Sweatstop Iontoforéza DE20

Dostupnost:

Dostupné na objednávku.


Sweatstop Iontoforéza DE20 je terapeutický elektronický přístroj, který dokáže léčit nadměrné pocení (hyperhidrózu) s maximální účinností nyní i z pohodlí domova.

9999 

Dostupné na objednávku.


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč). Nad 1000 Kč doprava zdarma.
✓ Garance bezplatného vrácení zboží do 14 dnů.

SWEATSTOP IONTOFORÉZA

Představujeme Vám Sweatstop Iontoforézu DE20…

Vyslyšeli jsme přání Vás, našich zákazníků a s odhodláním pomoci úplně všem, které ještě trápí život s nadměrným pocením, přinášíme Iontoforézu SweatStop DE20 (terapeutický přístroj proti nadměrnému pocení).

Co to je iontoforéza SweatStop DE20?

SweatStop Iontoforéza DE20 je terapeutický elektronický přístroj, který odstraňuje nadměrné pocení (hyperhidrózu). Přístroj Iontoforéza SweatStop DE20 léčí se 100% úspěšností nadměrné pocení rukou, nadměrné pocení nohou, nadměrné pocení v podpaží či nadměrné pocení hlavy. Je nejmodernějším zdravotnickým zařízením v léčbě nadměrného pocení. Samotná iontoforéza je ve světě známá již několik desítek let, přesto musela být mnoho let testována,  aby se prokázala její naprostá zdravotní bezpečnost a účinnost. Teprve až nedávné technologické pokroky přináší přesné řešení elektronické léčby nadměného pocení (hyperhidrózy) nejenom pro nemocnice a zdravotní střediska, ale nově i do pohodlí domácností. Iontoforéza je tak nyní k dispozici již úplně všem, kteří chtějí jednou pro vždy vyřešit problémy s nadměrným pocením.

Jak iontoforéza SweatStop funguje?

Přístroj SweatStop Iontoforéza DE20 je elekronické zařízení, které je určené pouze pro léčbu nadměrného pocení. Do nádoby, která se naplňuje obyčejnou vodou z kohoutku, je pomocí přístroje SweatStop Iontoforéza DE20 a jeho elektrod přiváděn velmi mírný pulzující a konstantní proud. Touto metodou po několika aplikacích dochází k úplnému odstranění příznaků nadměrného pocení.

Určitě se ptáte, zdali je iontoforéza SweaStop bezpečná?

Otázka bezpečnosti je zcela na prvním místě. Jakmile jsou např. ruce, nebo nohy ponořeny do nádoby s vodou, proud pomalu zvyšuje přednastavenou sílu intenzity léčení. Vzhledem k pomalému zvyšování energie (proudu) po namočení rukou do vody, úraz elektrickým proudem není možný. Při použití není přístroj nijak zapojen do elektrické sítě! Úraz elektrickým proudem je tak zcela vyloučen. Přístroj je napájem výhradně akumulátory, maximální síla napájení tak v extrémním případě vede k pocitu „brnění“. Přístroj tedy lze spustit pouze z baterie a používání přístroje bez baterie není možné. Jedno maximální nabití baterie vydrží na cca 30-50 aplikací. Dá se tak říci, že přístroj vydrží mnoho let.

Jak dlouho bude iontoforéza účinkovat?

Iontoforéza SweatStop pomáhá odstranit nadměrného pocení (hyperhidrózu) v období několika týdnů v závislosti na síle pocení. V rámci terapie je naprosto důležité a zásadní postupovat podle manuálu. Pokud je dodržena přesná a několikadenní aplikace, iontoforéza Vás zbaví nadměrného pocení na dlouhé období (toto je u každého individuální) nebo jej minimálně trvale výrazněji sníží. Při případném následném vrácení nežádoucího nadměrného pocení je nutné aplikace opakovat. Zjednodušeně řečeno se dá konstatovat, že iontoforézu můžete používat vždy, když budete potřebovat a její účinnost je tak zaručena na mnoho let, prakticky neomezeně.

Jak se iontoforéza SweatStop správně používá?

Připravili jsme pro Vás praktický český manuál, který intuitivně popisuje fungování a používání zařízení. Je nutné postupovat přesně podle pokynů, aby léčba iontoforézou byla 100% účinná. Když začínáme, terapie iontoforézou probíhá každý den, dokud efekt nepřinese zastavení nadměného pocení partie těla, kterou chcete vyléčit. Následná tzv. „udržovací“ terapie se provádí v již volnějším intervalu 1-3 dny. Trvání jedné terapie je vždy 20 minut. Účinky aplikace iontoforézy SweatStop se v drtivé většině případů projeví již po několika aplikacích. Je tu skvělá příležitost, jak se definitivně zbavit nadměrného pocení jednou pro vždy, přístroj, který můžete konečně používat pohodlně, v soukromí bez jakýchkoliv technických dovedností. Nadměrné pocení se tak může definitivně stát minulostí.

Co iontoforéza SweatStop DE20 obsahuje:

   • 1x zařízení SweatStop® Iontoforéza DE20
   • 1x napájecí zdroj
• 2x elektrodové kabely
• 1x pár polštářků s elektrodami pro ruce a nohy

   • 4x baterie
• 1x kufřík (sloužící též jako nádoby pro aplikaci iontoforézy pro nohy nebo ruce)

Původ zboží: Německo (oficiální CZ distribuce)

Dermatologicky testován: ANO
Intenzita přístroje dle stupně pocení: 0-23 (tj. pokrývá všechny možné stupně pocení)
Délka jedné terapie: 20 minut
Napájení: 4 akumulátory NiMH typu „Baby“

Katalogové číslo: 9030 Kategorie:

Na základě 0 hodnocení

0.0 skóre
0
0
0
0
0

Buďte první, kdo ohodnotí “Sweatstop Iontoforéza DE20”

Produkt doposud nebyl hodnocen.