malé množství aktivních látek. Antiperspirant proti nadměrnému pocení nohou SweatStop Forte Max zabraňuje nadměrnému pocení nohou.

Tento přípravek je speciálně navržen pro nohy, kde jsou potní žlázy aktivnější a celkově pocení nohou bývá silnější než kdekoliv jinde na těle. Sprej proti pocení nohou Forte Max funguje tak, že jeho roztok vytvoří ochrannou vrstvu na povrchu potních pórů plosek nohou. Tato vrstva zabraňuje následnému pocení nohou a pocení chodidel. Současně likviduje na povrchu bakterie způsobující zápach nohou. Sprej spolehlivě neutralizuje zápach a působí preventivně také proti mykóze nohou.


POMOC V PRÁCI, TĚLOCVIČNĚ I DOMA

Sprej proti pocení nohou SweatStop Forte Max je obecně vhodný pro všechny. Je nejvíce oblíbený především u lidí, které trápí silné až nadměrné pocení nohou a to i bez zjevné příčiny nebo fyzické aktivity. Je hojně oblíbený také mezi aktivními i rekreačními sportovci všech věkových kategorií.

Pocení nohou je mylně považováno ve společnosti za projev nedostatečné hygieny. Samotná hygiena pocení nohou nevyřeší, neboť zvýšená aktivita potních žláz může mít celou řadu příčin, které nijak nesouvisí s hygienou. Nadměrné pocení nohou obvykle nesouvisí s pohlavím, profesí, ale spíše s životosprávou, genetikou, zdravotním stavem, braním léků či vnitřní pohodou. Sociální aspekt pocení a zápachu nohou je ovšem velmi důležitý, a proto by mělo být pocení nohou řešeno vždy, pokud jej vnímáme jako větší, než je běžné. Neřešené pocení nohou může vést k rozvinutí problému. Není proto důležité, zda se potíme v práci, ve škole nebo doma, ale v jakých situacích a jak intenzivně. Nadměrné pocení nohou, odborně plantární hyperhidróza, je problém, který zasluhuje pozornost a spolehlivé řešení.


jak na nadměrné pocení nohou u mužů

BEZPEČNÝ


Sprej proti pocení nohou SweatStop Forte Max je švýcarský přípravek, který byl vyvinut tak, aby vytvořil silnou ochrannou vrstvu dlouhodobě, a přitom nijak neproniká do kůže. Soli jsou přirozeně odbourávány odpařováním a vylučováním. Přípravek mohou používat i těhotné ženy (časté pocení nohou v těhotenství). Používání SweatStop Forte Max je tak zcela bezpečné.

Přípravek je výborně hodnocen nejpřísnějším testem instituce Dermatest, která je celosvětově uznávaná (certifikace i kompletní složení přípravku naleznete zde: SweatStop dermatologicky ověřeno). Sprej proti pocení nohou Forte Max je vhodný pro všechny typy pokožky. Antiperspirant obsahuje kafr, který pomáhá pečovat o pokožku nohou, uklidňuje svědění, má antimikrobiální a chladící účinky.


antiperspirant proti nadměrnému pocení nohou forte max pro ženy

VYDRŽÍ AŽ 8 MĚSÍCŮ

Přestože je řešení dlouhodobé, proces aplikace je vhodné po určité době znovu opakovat, například v létě, kdy je obecně tělo vystavováno vyššímu riziku nadměrného pocení. Je prokázáno, že bez ohledu na příčinu pocení, nadměrné pocení má ve většině případů spojitost s nervovou či psychickou odolností (např. potíme se mnohem více, když jsme nervózní).

