pocení v podpaží

Pocení v podpaží pomoc

Pocení v podpaží – pomoc a účinné řešení

O tom, proč se potíme, co způsobuje pocení, jste toho již určitě četli, či slyšeli dost a dost. Co Vás jistě zajímá ale mnohem více je to, jak pocení v podpaží vyřešit, kde najít tu kýženou pomoc a přitom nemuset složitě měnit náš každodenní režim a návyky? Odpověď přinášíme v našem článku pocení v podpaží pomoc.

Pravda o pocení je zcela jednoduchá – každý se potí!

Pocení je přirozené a důležité pro naše tělo, protože zabraňuje jeho přehřívání. Problém nastává v momentě, kdy se potíme i v situacích, kdy není venku tropické vedro, kdy nejsme vystaveni námaze, nebo intenzivnějšímu pohybu, kdy zkrátka pro pocení není důvod. V takových případech nestačí hygiena, nestačí deodoranty, nestačí antiperspiranty. V takových případech hledejme takové řešení, které je skutečnou pomocí, řešení, které je přímo určené pro řešení nadměrného pocení v podpaží. Jakmile je naše podpaží zpocené ve větší míře a bez příčiny, pak nečekejme, že zmizí samo od sebe.

jak na pocení v podpaží
pocení v podpaží pomoc je blízko

Znáte situaci, kdy musíte nosit více vrstev oblečení, abyste skryli skvrny od potu v podpaží? Nebo kdy se snažíte mocným nánosem deodorantu situaci s pocením vyřešit s doufáním, že dokáže překrýt pot a nic se nepozná? Samozřejmě toto není žádné řešení. Nenechme se pocením omezovat a dělejme obvyklé činnosti bez strachu z toho, že se dostaneme do nepříjemné, či hůře kompromitující situace způsobené pocením.

Pomoc a účinné řešení pocení v podpaží přináší švýcarská značka SweatStop. Ta vyvinula přípravky přímo určené proti nadměrnému pocení v podpaží a také zápachu z potu. Přípravky proti pocení v podpaží SweatStop jsou ve formě kuličkových antiperspirantů nebo sprejů. Složení je stejné, jde jen o rozdílnou formu aplikace. Z pohledu účinku a pomoci proti pocení v podpaží je tedy jedno, zda si pořídíte roll-on nebo sprej této značky. Kouzlo SweatStop je v unikátním složení, které z něj činní bezkonkurenční řešení pocení v podpaží na trhu.

pocení v podpaží pomoc
pocení v podpaží pomoc v podobě antiperspirantu

SweatStop, to není pouze unikání kombinace aktivních látek proti pocení, ale také šetrnost pro pokožku. Jedná se o komfortní řešení bez negativních projevů, s jakými se můžete často u přípravků na bázi hlinitých solí setkat. SweatStop obsahuje především aloe vera, která má naprosto výjimečné schopnosti ve vztahu k naší pokožce. I z toho důvodu mohou bez obav používat SweatStop také lidé s citlivější pokožkou, ženy během těhotenství apod.

Jak SweatStop funguje? Nanáší se na vždy na noc. Po aplikaci je důležité, aby tělo zůstalo v klidu a plně se rozvinul účinek aktivních látek. Ty poté vytvoří na povrchu potních žláz ochrannou vrstvu. SweatStop nijak neproniká do těla, ale denaturuje bílkoviny na povrchu podpaží. Efekt vydrží několik dnů až týden, v závislosti na potivosti uživatele, jeho životním stylu apod. Používáním SweatStopu není dotčena osobní hygiena, ta může probíhat dle běžných zvyklostí. Pouze je omezení v holení, protože SweatStop by měl být aplikován na zdravou a nepodrážděnou pokožku, což při holení často dodrženo není. Doporučuje se proto, aby 48 hodin před a 12 hodin po aplikaci se podpaží neholilo.

Pocení v podpaží pomoc v podobě antiperspirantů je tedy nejen možná, ale také dostupná a nevyžaduje žádné speciální znalosti. Klíčem k úspěchu je začít. Po zlepšení stavu již postupně přecházíme do normálního režimu a antiperspiranty stačí používat jen tehdy, kdy cítíme potřebu a zvýšenou potivost.

pocení v podpaží pomoc s přívětivostí k pokožce
pocení v podpaží pomoc s přívětivostí k pokožce

Přípravky na pocení v podpaží SweatStop:

Řada Forte – pro ženy a muže trpící zvýšeným až nadměrným pocením v podpaží
Řada Forte Plus – pro ženy a muže trpící extrémním pocením v podpaží

Bloger Vláďa MolíkIng. Vladimír Molík
“Jmenuji se Vláďa a dlouhé roky mě sužovalo nadměrné pocení. Tato zkušenost byla natolik silná, že jsem se rozhodl věnovat oboru pocení naplno. Nejen z laického, ale i odborného pohledu. A protože mě navíc vždy bavilo psát a pomáhat lidem, začal jsem tvořit. Budu moc rád, když vám moje osobní zkušenosti pomohou a budou inspirací ke spokojenějšímu životu.” – zobrazit další články autora

 

Doporučené specializované antitranspiranty si můžete detailněji prohlédnout zde:


Štítky: jak se zbavit pocení v podpaží; pocení v podpaží příčiny; koláče v podpaží; pocení v podpaží pomoc