SweatStop IXAL roll-on bez hliníku 50 ml

9771

Absolutní novinka SweatStop IXAL roll-on snižuje a normalizuje nadměrné pocení a přitom nijak neblokuje potní žlázy. IXAL je unikátním přípravkem na trhu proti nadměrnému pocení bez hliníku! IXAL roll-on s celosvětově patentovanou látkou F.A.G.® je určen proti nadměrnému pocení v podpaží a upravuje jej do normálního stavu.
Balení: 50 ml

výhody ixal
     

SKLADEM 12 KS

749 Kč

Hodnocení zákazníků 

Více informací

SweatStop IXAL na nadměrné pocení v podpaží bez hliníku 

sweatstop ixal

SweatStop® IXAL = řešení permanentně silného pocení a nadměrného pocení v podpaží

SweatStop® IXAL Roll-on normalizuje nadměrné pocení a bojuje proti zápachu.    Je určen pro vyřešení trvalého, obtěžujícího, silného pocení v podpaží a hyperhidrózy podpaží (nadměrné pocení v podpaží). Pokožku zanechává po použití jemnou, aktivně ji chrání a regeneruje. S celosvětovou patentovanou aktivní látkou F.A.G.®.

poceni

SweatStop® IXAL normalizuje nadměrné pocení až k přirozenému minimu bez zablokování potních žláz

o ixaluSweatStop® IXAL Roll-on normalizuje nadměrné pocení až k přirozenému minimu a účinně potlačuje zápach. Je určený pro řešení permanentního, výrazného pocení v podpaží a hyperhidrózu podpaží (axilární hyperhidróza). SweatStop® IXAL je velice jemný k pokožce, ozdravuje ji a aktivně ji chrání. Obsahuje celosvětově patentovanou účinnou aktivní látkou F.A.G.®. Efektivita přípravku je potvrzena. SweatStop® IXAL Roll-on neobsahuje hliník, ani jakékoliv sloučeniny hliníku. Je založen na inovativním složení, základem je pak patentovaná aktivní látka F.A.G.® vyrobená ze specifické směsi mastných kyselin. SweatStop® IXAL je inovativní zejména z pohledu působení proti pocení: snižuje nadměrné pocení na minimální přirozenou úroveň a činí tak fyziologickým způsobem, tedy bez blokace pórů potních žláz. SweatStop® IXAL také účinně bojuje proti zápachu a zabraňuje šíření bakterií způsobujících zápach.

Pravidelné používání přípravku SweatStop® IXAL Roll-on má pozitivní vliv na stav pokožky, protože účinná látka F.A.G®® obnovuje hydrolipidní film, který pomáhá obnovit ochrannou funkci pokožky. Pokožka se požíváním přípravku stává měkčí, protože lipidy podporují buněčné stěny. Díky tomu je přípravek SweatStop® IXAL vhodný take pro citlivou a problematickou pokožku. Přípravek je ideální pro použití po depilaci podpaží.

poceni

antiperspirant bez hliníkuVlastnosti přípravku SweatStop® IXAL proti hyperhidróze

• Unisex, vhodný pro obě pohlaví
• Oblast použití: podpaží
• Mírně voní
• Certifikace CE – Medicínský přípravek třídy 1 (dostupný bez předpisu) 

ce 

Rozsah použití přípravku SweatStop® IXAL proti nadměrnému pocení

SweatStop® IXAL je určený pro řešení:
• axilární hyperhidrózy (nadměrné pocení v podpaží)
• trvale silného pocení podpaží bez primárního zjistitelného důvodu

Nadměrné pocení může nastat také z důvodu dalších níže uvedených příčin.
SweatStop® IXAL je vhodné používat I pro nadměrné pocení v podpaží, které způsobuje:

• menopauza
• diabetes
• chemoterapie
• radioterapie
• podání neurologických léků
• menstruace
• stres