Postupným používáním tohoto přípravku se stav našeho sebevědomí v tomto ohledu zvýší, což často vede k tomu, že přípravek je nutné používat stále méně častěji. Není neobvyklé, že používáním SweatStop Forte Max došlo až k úplnému odstranění problému s nadměrným pocením. SweatStop Forte Max proti pocení nohou většinou vydrží několik měsíců (6-8), jelikož při aplikaci se používá jen malé množství.


jak na pocení nohou

APLIKACE

Pro účinné a spolehlivé řešení v boji s nadměrným pocením nohou a jeho zápachu, je naprosto klíčové používat tento přípravek na noc, tedy těsně před spaním. Pokožka na chodidlech a ploskách nohou musí být důkladně očištěná (umytá) a následně pečlivě osušena. Teprve poté je ideální použít přípravek Sprej proti pocení nohou Forte Max. Proč je důležitá aplikace právě před spaním? Po aplikaci spreje bychom se měli vyhnout jakékoliv fyzické či jiné aktivitě, při které bychom se mohli zpotit, aby roztok mohl proniknout do kůže a soli uzavřely póry. Jelikož je lidské tělo nejvíce v klidu právě v době spánku (kůže je uvolněnější, lépe prostupná), je důležité aplikovat přípravek před spaním.

Roztok lehce vmasírujte a nechte přirozeně zaschnout na noze (2-3 minuty). To můžete opakovat až 5 krát za sebou dle potřeby (tzn. 1x nastříkat roztok na chodidla, vmasírovat, nechat zaschnout -> stejný postup můžete během jedné aplikace opakovat dle intenzity Vašeho pocení až 5x za sebou). Pokud bychom přípravek nastříkali vícekrát na jedno místo a teprve poté začali vmasírovávat roztok, tento postup nepovede k požadovaným výsledkům. Dodržujte prosím aplikační zásady, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku:

Správná aplikace přípravků SweatStop je klíčem k úspěchu. Dodržujte prosím aplikační postup, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku. Při dodržování aplikačních zásad je dosaženo velmi vysoké úspěšnosti proti pocení. Kompletní informace k aplikaci naleznete v horním menu v záložce "APLIKACE"

Složení tohoto produktu a další informace jsou k dispozici v sekci horního menu „PORADNA“Vše o produktech.


sweatstop set proti pocení chodidel

tip pocení nohou         
          TIP: V případě extrémního a trvalého pocení nohou doporučujeme přípravek kombinovat s pudrem (Set proti pocení nohou).


NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531


Recenze*

Známka 
08.05.2019

- Používám už dva roky, k jinému se nevracím. Vydrží při sportu i v létě celý den. Prakticky od chvíle, co ho používám jsem necítila zápach nohou.

  Známka 
  24.04.2019

  Na tento přípravek jsem se velice těšila, je to můj první produkt tohoto typu. Nanášení je skutečně lepší vícekrát po částech. V případě nošení silonek se i na konci pracovního dne nemám pocit mokrých nohou. Někde jsem četla, že chvíli tělu trvá, než si na hliník zvykne, mne přípravek trochu svědil jen po první aplikaci, kdy jsem nevěděla, kolik ho mám dát.

   Známka 
   22.03.2019

   používám opakovaně hlavně v zimním období, jsem s produktem velmi spokojená :-)

    Známka 
    12.03.2019

    Skvely vyrobek

     Známka 
     26.02.2019

     Používám ho s úspěchem již dlouho. Jsem s ním spokojená

      Známka 
      19.02.2019

      Moc dobrý produkt, cena je vysoká, ale odpovídá kvalitě. Nic jiného mi dosud nezabralo. Věčně zpocené nohy a zápach, nedalo se to. Naprostá spokojenost, pro mě nezbytný produkt osobní péče, protože hodně sportuji a potřebuji se spolehnout na kvalitu. Mohu za sebe doporučit.

       Známka 
       15.02.2019

       FUNGUJE!

        Známka 
        26.10.2018

        Pocení mi skutečně omezil. Nedráždí kůži, rychle zasychá.
        Snad účinek vydrží i po delším používání ?!?

         Známka 
         09.10.2018

         Geniální antiperspirant, který funguje. Vyřízení objednávky proběhlo bez komplikací.

