Vrácení zboží, reklamace

Garance bezplatného vrácení zboží

Obdrželi jste naše zboží a z nějakého důvodu vám „nesedlo“? Koupili jste omylem nevhodný přípravek, případně jej potřebujete vyměnit za jiný? Nic se neděje. Pomocí našeho programu Garance bezplatného vrácení zboží můžete vaši zásilku vrátit v klasické lhůtě 14 dní od okamžiku, kdy jste ji obdrželi, a to zcela bezplatně. A je jedno, zda zcela odstupujete od kupní smlouvy, nebo se jedná o výměnu, či daný produkt reklamujete.

garance vrácení peněz

Jak funguje Garance bezplatného vrácení zboží?

  • Pokud reklamujete (např. poškozené zboží) – nejprve si prosím vytiskněte a vyplňte následující reklamační protokol – reklamace se řídí platnými obchodními podmínkami
  • Pokud odstupujete od smlouvy do 14 dní od obdržení zásilky – vytiskněte si prosím a vyplňte formulář, který najdete zde.

Balíček spolu s vyplněným formulářem pečlivě zabalte tak, ať nedojde k poškození zboží při přepravě a napište nám mailem na info@poceni24.cz nebo zavolejte na tel. 725339531.

My vám emailem pošleme kód pro zpětnou zásilku do Zásilkovny. Balíček se zbožím následně přinesete do nejbližšího místa osobního odběru. Obsluze nahlásíte kód, ta převezme balíček, opatří jej štítkem, a to je k odeslání vše. Kompletní seznam míst pro možnost zpětného vrácení zboží naleznete zde. Jakmile tento balíček s nalepeným štítkem přinesete na některé z odběrných míst, my se již následně postaráme na naše náklady o zpětné dodání do našeho skladu.

Po doručení zboží, které závisí na rychlosti doručovací společnosti (obvykle však do týdne), vám pošleme buď nové zboží nebo vrátíme peníze za vrácené zboží na vámi uvedený bankovní účet, který vyplníte do formuláře a který přiložíte společně s vráceným zbožím do krabice.

 

V případě, že nechcete využít služby Garance bezplatného vrácení zboží, zašlete prosím zásilku na adresu:

AVASON CZ s.r.o.
Reklamace
Jindřichova 2397/18
616 00 Brno

Pozor: Zásilky nezasílejte jako dobírku, nevyžádané dobírky nepřijímáme a proces vrácení by se vám tak zbytečně prodražil.