Trápí Vás nadměrné pocení zad či extrémní pocení na zádech? Vaše záda jsou permanentně mokrá a nevíte, co s tím? Představujeme specializované antitranspiranty SweatStop, které jsou přímo vyvinuté pro oblast zad. Spreje lze používat i bez pomoci 2. osoby.

více

Pocení zad, nebo chcete-li pocení na zádech, je sice častým jevem, jen to není tak mediálně diskutované téma, jako jiné druhy pocení. Pokud se potíte na zádech i v momentech, kdy není Vaše tělo vystaveno nějaké větší zátěži, pak je vhodné s pocením bojovat.

Německá značka SweatStop platí po celém světě za jedničku v boji proti pocení zad. Je oblíbená jak u modelek, byznysmenů, tak u všech těch, kterým není jedno, jak je vnímá okolí. Návrat sebevědomí a pohybu bez obtěžujícího pocení zad, to vše představují produkty Sprej proti pocení zad Sensitive, Sprej proti pocení zad Forte plus, Sprej proti pocení zad Forte. Rozděleny tak, aby pomohly všem, od běžného pocení, až  po nadměrné pocení zad.

Hyperhidróza
Nadměrné pocení neboli hyperhidróza je nepříjemný fenomén, který postihuje stále větší procento populace. Hyperhidróza může zasáhnout jakoukoliv část našeho těla. Poměrně častým případem hyperhidrózy je hyperhidróza zad. Jedná se o stav, kdy se potíme na zádech i bez zjevné příčiny. Spouštěcími faktory mohou být nervozita, stres, náhle změny teploty, úzkost a další. Pokud se chcete o hyperhidróze dozvědět více, doporučujeme pokračovat na článek hyperhidróza a její důsledky.


Nadměrné pocení je tedy stav, ve kterém se člověk potí nadměrně.

Toto silné pocení může postihovat celé tělo – nadměrné pocení celého těla, nebo může mít vliv pouze na určité oblasti našeho těla. Mezi nejčastěji postihované partie patří:
• podpaží
• dlaně
• chodidla nohou
• obličej a hrudník
• třísla

Přičemž například u pocení rukou a nohou platí pravidlo, že obě strany těla jsou obvykle postiženy stejně.

Pocení sice bězně nepředstavuje vážnou hrozbu pro naše zdraví, ale může být nepříjemné a ponižující. Navíc poceni bývá často doprovázeno dalšími jevy jako svědění kůže kdekoliv na těle nebo zápach plosek nohou. Ve výsledku tak neřešené nadměrné pocení může mít negativní dopad na kvalitu našeho života a může vést k pocitům deprese a úzkosti. Proto je vhodné proti projevům pocení bojovat. Stop potu a poceni!

Jaké další tematické informační zdroje u nás na portálu poceni24.cz najdete:
Co je noční pocení a proč bychom mu měli věnovat pozornost?
Jaké zvolit přípravky na nadměrné pocení čela a hlavy?
V čem je tato oblast specifická?
Jak na skvrny potu v podpaží?

Zobrazuji všechny 3 výsledky