Trápí Vás nadměrné pocení v podpaží a potřebujete je úspěšně vyřešit? Představujeme specializované antiperspiranty SweatStop, které jsou přímo vyvinuté pro oblast podpaží a těla. Nejedná se o běžné antiperspiranty. Vysoká koncentrace a maximální účinek.

více

Pocení podpaží a těla patří k nejčastějším druhům pocení. Jistě znáte ten obtěžující pocit nejen ze samotného pocení, ale také zápachu, který obvykle doprovází. K poměrně častému typu pocení patří také nadměrné pocení v podpaží. Antiperspiranty a spreje proti pocení v podpaží a proti pocení těla nabízí díky různým intenzitám řešení pro každého, od mírně zvýšeného pocení až po nadměrně silné pocení v podpaží. Všechny produkty značky SweatStop® proti pocení v podpaží a těla obsahují aloe vera, která zajišťuje šetrnost k pokožce.

Výrazný efekt se obvykle dostavuje již po 1 – 3 aplikacích. V našem sortimentu naleznete Antiperspirant proti pocení Forte (roll-on), tělový funkční sprej proti pocení Sensitive, antiperspirant proti nadměrnému pocení Forte plus (roll-on), Tělový sprej proti pocení Forte plus a Tělový sprej proti pocení Forte.

Co další druhy pocení?
Pokud Vás kromě pocení v podpaží a těla zajímají také další partie těla, doporučujeme navštívit sekci o pocení nohou a co na ně zabírá a sekci nadměrné pocení pokožky hlavy a obličeje. Pocení nohou je často doprovázeno zápachem. Pokud Vás zajímají informace, jak na zapáchající nohy, doporučujeme se zaměřit na pudr speciálně vytvořený k boji proti zápachu nohou.

Tematicky související články
Možná Vás to překvapí, ale primární i sekundární hyperhidróza jsou zcela běžné. Podle aktuálních odhadů trpí na projevy nadměrného pocení či stavy nočního pocení až tři z každých 100 lidí, tedy asi každý třetí (bereme-li v potaz vyspělé státy). Pocení samo o sobě škodlivé není, ale má zásadní dopad společenský a může nám hodně znepříjemňovat život. Měli bychom tak věnovat tématu pocení a jeho dopad na život náležitou pozornost.
Další informace přínášíme také v článcích poceni a stres a nadmerne poceni v dospělosti.

Související kategorie:
SweatStop pocení nohou
SweatStop pocení hlavy a obličeje

Zobrazuji všech 6 výsledků