SweatStop Forte Max - pocení nohou

SweatStop Forte Max je specializovaný antiperspirant na pocení nohou té nejvyšší třídy. Spolehlivě řeší silné a nadměrné pocení nohou, poradí si i se zápachem. Díky vysoké účinnosti vydrží 100 ml balení až 8 měsíců. SweatStop Forte Max přináší jasně viditelné výsledky. Dermatologicky ověřeno, švýcarský výrobek. K dispozici 100 ml nebo menší 20 ml balení.

SKLADEM 13 KS

249 Kč

 • 20 ml
 • 100 ml
Hodnocení zákazníků 

SweatStop popis:

NEJÚČINNĚJŠÍ ANTIPERSPIRANT NA NADMĚRNÉ POCENÍ NOHOU - SWEATSTOP FORTE MAX

linka

nejlepší antiperspirant na nohyVYVINUT PŘÍMO PRO NOHY


SweatStop Forte Max není deodorant, není běžný antiperspirant a není dokonce ani obvyklý přípravek proti nadměrnému pocení. SweatStop Forte Max je vyvinut na míru lidem trpícím nadměrným pocením nohou. Složení přípravku SweatStop Forte Max je unikátní a je maximálně přizpůsobeno našim nohám. Pokožka nohou, hustota a aktivita potních žláz na chodidlech je odlišná od jiných částí těla. To je jeden z důvodů, proč univerzální přípravky proti pocení na nohy nefungují. SweatStop Forte Max naopak zohledňuje specifika chodidel svým složením a intenzitou (23). Díky tomu dosahuje proti pocení nohou a zápachu vynikajících výsledků.

linka

sweatstop forte max recenzePERFEKTNÍ VÝSLEDKY


I když nám většina přípravků na trhu slibuje, že vyřeší problém s pocením, bohužel ze zkušeností asi víte, že drtivá z nich nefunguje anebo funguje jen krátkodobě. Proč tomu tak je? Hlavním důvodem je, že jejich roztoky nedokáží vytvořit dostatečnou ochrannou vrstvu, nebo obsahují malé množství aktivních látek. Antiperspirant proti nadměrnému pocení nohou SweatStop Forte Max zabraňuje nadměrnému pocení nohou. Tento přípravek je speciálně navržen pro nohy, kde jsou potní žlázy aktivnější a celkově pocení nohou bývá silnější než kdekoliv jinde na těle. Sprej proti pocení nohou Forte Max funguje tak, že jeho roztok vytvoří ochrannou vrstvu na povrchu potních pórů plosek nohou. Tato vrstva zabraňuje následnému pocení nohou a pocení chodidel. Současně likviduje na povrchu bakterie způsobující zápach nohou. Sprej spolehlivě neutralizuje zápach a působí preventivně také proti mykóze nohou.

linka

pocení nohouPOMOC V PRÁCI, TĚLOCVIČNĚ I DOMA

Sprej proti pocení nohou SweatStop Forte Max je obecně vhodný pro všechny. Je nejvíce oblíbený především u lidí, které trápí silné až nadměrné pocení nohou a to i bez zjevné příčiny nebo fyzické aktivity. Je hojně oblíbený také mezi aktivními i rekreačními sportovci všech věkových kategorií.

Pocení nohou je mylně považováno ve společnosti za projev nedostatečné hygieny. Samotná hygiena pocení nohou nevyřeší, neboť zvýšená aktivita potních žláz může mít celou řadu příčin, které nijak nesouvisí s hygienou. Nadměrné pocení nohou obvykle nesouvisí s pohlavím, profesí, ale spíše s životosprávou, genetikou, zdravotním stavem, braním léků či vnitřní pohodou. Sociální aspekt pocení a zápachu nohou je ovšem velmi důležitý, a proto by mělo být pocení nohou řešeno vždy, pokud jej vnímáme jako větší, než je běžné. Neřešené pocení nohou může vést k rozvinutí problému. Není proto důležité, zda se potíme v práci, ve škole nebo doma, ale v jakých situacích a jak intenzivně. Nadměrné pocení nohou, odborně plantární hyperhidróza, je problém, který zasluhuje pozornost a spolehlivé řešení.