          Známka 
          30.09.2018

          Zatím zkouším krátkou dobu (pár dnů). Úplně skvěle funguje jako antiperspirant na nohy Zkoušela jsem i u sebe i u dcery

           Známka 
           22.06.2018

           čekala jsem trochu víc, ale celkově pomohlo

            Známka 
            22.05.2018

            zlepšení je po používání znat
            nohy nezapáchají i po celodenní aktivitě
            a to je pro mě podstatné

             Známka 
             20.05.2018

             Používám pravidelně, funguje dobře.

              Známka 
              02.05.2018

              produkt znám,používám již několik měsíců, opravdu funguje

               Známka 
               26.03.2018

               hodně dobrý!!!!!

               • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
               Známka 
               16.03.2018

               Produkt Sweat Stop Max jsem koupil v tomto internetovém obchodě a jsem s ním velmi spokojen.
               Vyhovuje mi i opačný mechanismus spreje, teď testuji 48hodinový efekt

               • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
               Známka 
               09.03.2018

               produkt mi pomohl

               • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
               Známka 
               07.02.2018

               Skvělý přípravek, kupuji pravidelně. Nezkoušel jste někdo použít tento přípravek i na jiné části těla, například na ruce? Funguje také?

               • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
               Známka 
               02.02.2018

               ´dlouho vyderží a účinek odpovídá ceně

               • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
               Známka 
               23.01.2018

               Manžel je spokojený a to je hlavní.

               • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
               Známka 
               15.11.2017

               Pomáhá mi o v nejtěžších dnech kdy jsem opravdu totalne v jháji

               • Pro 1 z 2 je toto hodnocení užitečné.
               Známka 
               19.10.2017

               KVALITA

               • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
               Známka 
               11.10.2017

               Tento produkt používám pravidelně a jsem s ním velmi spokojena. Prostě výborný. Kvalita zpracování je na velké úrovni.

               • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
               Známka 
               05.10.2017

               vydrží poměrně dlouho

                Známka 
                21.09.2017

                dobrá kvalita

                 Známka 
                 13.07.2017

                 doporucuji

                  Známka 
                  09.06.2017

                  pocení nohou

                  opravdu dobrý, doporučuji také

                   Známka 
                   19.05.2017

                   neveril jsem, ale musim uznat ze zbozi plni co ma

                    Známka 
                    11.05.2017

                    dotaz

                    spica produkt skoda ze nemate osbni odber
                    neplanujete?

                     Známka 
                     11.05.2017

                     pocení nohou

                     Pro mne nejlepší sprej proti pocení nohou. Produkt jsem si vybral na doporučení místo univerzálního přípravku. Změna byla hned vidět, zafungoval okamžitě. Dávám vám palec nahoru :)

                      Známka 
                      02.05.2017

                      pocení nohou

                      Manželovi to pomohlo, když přijde domů z práce, už nemusíme větrat, sprej sama také používám a hodnotím jej velmi dobře.

                      • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
                      Známka 
                      11.04.2017

                      pocení noh

                      sprej je darhej, ale pomohl mi, takže celkově hodnotím kladně, asi nejlepší je, že aplikuji pouze 1x týdně a přesto účinek vydrží a to mi vyhovuje

                       Známka 
                       06.03.2017

                       pocení na chodidlech

                       Nejsem fanoušek chemie, ale někdy není jiné pomoci, zvlášť když se bojíte si sundat boty kdekoliv jinde než doma. Servis e-shopu byl na jedničku.

                        Známka 
                        29.01.2017

                        za me jednoznacne nejlepsi pripravek na nohy proti poceni a zapachu co jsem zatim vyzkousel, není vubec citit, poceni nohou se mi od pouzivani zlepsilo velmi, dlouhodoba spokokjenost

                         Známka 
                         03.07.2016

                         Stav nohou se výrazně zlepšil, spray je bez vůně a řekl bych, že spray zbavuje nejen pocení, ale i mi pomohl se zápachem, škoda že spray mohu používat jen na nohy a ne na celé tělo, je perfektní.

                          Známka 
                          15.06.2016

                          nejlepší co znám!

