Sweatstop polštářky proti pocení podpaží

Dostupnost:

Dostupné na objednávku.


Náhradní díl 2 polštářků s elektrodami pro podpaží k přístroji iontoforéza SweatStop DE20 sloužící pro léčení nadměrného pocení v podpaží.

899 

Dostupné na objednávku.


✓ Doprava: Zásilkovna (40 Kč), kurýr (70 Kč). Nad 1000 Kč doprava zdarma.
✓ Garance bezplatného vrácení zboží do 14 dnů.

POLŠTÁŘKY PROTI POCENÍ PODPAŽÍ K IONTOFORÉZE 

Polštářky s elektrodami pro podpaží jsou certifikovaným náhradním dílem sloužící jako doplněk k přístroji iontoforéza SweatStop DE20, pomocí níž lze používat iontoforézu v oblasti podpaží. Samotný produkt Iontoforéza SweatStop DE20 již obsahuje tyto polštářky pro použití v podpaží.

Jak polštářky správně aplikovat?

Před aplikací je nutné vždy polštářky důkladně navlhčit obyčejnou vodou z kohoutku (navlhčení by mělo být dostatečné, ne však tolik, aby z nich kapala voda). Následně se navlhčené polštářky s elektrodami umísťují na příslušnou oblast kůže v podpaží. Nejjednodušším způsobem je umístění elektrod s polštářky pod přiléhavé tričko, toto však není podmínkou, každý uživatel si může tyto polštářky umístit v oblasti podpaží tak, jak mu bude nejlépe vyhovovat. Pouze samotné elektrody se nesmí dotýkat kůže. Kompletní a přesný návod k používání posíláme vždy s přístrojem iontoforéza SweatStop DE20.

Mohu polštářky používat i na jiné části těla?

Polštářky jsou určeny výhradně pro terapie prováděné v oblasti podpaží. Pro další části těla (např. ruce, nohy nebo obličej) je k dispozici specializované příslušenství.

Jaký je původ zboží?

Jsme oficiálním dodavatelem značky SweatStop na český trh a garantujeme původ zboží. Iontoforéza DE 20 včetně příslušenství jsou vyráběny v Německu.

Původ zboží: Německo (oficiální CZ distribuce)
Dermatologicky testován: ANO Pro použití dle stupně pocení: 0-23 (tj. pokrývá všechny možné stupně pocení)
Délka jedné terapie: 20 minut

Polštářky s elektrodami pro léčbu nadměrného pocení v podpaží se dají používat pouze s přístrojem SweatStop iontoforéza DE20 – detail produktu zde: iontoforéza

Katalogové číslo: 9035 Kategorie:

Na základě 0 hodnocení

0.0 skóre
0
0
0
0
0

Buďte první, kdo ohodnotí “Sweatstop polštářky proti pocení podpaží”

Produkt doposud nebyl hodnocen.