SweatStop emulze s aloe vera 50 ml - svědění a podráždění pokožky

✔️ SKLADEM

- emulze pro regeneraci pokožky
- zklidňuje podráždění
- proti svědění pokožky a vyrážkám
- dlouhodobá prevence zdravé kůže
- jedinečná kombinace aktivních látek

- doporučeno používat s antiperspiranty

panthenol  aloe vera  sweatstop vegan free
    

350 Kč

 • 50 ml
Hodnocení zákazníků 

SweatStop popis:

SweatStop emulze pro zdravou pokožku bez podráždění


svědění podráždění kůže

Když svědění kůže nemá šanci...

Trápí Vás svědění kůže na těle? Je díky svědění kůže Vaše pokožka červená a svědění Vás neustále omezuje? Mnoho vyrážek je způsobeno právě kvůli svědění kůže na těle. Vybrané složení této emulze působí na pokožku doslova až mysticky. Přípravek blahodárně udržuje zdraví pokožky, zabraňuje jejímu podráždění a svědění kůže na těle, léčí bakteriální záněty a pomáhá navrátit pokožce a kůži její přirozený cyklus.

Jelikož je lidské tělo tvořeno téměř ze 70% vodou, dochází v každé minutě k neustále látkové výměně, naše kůže je pořád zvlhčována. Naše póry potom přichází pravidelně do kontaktu s vnějšími nebezpečnými látkami. Emulze působí proti svědění kůže na těle a je jako preventivní ochránce před těmito vnějšími vlivy. Pomáhá udržovat stav pokožky v rovnováze, uzdravuje je, zbaví Vás nepříjemného svědění kůže na těle.


aloe vera podráždění svědění pokožky

Jak pomáhá emulze proti svědění kůže?

Emulze proti svědění kůže na těle zajišťuje optimální péči o naši pokožku díky výjimečnému, zcela unikátnímu složení látek. Jaké látky v emulzi najdeme? Základním stavebním kamenem je Aloe Vera, dnes již velmi známá a populární látka díky svým vlastnostem -  pomáhá protizánětlivě a má antimykotické účinky.

Regeneruje a celkově přispívá ke zvýšení imunitního systému našeho organizmu.  Zároveň zklidňuje, utišuje svědění kůže na těle a výrazně eliminuje činnost bakterií. Celkově zlepšuje stav našeho zdraví, naší pokožky.pantenol svědění kůže na těle

Síla provitamínu B5

Naprosto nepostradatelným pomocníkem je látka Panthenol (znám také jako provitamín B5, nebo hovorově „pantenol“).  U Panthenolu se mluví především o kyselině pantotenové, která hraje výraznou roli při látkové výměně pokožky. Má perfektní ošetřující vlastnosti.

Panthenol se zaslouženě pyšní také svými schopnostmi udržet vlhkost pokožky a přispívá ke zlepšení elasticity kůže. Podporuje novou tvorbu kožních buněk a tím pomáhá k regeneraci pokožky. Působí protizánětlivě, perfektně utišuje svědění kůže na těle a celkově hraje dominantní roli při zlepšení stavu kůže.přírodní oleje panthenol péče o pokožku

Směs pokožce prospěšných olejů

Emulze péče o pokožku dále obsahuje mandlový, jojobový (z jojoby kalifornské) a avokádový olej, např. právě zmiňovaný avokádový olej má velmi příznivé účinky při chorobách kůže a sliznic.

V emulzi také najdeme lecitin, který pomáhá při látkové výměně a kyselinu askorbovou (vitamín nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví podílející se na antioxidační obraně buněk a metabolizmu aminokyselin).

Vše uzavírá včelí vosk, který snižuje rychlost rozpouštění, díky němuž mohou obsažené látky působit na zdraví naší pokožky mnohem déle.jak na svědění a podráždění pokožky

Proč používat Emulzi proti svědění kůže? 

Pokožka je odrazem naší psychiky, je naší vizitkou, je to naše sebevědomí. Emulze péče o pokožku s Aloe Vera a Panthenolem přináší jedinečnou hydrataci, výrazně zklidňuje naši pleť, chrání pokožku. Velmi účinně pomáhá při svědění kůže na těle, díky tomu patří po zásluze do kosmetických přípravků té nejvyšší jakosti. Pomáhá celkově a dlouhodobě ke zdraví a přirozené kráse naší pokožky.

