SweatStop řeší pocení dlouhodobě

antiperspiranty sweatstop nadměrné pocení

Často se zajímáte:

SweatStop set proti pocení pro ženy

sweatstop set proti pocení pro muže

 

Co můžete očekávat?

Spolehlivá pomoc od pocení (klikni pro více informací)

Antiperspiranty SweatStop řeší jakékoliv zvýšené pocení – od středně silného až po extrémní, kdy z člověka doslova kape pot. Jedná se o antiperspiranty nejvyšší kvality. Naše spreje fungují mnohem spolehlivěji, než konkureční roll-ony tzv. na vše, protože účinné látky ve sprejích dokáží lépe zúžit vývod potních žláz. Specializované roztoky SweatStop fungují lokálně, tedy v místě aplikace, kde zcela omezí pocení. Nezastavují tedy pocení všude, ale pouze tam, kde potřebujete.

sweatstop účinnost proti pocení 98

1 aplikace vydrží až týden (klikni pro více informací)

Naše řešení vám uleví od pocení, nejenom na hodiny, ale na dny. A to zcela reálně. Koncentrované roztoky umožní lokální omezení pocení. Na povrchu potních žláz vytváří SweatStop ochrannou vrstvičku, která následně zabraňuje pocení. Po prvních aplikacích dochází k zmírnění potivosti a ochranná vrstva vydrží několik dní až týden. Tyto údaje vychází přímo od našich zákazníků, kterým v průměru zcela postačují 2 aplikace na týden.

sweatstop bezpečné antiperspiranty

Nejnižší cena na 1 ml na trhu (klikni pro více informací)

V našem sortimentu naleznete převážně 100 ml spreje. Tato velká balení jsou ekonomicky výhodnější, než menší 20 či 50 ml roll-ony, která vychází v přepočtu na mililitr výrazně dráž (naše spreje cca 6 Kč za 1 ml, konkureční přípravky 8-10 Kč za 1 ml). Nákupem u nás jednoznačně ušetříte. Naše spreje jsou navíc výkonnější, protože lépe zužují vývody potních žláz. Na aplikaci postačí pouze naprosto minimální množství, takže naše antiperspiranty i déle vydrží. Nemusíte tak opakovaně nakupovat malá balení, platit dopravu atd.

100% bezpečné (klikni pro více informací)

Naše antiperspiranty jsou naprosto bezpečné. Podobně jako ostatní nejsilnější řešení na trhu využívají hlinité soli, protože jejich účinnost doposud nebyla překonána. Využíváme ovšem pouze takové hlinité soli, jejichž molekuly jsou větší než bazální membrána kůže. To znamená, že přípravky nijak nevstupují do těla, ale působí pouze na povrchu pokožky. Přípravky je možné bez obav používat také v těhotenství, mohou je používat také mladiství. Samozřejmostí je dermatologický atest, který neprovedla žádná “no name” dermatoložka, ale německý institut Dermatest, který je v tomto směru uznávanou veličinou. O bezpečnosti vypovídá také fakt, že antiperspiranty SweatStop se prodávají po mnoho let po celém světě, například i v zemích, která mají mnohem přísnější kriteria pro hlinité soli, než jsou u nás (Kanada, USA, Velká Británie, Německo), jsou k dispozici v lékárnách ve Švýcarsku, Německu či Rakousku. Jedná se o jednu z celosvětově nejprověřenějších značek.

Maximální péče o zdraví pokožky (klikni pro více informací)

Je pro vás důležité složení antiperspirantu? Zajímáte se o to, jestli bude dbát o zdraví vaší pokožky? Pro nás to je zcela klíčová věc. Antiperspiranty SweatStop narozdíl od konkurenčních řešení věnují stejný prostor aktivním látkám, tak i látkám pečujícím o zdraví pokožky. Ve složení tak naleznete látky harmonizující stav pokožky, udržující přirozené pH a zdravý vzhled (aloe vera, panthenol, kafr, allantoin).  Důvodem, proč konkurenční řešení tyto látky neobsahují, nebo obsahují velmi málo, je to, že výroba takových antiperspirantů je velice nákladná, takže je záměrně vynechávají a zdůvodňují to raději tím, že čistý hliník, je přeci to nejúčinnější…

Aktuální akce

sweatstop forte pocení podpaží akce

 

Nejprodávanější

Objevte také

deodoranty sweatstop SweatStop deodoranty pro ženy i pro muže
přejít do kategorie DEODORANTY

 

Proč nakoupit právě u nás?

✔️ Za dopravu u nás zaplatíte od 40 Kč a nad 1000 Kč ji máte zdarma
✔️ Garantujeme nejvyšší kvalitu a původ zboží
✔️ Prodáváme pouze roky prověřené značky (na trhu od roku 2005)
✔️ U nás najdete široký výběr produktů proti pocení dle konkrétní partie těla
✔️ Výměnu zboží a reklamace řešíme obratem

sweatstop antiperspiranty nadměrné pocení

 

SweatStop očima zákazníků

“Nakupuji pravidelně již 5 let, na trhu není nic lepšího! Alespoň já jsem to za dlouhá léta hledání nenašla!!! Výrobek nepálí, nedráždí pokožku a 100 % zabírá, a že se má v mém případě, co ,,otáčet,, 😉 Balení vydrží při běžném používání rok, což hodnotím rovněž velmi pozitivně. Jednoznačně doporučuji všem, kteří mají problém s nadměrným pocením a již jsou zoufalí, jako jsem bývala já. Je až k nevíře, jak dokáže výrobek účinkovat bez jediné chybičky a přesto nic neštípe a nedráždí, jako konkurenční výrobky. Konečně můžu nosit světlá trička aniž bych je potem zničila. Je to vážně ZÁZRAK!”

A také hodnocení na HEURECE:

sweatstop recenze sweatstop recenze 2 sweatstop recenze 3