linka

sweatstop fortemaxBEZPEČNÝ


Sprej proti pocení nohou SweatStop Forte Max je švýcarský přípravek, který byl vyvinut tak, aby vytvořil silnou ochrannou vrstvu dlouhodobě, a přitom nijak neproniká do kůže. Soli jsou přirozeně odbourávány odpařováním a vylučováním. Přípravek mohou používat i těhotné ženy (časté pocení nohou v těhotenství). Používání SweatStop Forte Max je tak zcela bezpečné. Přípravek je výborně hodnocen nejpřísnějším testem instituce Dermatest, která je celosvětově uznávaná (certifikace i kompletní složení přípravku naleznete zde: SweatStop dermatologicky ověřeno). Sprej proti pocení nohou Forte Max je vhodný pro všechny typy pokožky. Antiperspirant obsahuje kafr, který pomáhá pečovat o pokožku nohou, uklidňuje svědění, má antimikrobiální a chladící účinky.

linka

nadměrné pocení nohou u mužůVYDRŽÍ AŽ 8 MĚSÍCŮ

Přestože je řešení dlouhodobé, proces aplikace je vhodné po určité době znovu opakovat, například v létě, kdy je obecně tělo vystavováno vyššímu riziku nadměrného pocení. Je prokázáno, že bez ohledu na příčinu pocení, nadměrné pocení má ve většině případů spojitost s nervovou či psychickou odolností (např. potíme se mnohem více, když jsme nervózní). Postupným používáním tohoto přípravku se stav našeho sebevědomí v tomto ohledu zvýší, což často vede k tomu, že přípravek je nutné používat stále méně častěji. Není neobvyklé, že používáním SweatStop Forte Max došlo až k úplnému odstranění problému s nadměrným pocením. SweatStop Forte Max proti pocení nohou většinou vydrží několik měsíců (6-8), jelikož při aplikaci se používá jen malé množství.

linka

nejlepší antiperspirant proti pocení nohou pro ženyAPLIKACE

Pro účinné a spolehlivé řešení v boji s nadměrným pocením nohou a jeho zápachu, je naprosto klíčové používat tento přípravek na noc, tedy těsně před spaním. Pokožka na chodidlech a ploskách nohou musí být důkladně očištěná (umytá) a následně pečlivě osušena. Teprve poté je ideální použít přípravek Sprej proti pocení nohou Forte Max. Proč je důležitá aplikace právě před spaním? Po aplikaci spreje bychom se měli vyhnout jakékoliv fyzické či jiné aktivitě, při které bychom se mohli zpotit, aby roztok mohl proniknout do kůže a soli uzavřely póry. Jelikož je lidské tělo nejvíce v klidu právě v době spánku (kůže je uvolněnější, lépe prostupná), je důležité aplikovat přípravek před spaním.

Roztok lehce vmasírujte a nechte přirozeně zaschnout na noze (2-3 minuty). To můžete opakovat až 5 krát za sebou dle potřeby (tzn. 1x nastříkat roztok na chodidla, vmasírovat, nechat zaschnout -> stejný postup můžete během jedné aplikace opakovat dle intenzity Vašeho pocení až 5x za sebou). Pokud bychom přípravek nastříkali vícekrát na jedno místo a teprve poté začali vmasírovávat roztok, tento postup nepovede k požadovaným výsledkům. Dodržujte prosím aplikační zásady, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku:

Detailní informace k aplikaci jsou k dispozici v aplikační sekci (viz horní menu záložka „PORADNA“ – aplikace SweatStop). Kompletní složení produktů, dermatologické testy pak naleznete také na samostatné stránce (viz horní menu „O SWEATSTOP“ – složení přípravků).

linka

sweatstop set proti pocení chodidel

tip         
          TIP: V případě extrémního a trvalého pocení nohou doporučujeme přípravek kombinovat s pudrem (Set proti pocení nohou).

linka

NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531

linka

Recenze*

Známka 
08.05.2019

- Používám už dva roky, k jinému se nevracím. Vydrží při sportu i v létě celý den. Prakticky od chvíle, co ho používám jsem necítila zápach nohou.