Poznámka: SweatStop® IXAL působí proti silnému pocení. Snižuje pot od nadměrné úrovně až po minimální normální úroveň. Čím výraznější je pocení, tím více je vnímáno zlepšení. Není-li problém s nadměrným potem, nebo je-li pocení již v normálním rozsahu, je zlepšení adekvátní rozsahu problému s pocením.

poceni

ixal na pocení bez hliníku
Výhody produktu SweatStop® IXAL:

• Normalizuje silné a nadměrné pocení bez zablokování pórů
• Efektivita potvrzena
• Na základě nové, celosvětově patentované aktivní složky F.A.G.®
• 0% hliníku
• Může být použit ihned po depilaci, vhodný i pro velmi citlivou pokožku
• Zlepšuje stav pokožky: aktivně ji chrání, vyživuje a zklidňuje
• Vhodný i pro vegany
• 30 denní prodloužená záruka vrácení peněz

Obsah:
50 ml balení – v krabičce s příbalovým létakem v češtině

poceni

Jak SweatStop® IXAL působí proti nadměrnému pocení?

Základem je kontrola případného zánětu či jakýchkoliv dysfunkcí na žlázové úrovni, postupné snižování nadměrného pocení, přivedení zpět k fyziologicky normálnímu stavu. Výsledkem je vyřešení problému s hyperhidrózou.

ixal pro mužePrincip fungování SweatStop® IXAL je zcela unikátní:
Plně respektuje biologický kožní systém bez toho, aby způsobil jakoukoli změnu, naopak podporuje tento systém, aby dosáhl optimálního fyziologického účinku pocení bez zablokování potních žláz. Potlačení pocení je tedy na bázi fyziologické a zcela pod kontrolou. Účinků přípravku SweatStop® IXAL je dosaženo aktivitou enzymu F.A.G.®, patentované sloučeniny mastných kyselin, jejímž základem jsou rostliny s protizánětlivým účinkem. F.A.G. je inovativní sloučenina, která je schopna fyziologicky modulovat zánětlivý proces. F.A.G.® je schopna omezit uvolňování chemických mediátorů příslušnými buňkami v případě zánětu. Přípravek F.A.G.® může být bez obav používán i během stresových období, kdy roste pravděpodobnost výskytu hyperhidrózy.

Dvě antibakteriální složky obsažené v přípravku - Farnesol a Caprylyl Glycol - jsou přírodní esenciální oleje, které zabraňují specifickým kožním bakteriím způsobit maceraci, která způsobuje nepříjemný zápach (bromhidróza). Cílem přípravku SweatStop® IXAL je tedy zabránit pocení, ale s přihlédnutím k fyziologii vylučovacího systému. Ke snížení nadměrného pocení tak dochází při zachování fyziologických funkcí, jinými slovy snižuje pocení na optimální úroveň. Pocení je životně důležitá funkce, podobně jako například dýchání, příjem potravy apod. Stejně jako všechny ostatní fyziologické funkce slouží k udržení našeho zdraví.

Snížené pocení také zpomaluje nástup tělesného zápachu. Stav pokožky se používáním přípravku zlepšuje, protože specifické mastné kyseliny obsažené v patentované účinné látce F.A.G.® přispívají k dodávání mastných kyselin do tkání, čímž pomáhají obnovit buněčné membrány.

poceni

Účinnost SweatStop® IXAL byla potvrzena 2 nezávislými studiemi

Studie I - Průzkum uživatele

Uživatelská studie SweatStop® IXAL mapující 3 měsíce používání přípravku se 120 účastníky ukázala snížení pocení u 81% účastníků, 98% neprokázalo žádné podráždění kůže a 92% uvedlo, že chtějí produkt zakoupit.

fatty acid group1. Potil/a jste se méně? 2. Zaznamenal/a jste podráždění pokožky? 3. Koupil/a byste si takový antiperspirant?
 
