Sweatstop polštářky proti pocení nohou a rukou

Dostupnost:

Dostupné na objednávku.


SweatStop polštářky proti pocení nohou a rukou s elektrodami se používají proti pocení a nadměrnému pocení. Polštářky pomocí elektrod vedou slabý proud stimulující nervová vlákna v místech léčby, tj. na chodidlech či dlaních. Léčba pocení rukou a nohou pomocí iontoforézy je nejúčinnější metodou léčby nadměrného pocení doporučovanou předními kapacitami z oboru zabývajícími se nadměrným pocením.

❤️ 8% letní sleva s kódem LETO8
pozn.  kód zadejte v košíku, platí do 28.7.

499 

Dostupné na objednávku.


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč). Nad 1000 Kč doprava zdarma.
✓ Garance bezplatného vrácení zboží do 14 dnů.

POLŠTÁŘKY PROTI POCENÍ RUKOU A NOHOU K IONTOFORÉZE

Jedná se o certifikované příslušenství k zařízení proti pocení a nadměrnému pocení rukou a nohou za pomocí přístroje  SweatStop iontoforéza DE 20. Polštářky proti pocení nohou a rukou využívají iontoforézního principu. Používání polštářků proti pocení nohou a rukou je zcela bezpečné.

Jak se polštářky proti pocení nohou a rukou používají?

Pomocí kabelů a elektrod se polštářky připojí k zařízení SweatStop iontoforéza DE20. Tyto polštářky jsou dodávány přímo s přístrojem, ale je možné je dokoupit také samostatně jako příslušenství. Polštářky se dávají do plastových nádob naplněných vodou, na tyto polštářky poté umísťujete tu část těla (tj. nohu/ruku), kde bude prováděna terapie.

Je možné provádět terapií rukou a nohou zároveň?

Ano. V takovém případě pouze potřebujete čtyři nádoby, princip použití je jinak stejný, tj. jak je uváděn v předchozím odstavci.

Mohu polštářky používat i na jiné části těla?

Polštářky jsou určeny výhradně pro terapie prováděné na rukou a nohou. Pro další části těla (např. obličej, podpaží apod.) je k dispozici specializované příslušenství.

Jaký je původ zboží?

Jsme oficiálním dodavatelem značky SweatStop na český trh a garantujeme původ zboží. Iontoforéza DE 20 včetně příslušenství jsou vyráběny v Německu.

Katalogové číslo: 9034 Kategorie:

Na základě 0 hodnocení

0.0 skóre
0
0
0
0
0

Buďte první, kdo ohodnotí “Sweatstop polštářky proti pocení nohou a rukou”

Produkt doposud nebyl hodnocen.