Známka 
24.04.2019

Na tento přípravek jsem se velice těšila, je to můj první produkt tohoto typu. Nanášení je skutečně lepší vícekrát po částech. V případě nošení silonek se i na konci pracovního dne nemám pocit mokrých nohou. Někde jsem četla, že chvíli tělu trvá, než si na hliník zvykne, mne přípravek trochu svědil jen po první aplikaci, kdy jsem nevěděla, kolik ho mám dát.

Známka 
22.03.2019

používám opakovaně hlavně v zimním období, jsem s produktem velmi spokojená :-)

Známka 
12.03.2019

Skvely vyrobek

Známka 
26.02.2019

Používám ho s úspěchem již dlouho. Jsem s ním spokojená

Známka 
19.02.2019

Moc dobrý produkt, cena je vysoká, ale odpovídá kvalitě. Nic jiného mi dosud nezabralo. Věčně zpocené nohy a zápach, nedalo se to. Naprostá spokojenost, pro mě nezbytný produkt osobní péče, protože hodně sportuji a potřebuji se spolehnout na kvalitu. Mohu za sebe doporučit.

Známka 
15.02.2019

FUNGUJE!

Známka 
26.10.2018

Pocení mi skutečně omezil. Nedráždí kůži, rychle zasychá.
Snad účinek vydrží i po delším používání ?!?

Známka 
09.10.2018

Geniální antiperspirant, který funguje. Vyřízení objednávky proběhlo bez komplikací.

Známka 
30.09.2018

Zatím zkouším krátkou dobu (pár dnů). Úplně skvěle funguje jako antiperspirant na nohy Zkoušela jsem i u sebe i u dcery

Známka 
22.06.2018

čekala jsem trochu víc, ale celkově pomohlo

Známka 
22.05.2018

zlepšení je po používání znat
nohy nezapáchají i po celodenní aktivitě
a to je pro mě podstatné

Známka 
20.05.2018

Používám pravidelně, funguje dobře.

Známka 
02.05.2018

produkt znám,používám již několik měsíců, opravdu funguje

Známka 
26.03.2018

hodně dobrý!!!!!

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
16.03.2018

Produkt Sweat Stop Max jsem koupil v tomto internetovém obchodě a jsem s ním velmi spokojen.
Vyhovuje mi i opačný mechanismus spreje, teď testuji 48hodinový efekt

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
09.03.2018

produkt mi pomohl

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
07.02.2018

Skvělý přípravek, kupuji pravidelně. Nezkoušel jste někdo použít tento přípravek i na jiné části těla, například na ruce? Funguje také?

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
02.02.2018

´dlouho vyderží a účinek odpovídá ceně

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
23.01.2018

Manžel je spokojený a to je hlavní.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
15.11.2017

Pomáhá mi o v nejtěžších dnech kdy jsem opravdu totalne v jháji

 • Pro 1 z 2 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
19.10.2017

KVALITA

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
11.10.2017

Tento produkt používám pravidelně a jsem s ním velmi spokojena. Prostě výborný. Kvalita zpracování je na velké úrovni.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
05.10.2017

vydrží poměrně dlouho

Známka 
21.09.2017

dobrá kvalita

Známka 
13.07.2017

doporucuji

Známka 
09.06.2017

pocení nohou

opravdu dobrý, doporučuji také

Známka 
19.05.2017

neveril jsem, ale musim uznat ze zbozi plni co ma

Známka 
11.05.2017

dotaz

spica produkt skoda ze nemate osbni odber
neplanujete?

Známka 
11.05.2017

pocení nohou

Pro mne nejlepší sprej proti pocení nohou. Produkt jsem si vybral na doporučení místo univerzálního přípravku. Změna byla hned vidět, zafungoval okamžitě. Dávám vám palec nahoru :)

Známka 
02.05.2017

pocení nohou

Manželovi to pomohlo, když přijde domů z práce, už nemusíme větrat, sprej sama také používám a hodnotím jej velmi dobře.

 • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
11.04.2017

pocení noh

sprej je darhej, ale pomohl mi, takže celkově hodnotím kladně, asi nejlepší je, že aplikuji pouze 1x týdně a přesto účinek vydrží a to mi vyhovuje

Známka 
06.03.2017

pocení na chodidlech

Nejsem fanoušek chemie, ale někdy není jiné pomoci, zvlášť když se bojíte si sundat boty kdekoliv jinde než doma. Servis e-shopu byl na jedničku.