Parametry průzkumu:
• Počet účastníků: 120    • Poměr mužů a žen: 109 žen / 11 mužů   • Průměrný věk: 37,07
• Stupeň pocení: normální až těžké   • Denní použití: průměrně 1,4 krát  • Doba používání: 3 měsíce, duben až srpen 2017

Účinnost byla prokázana. Kompletní studie je k dispozici zde: Consumer Study SweatStop® IXAL.
Studii provedla společnost Bio Basic Europe S.R.L: Bio Basic Europe S.R.L

Studie II - Měření potlačení potu
Ve druhé studii SweatStop® IXAL bylo speciálně vyvinuto řešení pro ruce a nohy a aplikováno po dobu 10 dnů na 30 účastníků. Měření potu bylo řešené pomocí speciálního absorpčního papíru (ošetřena byla vždy pouze jedna ruka nebo jedna noha):
• Mezi 20 účastníky, kteří trpěli nadměrným pocením rukou, došlo ke snížení tvorby potu na ošetřené ruce o 70%
• Mezi 10 účastníky, kteří trpěli nadměrným pocením nohou, došlo ke snížení potu na ošetřované noze o 65%

poceni

Jak aplikovat SweatStop® IXAL proti silnému a nadměrnému pocení?

Správné použití produktu je klíčem k úspěchu. Přečtěte si proto pozorně tyto pokyny:
Naneste tenkou vrstvu přípravku na očištěnou a suchou pokožku:
• Prvních 5 dní: 3 krát denně
• Po 5 dnech nebo po zlepšení stavu: 2 krát denně
• Po 10 dnech nebo po dalším zlepšení: 1 krát denně ráno
Hyperfunkce potní žlázy se normalizuje velmi rychle po aplikaci.

Poznámky:
• Pot na pokožce, nebo pocení během aplikace, či krátce po aplikaci zabraňuje absorpci
aktivních látek. Proto musí být přípravek vždy aplikován na suchou pokožku,
než se opět projeví pocení.
To je třeba vzít v úvahu zejména při velmi těžkém pocení s permanentním potem.
Způsob a interval aplikace musí být v takovém případě přizpůsoben této situaci.
• Zápach: v ojedinělých případech se zápach nesniží ihned, ale až po několika dnech používání
• Nepoužívejte v kombinaci s přípravkem obsahujícím hliníkovou sůl!
Nejprve přestaňte používat hliníkový antiperspirant a teprve posléze začněte používat
SweatStop® IXAL (jak je popsáno výše).

Upozornění:
Nepoužívejte na otevřené rány. Používejte pouze na nepoškozenou pokožku.
Další informace k aplikaci jsou v příbalovém letáku, který je nedílnou součástí každého balení přípravku SweatStop® IXAL (vč. české verze).

Intenzita přípravku: Normalizuje nadměrné pocení a hyperhidrózu | Oblast použití: Podpaží | Obsah látek péče o pokožku: Ano, F.A.G.®, olivová semínka, lněná semínka,
Aktivní ochrana: Ano, až 12 hodin | Druh balení: Roll-on (krém, objem: 50 ml) | Aplikace: 1-3 krát denně (dle potřeby) Použití: denně Obvyklá výdrž balení: 2- 4 měsíce
Obsah hliníkových solí: 0% hliníku Vůně: Mírná parfemace Obsahuje alkohol: Ano | Dermatologicky testováno: Ano Záruka vrácení peněz: Ano (prodloužená záruka 30 dní)
Vyrobeno podle ISO 9001 a GMP: Ano Vyrobeno v EU: Itálie


