Pocení poradna – nejčastější dotazy:

sweatstop často kladené otázky

 

Jaký je rozdíl mezi antiperspiranty jiných značek a antiperspiranty SweatStop?

SweatStop představuje nevýkonnější a nejširší sortiment antiperspirantů určených na nadměrní pocení. Přípravky úspěšně pomáhají nejen v případech zvýšeného pocení, ale také u těch nejsložitějších, kdy z člověka doslova kape pot. Antiperspirační roztoky SweatStop obsahují nejvyšší procento látek pečujících o zdraví pokožky. To umožňuje minimalizovat riziko jakýchkoli nepříjemných pocitů po aplikaci, které jinak u všech takto silných konkurenčních antiperspirantů hrozí. SweatStop navíc disponuje velkými 100 ml baleními, které vyjdou v přepočtu na 1 ml výrazně levněji než menší antiperspiranty srovnatelné intenzity.

specializované antiperspiranty sweatstop poradna

 

Jak to, že dosahují antiperspiranty SweatStop tak výborných výsledků?

Základem úspěchu je unikátní složení, které žádné jiné antiperspiranty nemají. SweatStop využívá specifický mix látek, který se liší podle partie těla a umožňuje antiperspirantům spolehlivě zužovat potní žlázy v místech aplikace. SweatStop jako prakticky jediná značka na trhu pracuje se specifiky potních žláz a pokožky u jednotlivých partií těla. Když se budete rozhodovat, jaké řešení zvolit, je dobré mít na paměti, že hlava vyžaduje odlišnou péči než chodidla a ta zase mají jinou strukturu pokožky než například podpaží. Jednotlivé části těla se od sebe liší nejen tloušťkou pokožky, ale zejména hustotou potních žláz a aktivitou potních pórů. SweatStop tyto rozdíly dokáže úspěšně zohlednit, a proto uspěje zpravidla i tam, kde ostatní řešení selhávají.

sweatstop forte plus 100ml ikonky výhody

 

Mohu při používání SweatStop používat i svůj oblíbený deodorant?

Ano. Antiperspiranty SweatStop nijak neomezují osobní hygienu. Například ranní sprcha nijak nesnižuje účinek proti pocení. SweatStop také nijak nebrání v používání Vámi oblíbeného parfému nebo deodorantu. Lehká parfemace antiperspirantů SweatStop totiž mizí cca po 20 vteřinách od nastříkání/nanesení na pokožku, takže k žádné kombinaci vůní nedochází.

 

Jsou antiperspiranty SweatStop bezpečné? Jak je to s používáním během těhotenství?

Antiperspiranty SweatStop jsou zcela bezpečné. Jedná se o celosvětově prověřené řešení, které pomáhá s pocením už od roku 2006. Všechny přípravky SweatStop, které prodáváme, jsou dermatologicky atestovány uznávanou německou institucí Dermatest®. Antiperspirační roztoky působí pouze povrchově a do těla nijak nepronikají. Přípravky je možné používat i během těhotenství. Pokud máte nějaký specifický zdravotní problém a chcete mít jistotu, že jsou přípravky vhodné i pro Vás, jako preventivní opatření doporučujeme poradit se se svým lékařem a nechat si vhodnost vybraného řešení potvrdit.

 

Jak antiperspiranty SweatStop správně aplikovat?

Součástí každého balení antiperspirantů SweatStop je příbalový leták v češtině se srozumitelným návodem k aplikaci. Přestože samotná aplikace není nijak složitá, existuje u každého přípravku několik doporučení, která mají přímý vliv na dosažený výsledek proti pocení (například aplikace na noc, na čistou pokožkou apod.). Při důsledném dodržování aplikačních zásad fungují antiperspiranty SweatStop zcela spolehlivě a účinek jedné aplikace reálně vydrží dokonce až jeden týden.

cz příbalový leták

 

Jak dlouho antiperspiranty vydrží?

50 ml balení SweatStop vydrží obvykle minimálně 6 měsíců, větší 100 ml balení pak 12 měsíců (v závislosti na rozsahu pocení a intervalu mezi dvěma aplikacemi). Hodnoty počítají s nejčastějším intervalem aplikace 2x týdně.

 

Kam se mohu obrátit, když potřebuji doporučit vhodný produkt?

S výběrem vhodného produktu Vám rádi poradíme. S antiperspiranty proti nadměrnému pocení máme mnohaleté vlastní zkušenosti, takže dokážeme posoudit produkty nejen z odborného, ale také z osobního pohledu. Naprosto chápeme, že i přes obsáhlé informace není vždy snadné vybrat správné řešení, takže budeme potěšeni, pokud s námi své představy či potíže zkonzultujete. Pocení má často ryze individuální charakter a výběr optimálního antiperspirantu je jedním ze základních faktorů úspěchu v boji s nadměrným pocením.

 

Pokud se potřebujete na cokoliv zeptat, neváhejte nás oslovit:
TEL.: 725339531
EMAIL: info@poceni24.cz