Je bez vůně a bez parabenů, obsah vydrží až několik měsíců. Emulze péče o pokožku Aloe Vera a Panthenol splňuje nejpřísnější test, je prověřený nezávislým institutem DERMATEST s výbornými výsledky. Pokud zároveň používáte i naše produkty SweatStop proti nadměrnému pocení, doporučujeme používat tento přípravek alespoň 2x týdně pro udržení perfektního stavu Vaší pokožky. Může Vás také zbavit vyrážek či akné na těle.


HLAVNÍ VÝHODY:

dermatest

   •  Dlouhodobě udržuje optimální a zdravý stav pokožky

   •  Obsahuje aloe vera, mandlový, jojobový a avokádový olej, včelí vosk a panthenol (provitamín B5)

   •  Výborné hodnocení přípravku nezávislým a celosvětově uznávaným atestem (DERMATEST)

   •  Obsah vydrží několik měsíců

   •  K dispozici bez lékařského předpisu, bez vůně  

   •  Účinný přípravek proti svědění kůže na těle, vyrážkám a tělovému akné


APLIKACE:

Správná aplikace přípravků SweatStop je klíčem k úspěchu. Dodržujte prosím aplikační postup, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku. Při dodržování aplikačních zásad je dosaženo velmi vysoké úspěšnosti proti pocení. Kompletní informace k aplikaci naleznete v horním menu v záložce "APLIKACE"

Složení tohoto produktu a další informace jsou k dispozici v sekci horního menu „PORADNA“Vše o produktech.

NA DOTAZY k tomuto produktu Vám rádi odpovíme na emailu info@poceni24.cz nebo na telefonu 725339531


Recenze*

Známka 
20.02.2019

nejaky cas nebyl k sehnani, je vyborny jako doplnek

  Známka 
  10.02.2018

  spokojenost

   Známka 
   10.08.2017

   poděkování

   Dobrý den, používám roztok aole vera v kombinaci se sprejem forte plus a pálení přestalo, děkuji Vám za pomoc, opravdu to pomohlo a můžu tak bez starostí používat sprej forte plus, který mi jako jediný pomohl.

    Známka 
    12.04.2017

    svědění kůže na těle

    vyborný!!

     Známka 
     12.10.2016

     pomohl mi s vyrážkou na rukách, jen bych uvítala, kdyby byl levnější..

      Známka 
      28.04.2016

      vyhovuje mi, doporučuji všem

       Známka 
       19.04.2016

       pomohl mi s kožními vyrážkami, doporučuju

        Známka 
        14.04.2016

        nemá chybu, spokojenost

         Známka 
         08.04.2016

         Dobrý den, trápilo mě svědění kůže opravdu hodně, je to vždy velmi nepříjemný stav, který Vás nutí se furt škrábat. Byla jsem u kožařky a vyzkoušela jsem kde co, ale až tento přípravek dal moji pokožku do pořádku, chtěla jsem Vám tímto moc poděkovat, je perfektní! Alenka

          Známka 
          11.02.2016

          aloe

          je pocitově velmi příjemný, zlepšil mi i moji vyrážku na krku, za sebe doporučuji

           Známka 
           06.11.2015

           slušnéí

            Známka 
            01.11.2015

            aloe vera

            Jemňoulinký přípraveček, který perfektně hydratuje pokožku. Trpím častým zarudnutím kůže na krku a v obličeji. CO jsem začala používat aloe vera roztok, objevuje se zarudnutí už jen výjimečně.

             Napsat vlastní recenzi

             Napsat recenzi

             SweatStop emulze s aloe vera 50 ml - svědění a podráždění pokožky

             SweatStop emulze s aloe vera 50 ml - svědění a podráždění pokožky

             - emulze pro regeneraci pokožky
             - zklidňuje podráždění
             - proti svědění pokožky a vyrážkám
             - dlouhodobá prevence zdravé kůže
             - jedinečná kombinace aktivních látek

             - doporučeno používat s antiperspiranty

             panthenol  aloe vera  sweatstop vegan free