                           Známka 
                           05.06.2016

                           koupila jsem na zkousku a muzu rict,ze co se poceni a vydrze tyce tak jsem velice mile prekvapena nohy se nepoti a vydrzi dlouho

                            Známka 
                            25.05.2016

                            POCENÍ

                            PEREFEKTNÍ ÚČINEK, NIJAK NEDRÁŽDIL

                             Známka 
                             17.05.2016

                             zpocené nohy

                             Skvělé řešení nepříjemného pocení nohou. Balení mi vydrželo velice dlouho, mi postačilo dávat velice malé množství.

                              Známka 
                              13.05.2016

                              prostě pecka!!

                              čau lidi,chodím pravidelně na squash a co jsem začal používat swetstop už nemám žádné problémy s mokrýma nohama

                               Známka 
                               08.02.2016

                               vyhovuje mi, nezaznamenal jsem zadny problem

                                Známka 
                                04.02.2016

                                uz bez poceni

                                s timto pripravkem mohu bez omezeni a strachu ze zapachu :) nosit i svoje oblibene botky do prace

                                 Známka 
                                 10.12.2015

                                 nadměrné pocení nohou

                                 nohy se mi nepotí skoro vůbec, používám pravidelně kždý den a jsem dosud přjíemne spokojen

                                  Známka 
                                  04.12.2015

                                  recenz

                                  hodně dobrý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                   Známka 
                                   27.11.2015

                                   pocení nohou

                                   Funguje dobře, nohy se mi nepotí, je bez vůně, to mi vyhovuje, asi vyzkouším i ten pudr, díky za výborný produkt, který konečně mi pomohl. Mám dobré zkušenosti i s ponožkami se stříbrem.

                                    Známka 
                                    25.11.2015

                                    spkojenost

                                    Potí se mi dost nohy, rád sportuji. Sprej je dobrý, pocení je minimální.

                                     Známka 
                                     23.11.2015

                                     dooporucuji

                                      Známka 
                                      20.11.2015

                                      moje hodnoceni

                                      Dobry den, kupuji znovu asi po pul roce, koupila jsem si nyni i pudr. Mela jsem problemy se zapachem nohou ze silonek, bez kterych se neobejdu, s timto sprejem jsem moc spokojena, jsem zvedava na pudr, pak napisi recenzi, diky.

                                       Známka 
                                       20.11.2015

                                       pocení noh

                                       vše ok, za sebe doporučuji

                                        Známka 
                                        19.11.2015

                                        zadny

                                        spokojen, mohlo by to byt levnejsi, doruceni v poradku

                                         Známka 
                                         17.11.2015

                                         hodnocení

                                         Dobrý den,
                                         tento sprej účinkuje už po prvním použití, nebo aspoň mě zabral hned. Nohy se mi nepotí. Trpěla jsem také často na červenání chodidel, také červenání se podařilo odstranit. Nohy vypadají zdravě. Doporučuji a děkuji
                                         Alča

                                          Známka 
                                          17.11.2015

                                          pocení noch

                                          potýkám se dlouhodobě s pocením nohou a dlouho mě nic nezabýralo až tohle

                                           Známka 
                                           13.11.2015

                                           -

                                           spokojenost

                                            Známka 
                                            12.11.2015

                                            zkušenost

                                            hraji florbal závodně - účinný sprej proti pocení nohou je pro mě nutností, vyhovuje mi. Doporučuji K.

                                             Známka 
                                             08.11.2015

                                             nejlepsi na trhu

                                              Známka 
                                              02.11.2015

                                              pocení noh

                                              doporučuji

                                               Napsat vlastní recenzi

                                               Napsat recenzi

                                               SweatStop Forte Max - pocení nohou

                                               SweatStop Forte Max - pocení nohou

                                               - antiperspirant na nadměrné pocení nohou
                                               - složení na míru potním žlázám chodidel
                                               - působí proti zápachu a mykóze
                                               - nejvyšší intenzita na trhu (23)
                                               - dermatologicky atestováno
                                               - aplikuje se vždy pouze na noc
                                               - vydrží 6 až 8 měsíců (100 ml)
                                               - k dispozici 100 ml a 20 ml balení