Složení:
složení ixalAqua (Deionized Water), Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Steareth-2, Steareth-21, Fatty Acids Group (F.A.G.®: Palmitic Acid, Stearic Acid, Oleic Acid, Linoleic Acid, N-(2-Hydroxyethyl) Hexadecanamide), Zinc Ricinoleate, Triethyl Citrate, PPG-25-Laureth-25, Benzyl Alcohol, Cyclomethicone, Glycosaminoglycans, Isoamyl Cocoate, Isoamyl Laurate, Linum Usitatissimum Seed Oil (Linseed Oil), Xanthan Gum, Olea Europaea Oil Unsaponifiables (Olea Europaea Oil (Olive Oil) Unsaponifiables), Farnesol, Theobroma Cacao Seed Butter (Cocoa Butter), Dimethiconol, Ethyl Linoleate, Parfum/ Profumo (Fragrance), Disodium EDTA, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil), Dehydroacetic Acid, Lecithin, BHT, Lysine, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Caprylyl Glycol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citric Acid, Benzyl Salicylate, D-Limonene (Limonene), Alpha-Isomethyl Ionone (Alpha- Isomethylionone), Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Anise Alcohol.

NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531

poceni

Recenze*

Známka 
24.01.2019

opravdu bez hliníku a funguje, potvrzuji, uvítala bych akorát 100 ml balení

Známka 
26.10.2018

Jsem velice ráda, že neobsahuje hlinikové soli. Více takových výrobků v jiných vůních bych určitě přivítala nejen já, ale i ostatní zákazníci.

Známka 
30.09.2018

Velmi kvalitni vyrobek, pri opakovane aplikaci cca 3x za den spolehlive ochrani pred potem a zapachem. Baleni vydrzi pomerne dlouho a je prakticke do prace i na cesty. Vune je malo neznatelna, takze nevadi deodorantu.

Známka 
22.06.2018

Bez obsahu hlinikových solí

Známka 
22.05.2018

recenze

ixal používám asi 14 dní a vyhovuje mi, je velmi jemný, jsem ráda za antiperspirant bez hliníku, který je spolehliví a funguje mi

Známka 
02.05.2018

Tohle je opravdu první přípravek bez hliníku, který funguje! Vyzkoušeno dokonce na túře i u moře. Jen ze začátku byl pot znát a cítit, po pár aplikacích už bylo vše ideální. Po tomto výkonu se mi cena zdá přiměřená, ačkoliv ze začátku jsem si říkala, že je dražší, ale opravdu za to stojí :) Janča

Známka 
26.03.2018

Produkt jsem chtěla již delší dobu vyzkoušet, jelikož už mám dobrou zkušenost se sweatstopem. Používám na cesty, ale i vpráci. Jsem s porduktem po 2 měsících používání spokojená, doporučuji.

Známka 
13.02.2018

používám jej asi 2 měsíce a naprostá spokojenost

Známka 
23.01.2018

Nesvědí

Známka 
15.11.2017

vysoká cena, jediný přípravek co nepálí a funguje, za ty peníze mi to stálo

Známka 
26.10.2017

Velmi jemný a účinný, neskutečná rozdíl oproti tomu co jsem používala předtim

Známka 
19.10.2017

je to jediný produkt bez hliníku,který mi pomáhá při nadměrném pocení

Známka 
11.10.2017

jeden z mala pripravkU, bez hlinikovych soli ktery mi funguje na poceni

Známka 
05.10.2017

kulicka

Zcela spokojena, nezanechava skvrny na obleceni, lehko se nanasi a vstrebava, nedrazdi pokozku ani po holeni.

Známka 
21.09.2017

funguje jak je popsáno

Známka 
06.09.2017

opravdu bez hliníku

produkt mi došel včera , zatím účinek nemohu posoudit, ale dle složení na krabičce je skutečně bez hliníku

Napsat vlastní recenzi

Napsat recenzi

SweatStop IXAL roll-on bez hliníku 50 ml

SweatStop IXAL roll-on bez hliníku 50 ml

Absolutní novinka SweatStop IXAL roll-on snižuje a normalizuje nadměrné pocení a přitom nijak neblokuje potní žlázy. IXAL je unikátním přípravkem na trhu proti nadměrnému pocení bez hliníku! IXAL roll-on s celosvětově patentovanou látkou F.A.G.® je určen proti nadměrnému pocení v podpaží a upravuje jej do normálního stavu.
Balení: 50 ml

výhody ixal
     

Ke stažení