Trápí Vás nadměrné pocení rukou a dlaní? Vaše dlaně jsou permanentně mokré a nemůžete nikomu podat ruku? Představujeme specializované antiperspiranty SweatStop, které jsou přímo vyvinuté pro oblast dlaní. Jedná se nejsilnější antiperspiranty na trhu.

více

Pocení rukou je obvyklým projevem v různých stresových situacích. Existuje řada povolání, kde není pocení rukou v zaměstnání žádoucí, protože znemožňuje kvalitní a efektivní práci. Pro všechny, kdo se trápí pocením rukou a to různě silně, od klasického pocení až po nadměrné pocení bez příčiny, máme řešení.

K dispozici skladem je také produkt, který je určen pro okamžité zastavení pocení rukou a dlaní po dobu jedné hodiny, ocení jej především sportovci, hudebníci, chirurgové, zkrátka všichni ti, kteří potřebují podat co nejlepší výkon a pocení rukou jim ztěžuje situaci. Pro okamžité řešení pocení rukou je určen produkt Roztok proti pocení rukou a dlaní Instant. Pokud se potřebujete zbavit pocení rukou a pocení na dlaních dlouhodobě, pak doporučujeme produkt Sprej proti pocení rukou a dlaní Forte max.

V obecné rovině můžeme říci, že neexistují žádné jasné pokyny, které určují, co je v pocení ještě “normální” a co už nikoliv. Pokud však máte pocit, že se potíte příliš a pocení začalo ovlivňovat Váš každodenní běžný život, s velkou pravděpodobností půjde o nadměrné pocení.

Klasické symptomy, které hyperhidróza přináší, mohou být jestliže:
• se vyhýbáme fyzickému kontaktu, což zapřičiňují například vlhké ruce
• nechceme podílet na aktivitách, jako je tanec nebo cvičení, protože se obáváme, že se naše nežádoucí pocení zhorší; bojíme se pocení našich nohou, noční můrou je pak také páchnoucí nohy nebo nepřiměřené pocení v podpaží
• pocení narušuje naši práci – například máme potíže držet nástroje, mačkat tlačítka počítačové klávesnice apod.
• máme problémy s normálními denními aktivitami, jako je například řízení
• strávili jsme značné množství času věcmi okolo poceni – například časté sprchování, častá změna oblečení, zkrátka děláme proti našemu pocení všechno možné
• máme problémy v sociální oblasti, naše sebevědomí šlo rapidně dolů

Pokud tyto symptomy podceníme a nebudeme je řešit, často mohou přejít v problémy mnohem většího rozsahu, jako dlouhodobé noční pocení, místo pocení jen lokálních partií nás může začít pronásledovat i pocení těla, pocení obličeje či dokonce svědění pokožky.

Další přípravky na různé druhy nadměrného pocení naleznete zde: ověřené produkty na nadměrné pocení


Související kategorie:
Produkty na nadměrné pocení nohou
Přípravky na pocení hlavy s vlasy

Zobrazuji všechny 3 výsledky