Známka 
29.01.2017

za me jednoznacne nejlepsi pripravek na nohy proti poceni a zapachu co jsem zatim vyzkousel, není vubec citit, poceni nohou se mi od pouzivani zlepsilo velmi, dlouhodoba spokokjenost

Známka 
03.07.2016

Stav nohou se výrazně zlepšil, spray je bez vůně a řekl bych, že spray zbavuje nejen pocení, ale i mi pomohl se zápachem, škoda že spray mohu používat jen na nohy a ne na celé tělo, je perfektní.

Známka 
15.06.2016

nejlepší co znám!

Známka 
05.06.2016

koupila jsem na zkousku a muzu rict,ze co se poceni a vydrze tyce tak jsem velice mile prekvapena nohy se nepoti a vydrzi dlouho

Známka 
25.05.2016

POCENÍ

PEREFEKTNÍ ÚČINEK, NIJAK NEDRÁŽDIL

Známka 
17.05.2016

zpocené nohy

Skvělé řešení nepříjemného pocení nohou. Balení mi vydrželo velice dlouho, mi postačilo dávat velice malé množství.

Známka 
13.05.2016

prostě pecka!!

čau lidi,chodím pravidelně na squash a co jsem začal používat swetstop už nemám žádné problémy s mokrýma nohama

Známka 
08.02.2016

vyhovuje mi, nezaznamenal jsem zadny problem

Známka 
04.02.2016

uz bez poceni

s timto pripravkem mohu bez omezeni a strachu ze zapachu :) nosit i svoje oblibene botky do prace

Známka 
10.12.2015

nadměrné pocení nohou

nohy se mi nepotí skoro vůbec, používám pravidelně kždý den a jsem dosud přjíemne spokojen

Známka 
04.12.2015

recenz

hodně dobrý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Známka 
27.11.2015

pocení nohou

Funguje dobře, nohy se mi nepotí, je bez vůně, to mi vyhovuje, asi vyzkouším i ten pudr, díky za výborný produkt, který konečně mi pomohl. Mám dobré zkušenosti i s ponožkami se stříbrem.

Známka 
25.11.2015

spkojenost

Potí se mi dost nohy, rád sportuji. Sprej je dobrý, pocení je minimální.

Známka 
23.11.2015

dooporucuji

Známka 
20.11.2015

moje hodnoceni

Dobry den, kupuji znovu asi po pul roce, koupila jsem si nyni i pudr. Mela jsem problemy se zapachem nohou ze silonek, bez kterych se neobejdu, s timto sprejem jsem moc spokojena, jsem zvedava na pudr, pak napisi recenzi, diky.

Známka 
20.11.2015

pocení noh

vše ok, za sebe doporučuji

Známka 
19.11.2015

zadny

spokojen, mohlo by to byt levnejsi, doruceni v poradku

Známka 
17.11.2015

hodnocení

Dobrý den,
tento sprej účinkuje už po prvním použití, nebo aspoň mě zabral hned. Nohy se mi nepotí. Trpěla jsem také často na červenání chodidel, také červenání se podařilo odstranit. Nohy vypadají zdravě. Doporučuji a děkuji
Alča

Známka 
17.11.2015

pocení noch

potýkám se dlouhodobě s pocením nohou a dlouho mě nic nezabýralo až tohle

Známka 
13.11.2015

-

spokojenost

Známka 
12.11.2015

zkušenost

hraji florbal závodně - účinný sprej proti pocení nohou je pro mě nutností, vyhovuje mi. Doporučuji K.

Známka 
08.11.2015

nejlepsi na trhu

Známka 
02.11.2015

pocení noh

doporučuji

Napsat vlastní recenzi

Napsat recenzi

SweatStop Forte Max - pocení nohou

SweatStop Forte Max - pocení nohou

SweatStop Forte Max je specializovaný antiperspirant na pocení nohou té nejvyšší třídy. Spolehlivě řeší silné a nadměrné pocení nohou, poradí si i se zápachem. Díky vysoké účinnosti vydrží 100 ml balení až 8 měsíců. SweatStop Forte Max přináší jasně viditelné výsledky. Dermatologicky ověřeno, švýcarský výrobek. K dispozici 100 ml nebo menší 20 ml balení.